Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)  (Posjeta: 88342 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zeko1986

Ja vjerujem da ti je ovo vritnjak ako ne i dva naprijed sanjinko,nema škole do škole uživo,zato još jednom svaka čast g.Jurici :worthy:

Offline drigi

Vrt ti je  :ludilo:,baš ti zavidim,a biljkama moj  :chinaman:

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Samopouzdanje za kreaciju  drva.......ovo je jedna  od karika kojih se najviše bojim ! Da...ovog se bojim...jer jedan krivi rez...i par godina tj koraka si natrag !!  Ali uz ovu kariku koja mi nedostaje u lancu, ima još karika......tako da dok dođe vrijeme za kreacije stabla......šećem po šumi s škarama !!

 Uvjerena sam da je ovaj boravak g. Palla u tvome vrtu tvoje samopouzdanje dobrano digao !! :dipl: Kao da si završio fakultet u tri dana !

Offline jurica

Osim što mi je WP pomogao da moja drva krenu puno boljim putem , evo uz pomoć njega tj. njegovog bloga upoznao sam dva bonsaista takoreći u susjedstvu.
Dečki redovno prate WP-ov blog , pa su na njemu i vidjeli da je bio kod mene i odlučili nekako stupit u kontakt sa mnom.
Najprije sam ja posjetio njihove vrtove , pa su oni uzvratili posjet.
Dečki se zovu Roberto niži na slici (Lilia jesi zadovoljna) i Ratko. Roberto se bonsaiem bavi oko tri god. i njegova kolekcija drva je u začetku dok Ratko e on se bonsaiem bavi 20-ak godina i nema ogromnu kolekciju ali ima bogami primjeraka koje bi jako rado vidio u svom vrtu.
Eto Mare krug prijatelja i ljubitelja bonsaia na ovim prostorima se širi i to zahvaljujući WP-u.

Offline Marija

Osim što mi je WP pomogao da moja drva krenu puno boljim putem , evo uz pomoć njega tj. njegovog bloga upoznao sam dva bonsaista takoreći u susjedstvu.
Dečki redovno prate WP-ov blog , pa su na njemu i vidjeli da je bio kod mene i odlučili nekako stupit u kontakt sa mnom.
Najprije sam ja posjetio njihove vrtove , pa su oni uzvratili posjet.
Dečki se zovu Roberto niži na slici (Lilia jesi zadovoljna) i Ratko. Roberto se bonsaiem bavi oko tri god. i njegova kolekcija drva je u začetku dok Ratko e on se bonsaiem bavi 20-ak godina i nema ogromnu kolekciju ali ima bogami primjeraka koje bi jako rado vidio u svom vrtu.
Eto Mare krug prijatelja i ljubitelja bonsaia na ovim prostorima se širi i to zahvaljujući WP-u.

Super.  Mogu se i ovdje doći družiti sa nama. :mdr:
I mi smo na našoj izložbi upoznali nove ljude iz Splita koji se zanimaju za bonsaije ili već nešto imaju ....  :great:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline jurica

Dogovoren idući termin za druženje u mom vrtu sa WP.
Dotični gospodin dolazi u 4. mjesecu točnije 17.-19.04.2015.
Druženje za šire društvo bi bilo 18.04.2015. - ima li zainteresirenih ?

Offline TiTech

Ja sam definitivno za!  :jupije: Barem kako sada stoje stvari...

Offline Marija

Mi čemo doći, radujem se što ću upoznati ostatak ekipe iz tog dijela svemira!  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline jurica

Mi čemo doći, radujem se što ću upoznati ostatak ekipe iz tog dijela svemira!  :mdr:
Evo tri majstora na jednom mjestu u isto vrijeme , koji će to događaj biti za ovaj dio svemira.
Jako se radujem Vašem dolasku  :jupije: :jupije: :jupije:
Ja sam definitivno za!  :jupije: Barem kako sada stoje stvari...
Eto bilježim te!

Offline sanjinko

Jure za mene već znaš,tako da ako bog da dolazim,a možda i koje drvo donesem na radionicu

Offline Marija

 :threatening:
Jure za mene već znaš,tako da ako bog da dolazim,a možda i koje drvo donesem na radionicu
bas fno da se konacno upoznamo
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline jurica

Jure za mene već znaš,tako da ako bog da dolazim,a možda i koje drvo donesem na radionicu
Ti si na popisu i bez da se javiš  :mdr:  :great:
I Grabar isto

Offline grabar

bit će i meni drago upoznat m&a  :jupi: :jupi: :jupi:

Offline sanjinko

Jure za mene već znaš,tako da ako bog da dolazim,a možda i koje drvo donesem na radionicu
Ti si na popisu i bez da se javiš  :mdr:  :great:
I Grabar isto
Mi "sjevernjaci" sretni smo što te imamo!

Offline sanjinko

:threatening:
Jure za mene već znaš,tako da ako bog da dolazim,a možda i koje drvo donesem na radionicu
bas fno da se konacno upoznamo
Mare nemaš pojma kako će meni biti drago da vas upoznam,nadam se da hoću