Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: A što ja danas radim?  (Posjeta: 50137 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Hrvat

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #30 : 23-10-2014, 22:25:18 »
e to u dalmaciji kazu da si se stufala ne brini vratit ce se volja s vrimenom :takoTreba:.srica sto ste dvoje pa ce uvik neko povuci,ali kad si sam zagrizen ima sanse kao u mnogo francuza da odustanu,ispadne jednostavo kao da su se ispraznili.
nije vazno gledadi,vec vidjeti

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #31 : 24-10-2014, 07:38:01 »
Kad god se vrijeme malo smiri od vjetra ili malo proviri sunce,skidam polako stare isušene listove sa grabova i vršim fini stajling te gledam što će trebati ponovo ožicati.Kad su drva bez lišća onda se dobro vidi gdje se tokom ljeta premalo povratno skratilo.Nabavljam i nekakve zamjenske posude od keramike.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline brko

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #32 : 24-10-2014, 11:51:10 »
  -a šta ja radim danas?kopam po internetu ,imo sam nešto za farbat al neide, neda mi kiša već mi je zlo od te silne vodurine .zelenika mi je bila na kavi unutra ,vani je zima a grab nemogu donijeti em je veliki em je težak,samo sam ga pozdravio .
  -jedva ćekam da vrijeme stane pa da malo posložim drvca i spremim za zimu a onda bi probo pomalo dotjerivati drvca u red pa na proljeće izvršiti reorganizaciju ,neka vratiti majčici prirodi a potražiti par komada perspektivnijih ,ćuo sam za jedan samonikli brezik         :haaaahaaaaa: jedno 5 km od moje kuće na kanalu ,samo moram naći autoprevoznika koji može i hoće glumiti bager ,što se mene tiće bit ću zahvalna publika :happy2:.

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #33 : 24-10-2014, 13:18:41 »
Brko   :verycool:   :haaaahaaaaa:  zeleniku si unio na  kofi ....  a orjentalis postavi tako da ga gledaš kroz prozor dok s zelenikom pričaš !!!  Njemu će biti super vani...a raste će ako mu tu i tamo ... samo  :whistle:  !!

Samonikli brezik.... :haaaahaaaaa:  da je bliže ja bi ti ga poškarala u toku ljeta !!  Kak sam jednu svoju samoniklu u dvorištu, truput škarala i pri puta postigla sve niže izbacivanje mladih grančica !!  Vidiš...mi se moramo sami potruditi za ono kaj netko nađe obrađeno u prirodi !!

Radovane  :turpija: ja ni suhe listove ne moram skidati....sjeverac sve ošišao !!  A fini stajling ......ostavljam za sljedeću našu kavu !!

A ja.....ja pripremam zimsku garderobu za prve odlaske u šumu...samo čekam da padne lišće i otvori mi kut gledanja !! I ...kad zeta nema doma (još nije otišao u inozemstvo - neznam kaj čeka !) kradem s ogromne hrpe....daske i letve za novu bonsai zimsku  nadstrešnicu !!

uhhh..kak sam zaboravila... :tlab: čistim garažu od automobilskih rezervnih djelova ( :boxing: sinovi jedan autoelektričar a drugi automehaničar pa zet autoelektričar a muž samouk i jedno i drugo...pa zamisli koliko toga ima ...ima da grebu dok ne nađu ono kaj će tražiti :threatening:) ...radim plac za bonsai radionice !!! :dipl:




Offline brko

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #34 : 24-10-2014, 16:51:49 »
lilia,zeleniki još nisam odredio zimovnik ćekam da jave prvi mraz onda ju spremam, samo ponekad si donesem i pustim mašti na volju ,taman da nikad nebude bonsai meni je bitno da se dugo družimo i još puno kavica popijemo skupa ,a ni grabeka ne zaboravljam iako je na stacionaru obidem ga nekoliko puta na dan a on i bukva se baš lijepo druže  :hihihi:.
  -a vidim tebe baš lijepo drži bonsai raspoloženje ne posustaješ :takoTreba:.samo nemoj pretjerat sa nadstrešnicom ,jer bi moglo biti frke oko legalizacije :happy2:.

