Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Moji pokušaji  (Posjeta: 14131 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline brko

Moji pokušaji
« : 21-06-2014, 10:23:29 »
http://www.belisce.eu/image/Galerija/brko_2.jpg
Moji pokušaji

1  -ovo je moja lipa ,23 god. je kod mene ,doslovce je bila ko olovka kad je posađena.

http://www.belisce.eu/image/Galerija/brko_4.jpg
Moji pokušaji

2  -velelisna lipa ,desetu godinu u posudi.

http://www.belisce.eu/image/Galerija/brko_5.jpg
Moji pokušaji

3  -divlji kesten od 1992 god iz varaždinskih toplica

http://www.belisce.eu/image/Galerija/brko_9.jpg
Moji pokušaji

4  -dva kestena iz sjemena od 98 god.


http://www.belisce.eu/image/Galerija/brko_6.jpg
Moji pokušaji

5 dva crna bora 25 god (iz sjemena) :ashamed:

http://www.belisce.eu/image/Galerija/brko_8.jpg
Moji pokušaji

6  -crni bor iz sjemena 16 god

Offline Adrian

Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #1 : 21-06-2014, 20:05:39 »
Zašto ništa ne ožicavaš ???

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #2 : 21-06-2014, 21:06:33 »
 :verycool:  tvoji pokušaji mi se dopadaju...pogotovo prva lipa i predzadnji bor !!  Mala drvca  :mdr:....njih zbedinaš na koljenima, u krilu !!

Offline brko

Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #3 : 21-06-2014, 22:53:47 »
Zašto ništa ne ožicavaš ???
  -šta da ti kažem adrijan a da ostali ne misle da gnojim,nisam nikad pokušao ništa žicati a kamoli drilati iako bi platani ,klenu i javoru bilo dobro da ih je podrilati.
možda nećeš vjerovati ta dva bora imaju još barem 3 dcl. zemlje u kojoj su ponikli i odkad sam ih stavio u posudu nisam ni tako korijen ni onima dvojici ni malom ,imao sam još jednog ljepšeg malog ali,neko je ustanovio da će mu drugdje biti ljepše pa su ga ukrali.
e sad bih volio da mi neko da savjet pa da probam ožicati i hvala što me nisi grdio jer,ja sam stvarno u 50% slućajeva kretao iz sjemena (nisam mobilan a volim). :ashamed:

Offline brko

Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #4 : 21-06-2014, 23:02:02 »
 
:verycool:  tvoji pokušaji mi se dopadaju...pogotovo prva lipa i predzadnji bor !!  Mala drvca  :mdr:....njih zbedinaš na koljenima, u krilu !!
  -dobro mi došla lilia ,ti mi uvijek osvježiš dan,sva moja drvca su skoro mala ,nežicana ni drilana jer,mislim da nemam matrijala za te poduhvate .
inaće lipa mi je ko svetinja ,prva a prvi su najmiliji,visoka ja 30 cm a dole je debela 5,5 -6 cm ovisi skoje se strane mjeri nije baš okrugla,a borovi oni su samo velika želja i onaj veći je ko lipa  adrugi je manji iako su jednako stari da i hvala što si tu :girl:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #5 : 21-06-2014, 23:08:17 »
Sve bi to izgledalo bolje da se malo formira i ožica.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline brko

Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #6 : 21-06-2014, 23:23:41 »
Sve bi to izgledalo bolje da se malo formira i ožica.
  -znam radovane no fali mi hrabrosti rezati i savijati a morat ću ,kestesni su baš lijepi uživo ,listovi nisu veći od 5-6 cm ,jedino oni prvi što istjerau u proljeće no njih odrežem koncem svibnja,a tek da vidiš orah no tek mu je četvrta godina pa ga ne slikam.

Offline tomislav1997

Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #7 : 22-06-2014, 00:40:36 »
Prva slika-Lipa mi se sviđa  :hihihi: svaka čast  :great:
SES

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #8 : 22-06-2014, 15:51:06 »
:verycool:  tvoji pokušaji mi se dopadaju...pogotovo prva lipa i predzadnji bor !!  Mala drvca  :mdr:....njih zbedinaš na koljenima, u krilu !!
  -dobro mi došla lilia ,ti mi uvijek osvježiš dan,sva moja drvca su skoro mala ,nežicana ni drilana jer,mislim da nemam matrijala za te poduhvate .
inaće lipa mi je ko svetinja ,prva a prvi su najmiliji,visoka ja 30 cm a dole je debela 5,5 -6 cm ovisi skoje se strane mjeri nije baš okrugla,a borovi oni su samo velika želja i onaj veći je ko lipa  adrugi je manji iako su jednako stari da i hvala što si tu :girl:


 :girl:  da si prije otvorio svoju temicu...i duže bi ti ja visjela u njoj !!  Pa sada lijepo molim...kad malo sunce legne niže....poslikaj još svojih drvaca....vidim da ćemo se mi još jako iznenaditi kad nam sve poslikaš !!!!   A.....žicanje i šišanje....pa...pomolit ćemo se sljedeće godine pa idemo zajedno u nove pustolovine !!!  U dvoje će nas manje biti strah !! :yupi:

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #9 : 21-09-2014, 23:10:21 »
No....i kaj sad ??  To je bilo to ???  Svakih 6 mjeseci nam buš dal 5 slikica !!!

Ja bi štela vidjeti platanu, klen i javor !!!!  Kaj moram dojti k tebi glet ???? bina

Offline brko

Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #10 : 22-09-2014, 12:00:45 »
  -ma budem samo dok najdem ko će mi postavit slike,ja sam još u prvom razredu što se tiće kompjutera :ashamed:,baš ovih dana razmišljam kako bi postavio slike još kojeg drijeva npr.kerleuterije,stare platane, i još par mojih šiba.
  -sad si me naložila i idem tražit neku dobru dušu da to odradi :yes:

Offline brko

Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #11 : 24-09-2014, 10:59:09 »
1  -moja takoma,6 god prije cvjetanja,nažalost nije slikana u cvjetu...

Offline brko

Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #12 : 24-09-2014, 11:04:55 »
2  -kelreuterija,nažalost neznam hrvatski naziv,neda savijati grane ni zelene ni zrele zimi ,pucaju da je strava,16 god kod mene izvađena u parku iz živice.imalijepu koru i dosta je debela ,no mana su dugi listovi pa onda to režem napola...

Offline brko

Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #13 : 24-09-2014, 11:05:46 »
3  -breza ,prvi puta za 13 god da ju nisam rezo ljeti ,poslušo sam ono da grane treba ostavit da odebljaju pa ću vidjet na proljeće..

Offline brko

Odg: Moji pokušaji
« Odgovori #14 : 24-09-2014, 11:06:20 »
4  -evo ga moj platan ,samo dok ga dotjeram u red budem puko ko šiba ,veliki listovi i kad krene tjerat po tri pupa odma ,a i trebalo bi ga drilat,s kim s ćim,probaću rućno tj pješke pa kak bude....