Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.  (Posjeta: 30243 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #30 : 13-08-2014, 15:56:26 »
Bok ljudi. Dugo se nisam ovako nasmijao.ljeni mani se čorava posla ili prihvati ISTINU! Odi kod luc de fuca i kupi su ligustrum. Dobar je vjeruj mi a i možeš ga pognojit sa svojom kakicom ak ti bu teško bilo iči potražit adekvatnu prihranu nakon čitanja!
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #31 : 13-08-2014, 16:29:31 »
Hm. Sorry inače se ne obračam ljudima sa takvin tekstom. Ovak pažljivo čitaj. Don je meni sa svojim kritikama i savjetima pomogao jako puno. Prve 3 godine mi je bilo teško a tebi neče sa takvim stavom bit dovoljno 10 da uspiješ imat bonsai kakav ti misliš!
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline lenjivac

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Lokacija: Krošnja stabla tropske kišne šume Srednje Amerike
  • Total likes: 0
Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #32 : 13-08-2014, 16:53:31 »
Bok ljudi. Dugo se nisam ovako nasmijao.ljeni mani se čorava posla ili prihvati ISTINU! Odi kod luc de fuca i kupi su ligustrum. Dobar je vjeruj mi a i možeš ga pognojit sa svojom kakicom ak ti bu teško bilo iči potražit adekvatnu prihranu nakon čitanja!

Jel ligustrum sobna biljka?

Izgleda da nisam jedini ovdje kojem se neda čitati. Samo neznam zašto odgovarate kad niste pročitali pitanje.

........kupiš, staviš na policu, tu i tamo isturiraš (kao ja ovaj svoj samo za ovo fotkanje :diablo:)....i najbitnije...ni nakon 365 dana u stanu, bez rezuckanja, prihrane i svakodnevnog zalijevanja...imaš SVOJ BONSAI !!

Jel ga poslije tuširanja treba pošpricati sa WD-40?
Svoj samotnjački život provodim ovješen svojim kandžama na grani s leđima prema tlu.  Hranim se gotovo isključivo lišćem, tu i tamo pojedem neku voćku ili malenog beskralježnjaka.

Neki ljudi kažu da živim baš kako mi i ime govori, da sam stvarno lijen. Često provedem i više od tjedan dana viseći naglavce s istog stabla. Silazim na tlo samo jednom u tjednu kako bi obavio nuždu ili da promijenim stablo.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #33 : 13-08-2014, 17:32:12 »
Uzalud :lauhhing: fakat kaj ti želiš pa sve su ti rekli.
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline lenjivac

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Lokacija: Krošnja stabla tropske kišne šume Srednje Amerike
  • Total likes: 0
Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #34 : 13-08-2014, 17:34:00 »
 :takoTreba:



Citat:
Potpis:
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!
hmm
Svoj samotnjački život provodim ovješen svojim kandžama na grani s leđima prema tlu.  Hranim se gotovo isključivo lišćem, tu i tamo pojedem neku voćku ili malenog beskralježnjaka.

Neki ljudi kažu da živim baš kako mi i ime govori, da sam stvarno lijen. Često provedem i više od tjedan dana viseći naglavce s istog stabla. Silazim na tlo samo jednom u tjednu kako bi obavio nuždu ili da promijenim stablo.

Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #35 : 13-08-2014, 19:33:57 »
 :ass:
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline jurica

Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #36 : 13-08-2014, 20:31:55 »

Jel ligustrum sobna biljka?

Izgleda da nisam jedini ovdje kojem se neda čitati. Samo neznam zašto odgovarate kad niste pročitali pitanje.



http://www.hobibonsai.com/index.php?topic=3387.msg49269#msg49269

Vidi odgovorio ti je Don odmah na početku , ali ti sve znaš pa taj savjet nećeš i ne želiš prihvatiti.
A i ja sam ti napisao da u stanu napraviš tropske uvjete pa će ti takva drva živjeti.
U biti kupi to drvo ,jer za 1000 kn. i tako ne možeš ništa kvalitetno ni kupiti, ako te takvo kakvo je zadovoljava propeljaj se do nekog centra i uzmi ! :great:

Offline lenjivac

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Lokacija: Krošnja stabla tropske kišne šume Srednje Amerike
  • Total likes: 0
Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #37 : 13-08-2014, 20:37:37 »

Jel ligustrum sobna biljka?

Izgleda da nisam jedini ovdje kojem se neda čitati. Samo neznam zašto odgovarate kad niste pročitali pitanje.



http://www.hobibonsai.com/index.php?topic=3387.msg49269#msg49269

Vidi odgovorio ti je Don odmah na početku , ali ti sve znaš pa taj savjet nećeš i ne želiš prihvatiti.
A i ja sam ti napisao da u stanu napraviš tropske uvjete pa će ti takva drva živjeti.
U biti kupi to drvo ,jer za 1000 kn. i tako ne možeš ništa kvalitetno ni kupiti, ako te takvo kakvo je zadovoljava propeljaj se do nekog centra i uzmi ! :great:

Još jedan koji ne čita. Di je don odgovorio što je ligustrum?
Svoj samotnjački život provodim ovješen svojim kandžama na grani s leđima prema tlu.  Hranim se gotovo isključivo lišćem, tu i tamo pojedem neku voćku ili malenog beskralježnjaka.

Neki ljudi kažu da živim baš kako mi i ime govori, da sam stvarno lijen. Često provedem i više od tjedan dana viseći naglavce s istog stabla. Silazim na tlo samo jednom u tjednu kako bi obavio nuždu ili da promijenim stablo.

