Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: prijevoz floreopora  (Posjeta: 2414 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline sanjinko

prijevoz floreopora
« : 02-11-2014, 10:33:25 »
ima li koja dobra duša da je negdje u blizini agrohoblaja pa da mi usput   iz agrohoblaja do rijeke prebaci floreopor

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: prijevoz floreopora
« Odgovori #1 : 02-11-2014, 15:22:18 »
Pred mjesec dana....bila ti je jedna takva  duša u Rijeci !! I još gore od.....proljeća se znalo da ona dolazi u Rijeku i kaj je još gore....vozila je u Rijeku floreopor !! Pa zaato te treba dobro nalemati po :ass: To je sve kaj ti morem ovog časa reči !!  Ali .........ako ti nije baš jako hitno...moj šogor ide raditi svake zime na Krk ali još neznam kada....pa  :nevin:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: prijevoz floreopora
« Odgovori #2 : 02-11-2014, 18:32:00 »
Draženka,samo moraš kupiti floreopor prije,jer oni čini mi se ne rade preko zime. :question:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline sanjinko

Odg: prijevoz floreopora
« Odgovori #3 : 02-11-2014, 20:05:50 »
Pred mjesec dana....bila ti je jedna takva  duša u Rijeci !! I još gore od.....proljeća se znalo da ona dolazi u Rijeku i kaj je još gore....vozila je u Rijeku floreopor !! Pa zaato te treba dobro nalemati po :ass: To je sve kaj ti morem ovog časa reči !!  Ali .........ako ti nije baš jako hitno...moj šogor ide raditi svake zime na Krk ali još neznam kada....pa  :nevin:
draženka prošle godine su u ovo doba vozili šleper u novi vinodolski i usput su i za mene poslali,a tako smo se i za ovu godinu dogovorili,ali nažalost ovi su od narudjbe odustali i sad moram nači alternartivu.a ovo što i radovan govori je istina,mislim da mi je Maja rekla da rade jedanaesti mijesec i to je to.