Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Novi clan  (Posjeta: 2562 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zeus2023

Novi clan
« : 13-03-2015, 13:31:42 »
Pozdrav                                   
Moje ime je Filip i pocetnik sam u uzgoju bonsaia...Za pocetak zelio bih se zahvaliti svima koji su na ovom forumu i koji su ulozili toliko puno truda pisuci o svim ovim korisnim temama koje su mi puno pomogle i priblizile me ovom predivnom hobiju.Prije par godina kad sam se prvi put susreo sa ovim hobijem pokusao sam uzgojiti par yamadoria, sto je na kraju nedostatkom informacija i nedovoljnom kolicinom slobodnog vremena rezultiralo neuspjehom...Odlucan u onome sto sam naumio poceo sam citati prikupljati informacije, napokon spreman sam poceti ispocetka...Zao mi je sto kod nas nema vise tecajeva, seminara i ostalog sto je vrlo korisno nama koji smo na pocetku i imamo volje i zelje uciti...Zelio bih se jos jednom zahvaliti svima na ovim divnim temama koje ce mi pomoci u daljnjem bavljenju ovim hobijem...
S postovanjem vas ucenik

Offline jurica

Odg: Novi clan
« Odgovori #1 : 13-03-2015, 20:49:03 »
O još jedan porečan  :great: ,imaš u Poreču još dva zaljubljenika u bonsai  Roberta Stelka i Ratka (Neznam mu prezime) koji jako puno znaju o bonsaiu pa će te vrlo rado uputit što i kako - u to sam siguran.
I dobro došao na forum.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Novi clan
« Odgovori #2 : 14-03-2015, 10:09:35 »
Baš lijepo što si otkrio forum.Dobro došao u naš mali svijet bonsaija.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline zeus2023

Odg: Novi clan
« Odgovori #3 : 14-03-2015, 11:11:39 »
Hvala vam na podrsci
Veselim se daljnjem napredovanju a pri tome upoznavanju i druzenju sa vama... :bravoPrika:

Offline grabar

Odg: Novi clan
« Odgovori #4 : 14-03-2015, 11:40:52 »
Dobro došao novi člane

Offline zeus2023

Odg: Novi clan
« Odgovori #5 : 14-03-2015, 12:24:01 »
Ostao sam ugodno iznenajen vidjevsi da u mojoj okolici ima toliko zaljubljenika u bonsai... :smile:
Hvala jos jednom na podrsci