Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Vremenska prog.....  (Posjeta: 23831 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline grabar

Vremenska prog.....
« : 31-08-2015, 16:23:32 »
Danas sam baš malo gledao po istrametu dolazi nam kišni dani a kako i pišu imat čemo i prvog mraza  :zbunjen:

Offline Adrian

Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #1 : 01-09-2015, 05:55:42 »
Hvala dragom Bogu! Već i ja imam nekroze po rubovima.....

Offline Adrian

Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #2 : 04-09-2015, 05:41:45 »
pada!

Offline DonQuijote

Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #3 : 04-09-2015, 15:51:56 »
Standard? I kod mene, drastično :ashamed:

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #4 : 04-09-2015, 18:51:45 »
Grabar...ne spominji mi mraz ! De...pogledaj u kalendar koji je datum.....a meteorolozi...pa kad su pogodili  prognozu ?? Po njihovoj prognozi....kod mene već 2 dana pada kiša ! A danas grincajg za juhu  vadila lopatom koliko je zemlja suha i tvrda  ! Mraazzz....  Lako s drvcima  u trening  posudama.....njih samo par moram unijeti ...albiciju, konopljiku, eritrinu i par lantana ....ali 350 kaktusa mi je vani ! :nails:

Adrijane....da ti nije ovo jutros previše namočilo drvca ? :verycool:

Offline Adrian

Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #5 : 04-09-2015, 20:41:05 »
Od kolovoza lani do maja ove godine nisam trabao zalijevati, ovo mi je znači bila kazna, tri put dnevno tri mjeseca ??? Nema veze, opet će doći kiše, i hladnije, i ljepše, radnije, ugodnije....ujutro je u Čakovcu kod mene konačno dosta i palo. Čak mi je i škaf pod žlebom pun.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #6 : 05-09-2015, 10:22:19 »
Ja imam leteće miševe-vrapce,gdje slete na drvce odu pupovi za iduću godinu.Neznam kako ih se riješiti. :diablo:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline brko

Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #7 : 05-09-2015, 20:11:55 »
  -bez šale i spuštanja ,nabavi plišanu maćku i postavi pa da vidiš kako bježe ja sam ih se tako rješio ,a to sam naućio od jednog golubara kad je sušio suncokret.samo je metio staru djećju igraću i odoše vrabčići :tlab:.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #8 : 06-09-2015, 16:31:33 »
Isprobat ću to Viktore. :hvalaaa:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #9 : 14-09-2015, 09:46:45 »
  -bez šale i spuštanja ,nabavi plišanu maćku i postavi pa da vidiš kako bježe ja sam ih se tako rješio ,a to sam naućio od jednog golubara kad je sušio suncokret.samo je metio staru djećju igraću i odoše vrabčići :tlab:.
Brko mogu ti reći da djeluje.Nisam ima mačka pa sam psu uzeo nekakvog plišanog i čupavog zeca.Stavio sam ga na ogradu i od onda niti jedan vrabac nije sjeo na bonsai.Čak se ne usuđuju sjediti na susjedovim drvima,a prije ih je tamo znalo biti stotinu.Sad ću nabaviti plišanog mačka i bit će još bolje. :bravoPrika:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #10 : 24-09-2015, 18:07:30 »
 :wow:  Idem stavim u svaku teglu jednu igračku !!!  :tlab: Meni išćeprkaju vrapci pol substrata iz posuda !!  Po pet ih krene u jednu teglu !! :mac:

Offline alexhor

Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #11 : 24-09-2015, 21:50:23 »
Kad Happy sa svojih 6 kg patrolira dvorištem i vrane lete drugim koridorom okolo dvorišta. On je sredstvo zastrašivanja.
A Lucky ima jedva dvije godine i u pubertetu je, u lošim odnosima sa svim letećim, lišće, leptiri, komarci, skakavci, sjenice, vrapci... za potrebe vrebanja voli spavati na policama ispod drveća.

Offline Adrian

Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #12 : 07-12-2015, 15:17:43 »
Nešto mi se pobrkalo u glavi.  :question:
Slušam kak dolazi Božić a meni u dvoru procvjetali jaglaci!!??
Ili se mortik nekaj pobrkalo u prirodi???   uglystupid


Offline StariHrast

Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #13 : 07-12-2015, 19:06:33 »
Stvarno strašno. Kod mene je u plasteniku dva tjedna bilo preko 30 stupnjeva svaki dan. Uz veliku vlagu, sve novoizvađene četinjače su počele intezivno formirati nove pupove, a na nekim jedinkama su počeli čak i bubriti. Strah me je da ne potjeraju nove izboje prije zime.

Offline LONICERA

Odg: Vremenska prog.....
« Odgovori #14 : 07-12-2015, 19:41:42 »
Stvarno strašno. Kod mene je u plasteniku dva tjedna bilo preko 30 stupnjeva svaki dan. Uz veliku vlagu, sve novoizvađene četinjače su počele intezivno formirati nove pupove, a na nekim jedinkama su počeli čak i bubriti. Strah me je da ne potjeraju nove izboje prije zime.
Gdje živiš, jel plastenik grijan... U ZG je magla sunce nismo vidjeli danima.