Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Crni borovi  (Posjeta: 4287 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jurica

Crni borovi
« : 02-09-2014, 21:00:33 »
Početno oblikovanje proljetos sa WP , sada ja nastavio . Samo čišćenje starih iglica i prvo žicanje.

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Crni borovi
« Odgovori #1 : 03-09-2014, 00:54:34 »
Da ja imam takav bor :worthy: :worthy:...nosom bih parala nebo !  Baš je... :great:

Offline grabar

Odg: Crni borovi
« Odgovori #2 : 03-09-2014, 07:21:04 »
mrak stari :great: :great: :great: :great:

Offline grabar

Odg: Crni borovi
« Odgovori #3 : 14-09-2014, 10:51:30 »
jurica u akciji

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Crni borovi
« Odgovori #4 : 14-09-2014, 12:58:38 »
Ja samo planiram, planiram, planiram, i čini mi se da radim ražanj za zeca a zec je još u šumi !!  Pa ajd da približim zeca......hoćeš li i mene povesti na jedan yamadori hanting ?? Da osjetim kako je to...kopati u kamenjaru !! :nevin:

Ovo ti govorim...da ostaviš poneki...osrednji zečić na svojim yamadori lovištima !! :yupi:

Ovo sada izgleda jako  :girl: ...ali ja sam jako  :tlab: i već je prošla godina dana od kada imam stalno istu "radnu bonsai temperaturu" !! :zalijevanje:

Offline jurica

Odg: Crni borovi
« Odgovori #5 : 14-09-2014, 15:44:00 »
jurica u akciji
Što si to po meni nazvao neko jelo , Pogledaj kako si dao ime slici.
Sad jelo "jurica u akciji" hm ,hm  :haaaahaaaaa: ko bi ti to probao !

Offline grabar

Odg: Crni borovi
« Odgovori #6 : 14-09-2014, 16:26:09 »
to je od drage ostao naziv kad sam prebacivao fotke u mapu nisam ni skužio  :loco:

Offline jurica

Odg: Crni borovi
« Odgovori #7 : 14-09-2014, 20:18:56 »
Ja samo planiram, planiram, planiram, i čini mi se da radim ražanj za zeca a zec je još u šumi !!  Pa ajd da približim zeca......hoćeš li i mene povesti na jedan yamadori hanting ?? Da osjetim kako je to...kopati u kamenjaru !! :nevin:

Ovo ti govorim...da ostaviš poneki...osrednji zečić na svojim yamadori lovištima !! :yupi:

Ovo sada izgleda jako  :girl: ...ali ja sam jako  :tlab: i već je prošla godina dana od kada imam stalno istu "radnu bonsai temperaturu" !! :zalijevanje:
Ma naravno da ću te povesti , samo trebaš se požuriti jer recimo tamo do 10.10. trebalo bi izvaditi drvo da se do zime malo i oporavi. Ako zima bude kao prošlogodišnja nema problema ali ko će ga znat kakva će biti ova.