Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Bijeli treset  (Posjeta: 4920 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rerom

Bijeli treset
« : 29-09-2015, 07:49:22 »
Ima li negdje u ZG za kupiti bijelog treseta u manjim količinama?
'Slika je lijepa onda kada je možemo gledati bezbroj puta, a da joj se svaki puta iznova divimo.' M. Fizi

Offline jurica

Odg: Bijeli treset
« Odgovori #1 : 29-09-2015, 13:16:35 »
Hm , za Zagreb neznam ali ja nisam nigdije našao manje pakiranje od 250 litara.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Bijeli treset
« Odgovori #2 : 30-09-2015, 09:59:19 »
Mislim da niti nema manjeg pakovanja.Cijela bala nije niti tako skupa,jedino ako trebaš malo onda ti stoji.Udruži se sa nekime pa podjelite na dva ili tri djela.Ili ako si dobar sa nekime u vrtnom centru,npr. MBM,da ti proda jednu vrečicu..
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline grabar

Odg: Bijeli treset
« Odgovori #3 : 30-09-2015, 17:23:17 »
vreća od 250litara ti je nekih 130kn možda 5kuna jeftinije

Offline rerom

Odg: Bijeli treset
« Odgovori #4 : 01-10-2015, 11:39:30 »
Ma radi se o tome da nekako nemam potrebu kupovati toliku količinu jer mi stvarno nije potrebna, a ne volim doma raditi skladišta...u globalu, hoću li napraviti veliku pogrešku ako uz anorganski dio substrata umjesto bijelog treseta dodam obični crni treset koji se prodaje u meni prihvatljivim količinama?
'Slika je lijepa onda kada je možemo gledati bezbroj puta, a da joj se svaki puta iznova divimo.' M. Fizi

Offline Helio

Odg: Bijeli treset
« Odgovori #5 : 01-10-2015, 14:38:55 »
Imaš ove komercijalne zemlje za cvijeće di ima veći postotak bijelog treseta u pakiranju.
Ima ih u skoro svakom većem supermarketu. Mislim da je terra magma od Supstrala jedan od takvih. Uglavnom svaka od tih kao specijalna za agrume,kaktuse ima više treseta unutra.