Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Uradi sam - Nož  (Posjeta: 5574 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline rerom

Uradi sam - Nož
« : 16-10-2015, 20:54:32 »
Obzirom da sam prilično zadovoljan rezultatom,  odlučio sam podijeliti zainteresiranima. Svi posjedujemo obične kuhinjske noževe za mazanje putra i pekmeza, a u biti radi se o dostupnoj i jeftinoj sirovini nehrđajućeg čelika kojeg se vrlo jednostavno može pretvoriti u savršenu oštricu kojom možemo rezati, gravirati i obavljati slične radnje po drvcima. Uz nož potrebno je imati i cca metar pvc tanjeg konopca ili sl. za dršku.... Moj je ispao savršeno oštar, možda i pre..Evo, ako nekome treba za prvu silu, a uz navedenu sirovinu posjeduje brusilicu, turpiju i brusni kamen, te malo volje, nek se zabavi
'Slika je lijepa onda kada je možemo gledati bezbroj puta, a da joj se svaki puta iznova divimo.' M. