Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: U posjeti kod Jurice...  (Posjeta: 12273 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TiTech

U posjeti kod Jurice...
« : 24-11-2014, 00:35:18 »
Danas sam napokon bio u posjeti kod Jurice.  :surprised: Vrlo ugodno i poucno druzenje uz kavicu, casicu (whisky  :hihihi:) razgovora, razgledavanje, skakutanje od drvca do drvca, na neka smo se i vise puta vracali...
Vjerovatno cijeli dan nebi bio dovoljan za svakakve storije, ali jako je puno toga receno, nadam se da cu vecinu zapamtiti, ako ne cu morati opet pitati.  :mdr:

Vidjeti uzivo toliko drvca na jednom mjestu u tako urednom i lijepom vrtu, odmah dobiti odgovore na masu pitanja koja se stvaraju u glavi jednog pocetnika (wannabe bonsaiste) je neprocjenjivo,  nemam rijeci...   :worthy:

Hvala jos jedanput Jurici na vremenu, strpljenju, volji (vjerujem da je neke pocetnicke price 100x ispricao) i nadam se da se vidimo uskoro u radnoj atmosferi.  :great: :chinaman:

P.S. Od toliko cakula skoro sam zaboravio :idiot: , ali na kraju sam ipak uspio brzinski pofotkati. Drugom prilikom obavezno neku pozadinu nabaviti, mislim da bi i obicna plahta posluzila svrsi...

Offline TiTech

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #1 : 24-11-2014, 00:41:36 »
...

Offline TiTech

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #2 : 24-11-2014, 00:42:59 »
...

Offline TiTech

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #3 : 24-11-2014, 00:44:45 »
...

Offline TiTech

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #4 : 24-11-2014, 00:46:20 »
...

Offline TiTech

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #5 : 24-11-2014, 00:47:39 »
...

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #6 : 24-11-2014, 16:20:17 »
Bogami ti si prikazao Juricu u boljem svjetlu nego on sam sebe.Vidi se da nije vičan fotografiranju kao ni ja.A možda se i varam.. :great:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Adrian

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #7 : 24-11-2014, 16:53:28 »
Ja sam za juniperuse, huuuraaaaaaaa....

Offline jurica

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #8 : 24-11-2014, 17:45:20 »
Danas sam napokon bio u posjeti kod Jurice.  :surprised: Vrlo ugodno i poucno druzenje uz kavicu, casicu (whisky  :hihihi:) razgovora, razgledavanje, skakutanje od drvca do drvca, na neka smo se i vise puta vracali...
Vjerovatno cijeli dan nebi bio dovoljan za svakakve storije, ali jako je puno toga receno, nadam se da cu vecinu zapamtiti, ako ne cu morati opet pitati.  :mdr:

Vidjeti uzivo toliko drvca na jednom mjestu u tako urednom i lijepom vrtu, odmah dobiti odgovore na masu pitanja koja se stvaraju u glavi jednog pocetnika (wannabe bonsaiste) je neprocjenjivo,  nemam rijeci...   :worthy:

Hvala jos jedanput Jurici na vremenu, strpljenju, volji (vjerujem da je neke pocetnicke price 100x ispricao) i nadam se da se vidimo uskoro u radnoj atmosferi.  :great: :chinaman:

P.S. Od toliko cakula skoro sam zaboravio :idiot: , ali na kraju sam ipak uspio brzinski pofotkati. Drugom prilikom obavezno neku pozadinu nabaviti, mislim da bi i obicna plahta posluzila svrsi...
Hvala na posjeti i slobodno navrati kad ti je uz put ili imaš volju.
I nemoj se previše nudit za posao jer ja ću te sigurno pitat za pomoć jer je posla i previše oko svih tih drva , drugi put dobiješ žicu i škare u ruke  :hihihi:

Offline LONICERA

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #9 : 24-11-2014, 17:47:48 »
Jel ovo na trćoj sličici odozdola cryptomeria?

Offline grabar

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #10 : 24-11-2014, 17:57:49 »
bome stari morat ćemo neku lokalnu tv-postaju poslat poli tebe da to malo i posnimi

Offline jurica

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #11 : 24-11-2014, 18:44:52 »
Jel ovo na trćoj sličici odozdola cryptomeria?
O da , je

Offline jurica

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #12 : 24-11-2014, 18:47:32 »
Ja sam za juniperuse, huuuraaaaaaaa....
U biti je samo jedan juniperus , još su dva čempresa sempervirens

Offline Hrvat

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #13 : 24-11-2014, 21:10:15 »
IMG_5871 pravi jelen ili nesto slicno,nisam nista pusio ni pio,hippss.vrnut cemo se mi jos za sve ovo obaci.
nije vazno gledadi,vec vidjeti

Offline jurica

Odg: U posjeti kod Jurice...
« Odgovori #14 : 24-11-2014, 21:34:40 »
vrnut cemo se mi jos za sve ovo obaci.
Nego šta i to baš moraš !!!