Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Walter Pall u mom vrtu (International Bonsai Academy u Pazinu)  (Posjeta: 88359 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
 :mdr: Glasno razmišljam   :tlab: :tlab: Ja se nebih prijavljivala...meni je dobro i stajaće mjesto.....ali pošto me je muž pitao neki dan da li bi išla i ove godine u Pordenone i u Rijeku na karneval.....pa ako sam lani mjenjala kupanje za kopanje ( iako mi je kopanje izmaklo barem sam se okupala  ;) )mogu  ove godine zamijeniti Pordenone i Rijeku za Pazin !!  :mdr:

Offline jurica

Pridružila nam se i Draženka (Lilia) ,tako da je još jedno mjesto slobodno.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Ako Draženka ima mjesta u svome autu onda se i ja pridružujem ekipi. :verycool:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline grabar

bome skupilo se raje neka :great: :great: :great: :great:

Offline jurica

Dolaze još Radovan i alexhor i time je lista zatvorena. Dodatne informacije onima koji su se odlučili priključiti preko PP.

Offline Marija

Dolaze još Radovan i alexhor i time je lista zatvorena. Dodatne informacije onima koji su se odlučili priključiti preko PP.

Hahahah, koja navala, morat ćeš angažirat zaštitare.
W. kod nas tradicionalno dolazi u 11. mjesecu, pa će biti prilike za druženje i na drugoj lokaciji  :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Ne treba zaštitare,ja sam bivši policajac. :P90:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
A mi putujemo s bivšim policajcom.....tako da smo i mi "čisti" i prema tebi i prema doma....osim ako ga ne napelamo na greh usput (alat je 100% u gepeku) !!

Offline Marija

Ne treba zaštitare,ja sam bivši policajac. :P90:

Policajac je uvijek policajac, moj je ujak isto bivši, al to ne izlazi iz njega  :zamisljen:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Ne treba zaštitare,ja sam bivši policajac. :P90:

Policajac je uvijek policajac, moj je ujak isto bivši, al to ne izlazi iz njega  :zamisljen:

Hoćeš reći da i dalje u fušu naplaćuje kazne?  bina

Offline jurica



Hoćeš reći da i dalje u fušu naplaćuje kazne?  bina
:great: :great: :great: :great: :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Offline jurica

Ne treba zaštitare,ja sam bivši policajac. :P90:

Policajac je uvijek policajac, moj je ujak isto bivši, al to ne izlazi iz njega  :zamisljen:
Uh šta to je tako, i ja u kući imam Mup-ovku , doduše bez ovlaštenja ali kako kaže Mare jednom u Policiju uvijek u Policiji  :hihihi: :hihihi:

Offline Marija



Hoćeš reći da i dalje u fušu naplaćuje kazne?  bina
:great: :great: :great: :great: :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Ne ali ima primjedbe na moju vožnju i broji mi prekršajčiće .... tipa "Mare čini mi se da jer ondje bila puna crtaaaa" ...
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline gal

Moram reći da mi je drago vidjeti skoro pa potpuno novu ekipu "Pallovaca". Taj čovjek mi je potpuno obrnuo sliku u glavi po pitanju bonsaia. Svaki novi susret s njim je iznova rušio zidove u mojoj glavi, a opet ničim nije ograničio, uvjetovao,.. smjer kojim ću ići. Premda znam i ljude kojima nije baš ništa uspio usadit, al to je već druga prića... Naime na prvom susretu još uvjek pamtim njegovu rečenicu: Kad na drvu nemaš ideje što i kako napraviti, najgora stvar koju možeš napraviti je ne napraviti ništa!.... Mnogi na svojim drvima godinama ne naprave ništa, pa je i takav rezultat - ništa! Fascinantno je već i gledat tu silnu količinu energije u tim njegovim godinama... Ma,... samo vam želim dobru zabavu!

Offline LONICERA

Baš sam se pitala...Svi imate istog učitelja, a svatko od vas ( Seba, Marija i Andrija, Jurica, Gal, Radovan....) ima svoj jedinstven - prepoznatljiv stil. Meni je to fantastično. Najveći učitelji znaju nadahnuti svoje učenike, izvući ono najbolje iz njih, poštivajući ono što jesu. Iako gospodina Palla osobno ne poznajem, stekla sam dojam da je veliki čovjek. Želim vam svima da uživate u druženju i učenju i s nestrplenjem čekam da svoje dojmove nakon događaja podjelite s nama koji ovaj put nismo imali tu čast i priliku.