Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: trebam pomoć  (Posjeta: 3679 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline j.j.

trebam pomoć
« : 20-05-2007, 16:00:52 »
vako. ne kuzim se u ove nadnaravne informaticke fore tipa forum i to,al treba mi pomoc. valjda ce uspjeti.
dobila sam japanskog javora. i prvih 10 dana sve bilo super.drzim ga u stanu,zaljevam svaki drugi dan.al sad mi se poceli vrhovi listova malo susit. uopce se ne kuzim u drvece i to. sta radim krivo? vjerovatno sve. dakle.pomoc?

Offline istefano

Odg: trebam pomoć
« Odgovori #1 : 20-05-2007, 17:14:44 »
vjerovatno previse vode ,ustvari kad bolje promislim sigurno mu ej previse vode...
zemlja ti nikad ne smije biti non-stop vlazna ,potrebno joj je i malo isusivanja , najbolje ces znat kad je potreno zaliti ponovno ,je kad ti je zemlja uz rub posude do polovice tegle suha , gurni prst u zemlju i ako primjetis ovo kaj sam ti nabrojio onda ces znat kako postupiti

Offline j.j.

Odg: trebam pomoć
« Odgovori #2 : 20-05-2007, 20:34:47 »
znaci previse vode. a kakav faktor igra sunce? negdje sam procitala da bi trabao bit u sjeni. jel i to krivo? i kad  i kako se treba presadit? mislim sve sta znas ce mi bit korisno. puno hvala

Offline veljko

Odg: trebam pomoć
« Odgovori #3 : 20-05-2007, 21:10:20 »
Jap. javor ne smiješ držat u stanu, nego vani. Ostavi ga u stanu, i osudila si ga na sigurnu propast. Presađuje se u 3-4 mjesecu.