Offline brko

Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #38 : 13-08-2014, 21:26:17 »
  -lenjivac,tebi je najbolje da se poćneš baviti kik-boxom :boxing: ili da upišeš pravo :dipl: kad toliko voliš tjerati mak na konac,ak se baviš boxom moš lako dobit po piksli  :quiet:,a pravo ti daje ogromne mogućnosti za mudrovanja i prepucavanja .
pa pretjeruješ ,nemoš tako mimo svijeta daj se malo skuliraj :nono: stani na loptu niko te ne mrzi i ne želi ti zlo ,ima na svijetu još dobrih ljudi,malo doduše al ima .

Offline DonQuijote

Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #39 : 13-08-2014, 21:27:35 »
Čuj Lenjivac, daj da skratimo muke  cijelom ovom forumu i svima dobronamjernim na njemu.

 Preglup si da bi se bavio bonsaiem.  Odustani :suicid:

Offline jurica

Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #40 : 13-08-2014, 21:38:54 »

Jel ligustrum sobna biljka?

Izgleda da nisam jedini ovdje kojem se neda čitati. Samo neznam zašto odgovarate kad niste pročitali pitanje.



http://www.hobibonsai.com/index.php?topic=3387.msg49269#msg49269

Vidi odgovorio ti je Don odmah na početku , ali ti sve znaš pa taj savjet nećeš i ne želiš prihvatiti.
A i ja sam ti napisao da u stanu napraviš tropske uvjete pa će ti takva drva živjeti.
U biti kupi to drvo ,jer za 1000 kn. i tako ne možeš ništa kvalitetno ni kupiti, ako te takvo kakvo je zadovoljava propeljaj se do nekog centra i uzmi ! :great:

Još jedan koji ne čita. Di je don odgovorio što je ligustrum?
Daj ne forsiraj , lijepo ti je napisao da ne postoji drvo koje može 365 dana kroz godinu biti u zatvorenom i da za njega to nije pogubno.
Evo potrudi se ovo pogledati ,i ne nije sobna biljka.
http://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&uact=8&ved=0CCcQFjAF&url=http%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FLigustrum_vulgare&ei=0b_rU8GzLsagyAOk0YHQAg&usg=AFQjCNHEIIGwqo7E-eRF8RoP1fC4kqjwyg


Offline Bocko

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 920
  • Lokacija: Zgb Rudeš
  • Total likes: 1
  • bocko.Shohin.bonsai
Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #41 : 13-08-2014, 21:57:08 »
Evo ljeni budi normalan i ja ču ti prodat za 1000kn jedno drvo. Ok!
When I grow up they will be a day when everybody have to do what I say!!!!!

Offline grabar

Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #42 : 13-08-2014, 22:01:17 »
ekipo čemu sve ovo.čoviku objašnjavat kad ne kapi još sve nas vuče za nos ignorirajte ga ili administrator nek mu nick pobriše e i amen

Offline lenjivac

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Lokacija: Krošnja stabla tropske kišne šume Srednje Amerike
  • Total likes: 0
Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #43 : 13-08-2014, 22:30:30 »
ekipo čemu sve ovo.čoviku objašnjavat kad ne kapi još sve nas vuče za nos ignorirajte ga ili administrator nek mu nick pobriše e i amen
čuj ja ne kapim a vi mi vamo predlažete da vani sčupam drvo i metnem u sobu

uostalom daj više i ne otvaraj temu ionako nikakve koristi od tebe.  :tuptup:

lijepo ti je napisao da ne postoji drvo koje može 365 dana kroz godinu biti u zatvorenom i da za njega to nije pogubno.
nemate vi pojma, naravno da postoji..  (sad ovo zvuči krajnje egoistički, kao da ja nešto pametujem, već vas vidim kako komentirate ovo, a zapravo je to stvar koju bi svi vi trebali znati) samo o tom drvu treba brinuti, a to meni nebi predstavljao problem, imam vremena i previše


Evo ljeni budi normalan i ja ču ti prodat za 1000kn jedno drvo. Ok!
Jel ok za sobu?


Čuj Lenjivac, daj da skratimo muke  cijelom ovom forumu i svima dobronamjernim na njemu.

 Preglup si da bi se bavio bonsaiem.  Odustani :suicid:
:lol: :histerical: smiri se

  -lenjivac,tebi je najbolje da se poćneš baviti kik-boxom :boxing: ili da upišeš pravo :dipl:

kaj nebi logičniji izbor bio agronomski fax
Svoj samotnjački život provodim ovješen svojim kandžama na grani s leđima prema tlu.  Hranim se gotovo isključivo lišćem, tu i tamo pojedem neku voćku ili malenog beskralježnjaka.

Neki ljudi kažu da živim baš kako mi i ime govori, da sam stvarno lijen. Često provedem i više od tjedan dana viseći naglavce s istog stabla. Silazim na tlo samo jednom u tjednu kako bi obavio nuždu ili da promijenim stablo.

Offline jurica

Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #44 : 13-08-2014, 22:48:57 »
lijepo ti je napisao da ne postoji drvo koje može 365 dana kroz godinu biti u zatvorenom i da za njega to nije pogubno.
nemate vi pojma, naravno da postoji..  (sad ovo zvuči krajnje egoistički, kao da ja nešto pametujem, već vas vidim kako komentirate ovo, a zapravo je to stvar koju bi svi vi trebali znati) samo o tom drvu treba brinuti, a to meni nebi predstavljao problem, imam vremena i previše


[
:master: