Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: A što ja danas radim?  (Posjeta: 50135 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LONICERA

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #90 : 18-10-2015, 19:45:12 »
Alex je odlično odradio posao. A ova tvoja drvca s plodovima su mi uljepšala dan :love:

Offline brko

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #91 : 07-12-2015, 19:23:31 »
  -Što radim danas?da se ne lažemo baš i nisam u nekom poslu,malo čistim sjeme Evodie ,oliti korejskog bagrema pa ču malo sijati na proljeće.
Magla je ko u priči ,vlaga u zraku ko u tropima i onda sam odlučio malo provozati se biciklom i tako ode brko do svetišta  Sv. Ane u bistrincima i tako sam tamo proveo cca jedan sat u tišini ,a tišina je za ne povjerovati ,iznad samog poklonca raste jedan ogromni hrast od 1-1,2 m u promjeru a nebari za ne povjerovati ,a što da radim kad nemam čarobni štapić za smanjivanje pa da ga smjestim u neki sanduk za početak.
  I tako sam lijepo proveo vrijeme malo u molitvi malo u meditaciji i razgledavanju ljepota prirode koja bez pretjerivanja prekrasna ,neposredna blizina šume i Drave daje dodatnu draž.Na tom dijelu Drava je jako široka  i ima nekoliko riječnih adica tako da je pre lijepo ,jer zaista je relaksirajuče biti vani.
  Eto nadam se da ste i vi imali lijep dan iako vrijeme nije za pet.

Offline Adrian

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #92 : 16-12-2015, 07:56:05 »
Za sve one koji se ne vole pikati u prst, a moraju kontrolirati šećer, preporučam - žicanje bonsaia!
Djeluje ko grom! Krvi za aparatić na pretek!

Offline Marija

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #93 : 16-12-2015, 12:27:17 »
Za sve one koji se ne vole pikati u prst, a moraju kontrolirati šećer, preporučam - žicanje bonsaia!
Djeluje ko grom! Krvi za aparatić na pretek!

Kako to uspiješ .... ja nabijem žuljeve ali se nikada nisam posjekla  ;)
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Adrian

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #94 : 16-12-2015, 16:11:53 »
Eeeeee, ja sve uspijem! Pogotovo na onom gustom svibu.

Offline Helio

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #95 : 17-01-2016, 11:55:09 »
A ja sam danas dao novo značenje izrazu bonsai na roštilju.Obično se taj izraz upotrebljavao za neuspjele pokušaje,ali nekoliko živih je pak danas našlo zaštitu unutra,zbog najave orkanske bure večeras.
  Ono, da ne završe u susjednoj općini. A i betonski blokovi su bili tražena roba za učvrstit ostale lonce , valjda ih neće odnit skupa sa drvima.

Offline Adrian

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #96 : 10-06-2016, 10:57:29 »
Nova ANTIPUŽ tehnologija koja za sad uspijeva! :great:

Offline Adrian

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #97 : 10-06-2016, 10:59:59 »
us put, kišaaaaaaaaa,
opet u podrum na drvenariju koja će vjerojatno uskoro trebati.

Offline LONICERA

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #98 : 11-06-2016, 09:01:05 »
Možeš li pojasniti novu antipuž tehnologiju.

Offline Marija

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #99 : 04-07-2016, 12:08:29 »
Zrela za godišnji već duže vrijeme  :haaaahaaaaa: :mad3:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Adrian

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #100 : 12-07-2016, 05:25:52 »
No, no, .... i niko nikaj ne dela već 4-5 dana??

Offline Astilita

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #101 : 12-07-2016, 16:45:09 »
Ovdje ne.
Pretending to know everything, closes the door to finding out what's really there.

Offline Helio

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #102 : 18-02-2017, 15:15:25 »
Ja dobio novu igračku,pa popravljao stare rezove. Dostava nije bila baš na vrata i trebalo je 14 dana no nadoknadili su to ljubaznošću  :happy2: Dostavili Marija i Andrija sa Noelandersa  :hvalaaa:.Nakon grubih radova,bez ovoga se više nije moglo dalje,zakrivljene škare, po preporuci vrhunskih majstora,pardon umjetnika. Moj bonsai put doživio novo proljeće.




Offline Marija

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #103 : 20-02-2017, 17:40:03 »
Ja dobio novu igračku,pa popravljao stare rezove. Dostava nije bila baš na vrata i trebalo je 14 dana no nadoknadili su to ljubaznošću  :happy2: Dostavili Marija i Andrija sa Noelandersa  :hvalaaa:.
Kako je krenulo moglo je biti i 65.  :jezik: :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline LONICERA

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #104 : 05-12-2017, 19:25:37 »
Danas bila u potrazi za novim kandidatima za vađenje. Našla ponešto glogova i ovaj hrastić. Trenutačno se zaljubila u njega i sad imam čitavu zimu priprema za vađenje. Svi koji imaju iskustva s hrastovima pomagajte. Na tom terenu sam već vadila glogove, Korjenje im je većim dijelom u površinskom našodranom dijelu s poprilično sitnog korijena te se nadam da će tako biti i s ovim hrastom. Pliz javljajte se s iskustvima da poduzmem sve da preživi.