Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.  (Posjeta: 30263 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adrian

Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #45 : 13-08-2014, 22:56:55 »
Ovakovim postovima svi skupa sramotimo forum!

Offline brko

Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #46 : 13-08-2014, 23:04:18 »
  -ovo je prevršilo svaku mjeru,ova imaginarna spodoba baš i ne zaslužuje našu pozornost,nemam ideju kako opisati ovakog čovjeka.
više nema  ,došli smo do kraja  :buaaa:
  -moral...karakter koji se da školovati
  -etika ...opća kultura ,stiće se kućnim odgojem
...
   ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Offline lenjivac

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Lokacija: Krošnja stabla tropske kišne šume Srednje Amerike
  • Total likes: 0
Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #47 : 13-08-2014, 23:21:16 »
  -ovo je prevršilo svaku mjeru,ova imaginarna spodoba baš i ne zaslužuje našu pozornost,nemam ideju kako opisati ovakog čovjeka.
više nema  ,došli smo do kraja  :buaaa:
  -moral...karakter koji se da školovati
  -etika ...opća kultura ,stiće se kućnim odgojem
...
   ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Kad je trebalo dati savjet nije te bilo. Uletio si tu ko padobranac, u svađu, kao baba kakva. Nazivaš me imaginarnom spodobom. I uz to pričaš o etici i moralu o kojima očigledno pojma nemaš.
Svoj samotnjački život provodim ovješen svojim kandžama na grani s leđima prema tlu.  Hranim se gotovo isključivo lišćem, tu i tamo pojedem neku voćku ili malenog beskralježnjaka.

Neki ljudi kažu da živim baš kako mi i ime govori, da sam stvarno lijen. Često provedem i više od tjedan dana viseći naglavce s istog stabla. Silazim na tlo samo jednom u tjednu kako bi obavio nuždu ili da promijenim stablo.

Offline sanjinko

Odg: Kupujem bonsai drvo. Molim pomoć, savjet.
« Odgovori #48 : 14-08-2014, 09:49:15 »
Ovakovim postovima svi skupa sramotimo forum!
slažem se s Adrianom,nije ovo baš razina komunikacije za ovakav forum.dečkić je malo neke stvari krivo razumijo,po odgovorima ima u njemu emocije i eto ode sve u krivom smijeru.ja ti nemogu dati savjet o indor drvcu jer nisam imao niti jedenog.imao sam ti tri kupovna kineska brijesta i sva su riknula iz razloga šta ti je Bocko napisao.traži malo po forumu o toj vrsti šta te zanima i posijeti malo Luku ako si mu blizu.i pomalo imaš vremena za kupovinu i ispričavam se ako sam te u prvom svom postu nečim uvrijedio