Offline Marija

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #35 : 25-10-2014, 16:47:11 »
...samo nemoj pretjerat sa nadstrešnicom ,jer bi moglo biti frke oko legalizacije :happy2:.
:girl:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #36 : 25-10-2014, 20:05:14 »
Draženka bu gore posadila travu,pa bu iz zraka zgledalo kak travnjak. :gigle:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Marija

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #37 : 25-10-2014, 23:21:02 »
Draženka bu gore posadila travu,pa bu iz zraka zgledalo kak travnjak. :gigle:

A kako će kamuflirat sjenu koju baca  face :lol:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #38 : 26-10-2014, 09:00:12 »
 :tlab:  Marija...dont vory for shadow....litle tree is okolo (bam mu miša...kak se veli eng. okolo  :mdr:)

Radovane..idem sutra po posude ..zaradila sam nekaj prek vikenda !  :hi:

I ja sam jučer imala frku s bugicom, zelenikom i maslinom !! U 11 navečer me muž nazvao s posla i veli....već ti je sad +2....ajde za svaki slučaj skloni "bisere" !!  Otkud "biseri" ........samo jednom me ćuo kako pričam s njima i spomenula sam...vi ste moji biseri !! :histerical: Toliko o tome da me nitko ne sluša ...kaj govorim dok sam sama !!

Offline brko

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #39 : 26-10-2014, 12:38:54 »
  -eto vidiš lilia da te svi slušamo pratimo šta radiš :mdr:,to ti sebi samo umišljaš da te niko ne sluša,samo ponekad nabace grbu ;).
  -btw na engleskom je around okolo ili bar se slićno piše .samo ti lijepo bedinaj  svoja drvca i prićaj im ona to vole ,eto mene u petak moja jelka pita oću nosit zeleniku i u krevet :dunno: neznam zašto a samo kavu pijem s njom :gigle:
  e da i dobio sam maslinu je da je ko mali prst i visoka cca 35 cm al je moja  :zalijevanje:.

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #40 : 20-11-2014, 12:54:34 »
E...pa pala je prva šetnja šumom nakon dugo vremena !! Lišće pod nogama šušti, u ruci drkam škare (nebrem zamisliti više ulazak u šumu bez škara) .... i lagano...korak po korak !!  I naravno...pričam sama sa sobom....kak si ti lijep..gdje li si se skrivao lani......joj pa kak tebe nisam prije vidjela......ti si moj i ničiji drugi !! :loco:

Offline LONICERA

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #41 : 20-11-2014, 19:43:27 »
Ne vidim te na forumu već par dana , baš sam te tako zamišljala. U šumi s drvcima :smile:.

Offline brko

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #42 : 20-11-2014, 21:42:29 »
E...pa pala je prva šetnja šumom nakon dugo vremena !! Lišće pod nogama šušti, u ruci drkam škare (nebrem zamisliti više ulazak u šumu bez škara) .... i lagano...korak po korak !!  I naravno...pričam sama sa sobom....kak si ti lijep..gdje li si se skrivao lani......joj pa kak tebe nisam prije vidjela......ti si moj i ničiji drugi !! :loco:
  -je,je, sve je to lijepo lilia ,a jesi ti pozabila priću o vuku i crvenkapici  face(možda lovac ne stigne na vrijeme )i ostavi se tih škara povrijedit ćeš se :halt:.

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #43 : 20-11-2014, 21:56:16 »
Ne vidim te na forumu već par dana , baš sam te tako zamišljala. U šumi s drvcima :smile:.

Prevarila si se djevojčice....tu sam ja stalno...svako malo pogledam...al nešto nemam neke novosti pa samo gledam i čitam...a i nekako je bilo baš mrtvo zadnjih dana !!  Jel vam ja to možda falim ??? :haaaahaaaaa:

Offline brko

Odg: A što ja danas radim?
« Odgovori #44 : 20-11-2014, 22:04:42 »
  -ma neee kaj bi falila to si si sam zmislila :na:.
pa šta ti sebi zamišljaš da je lako otvoriti forum a ono niš,ej trgni se malo, ima ljudi koji jedva ćekaju nešto proćitati ili sliku pogledati :smile:.
a tebe nema :zbunjen:.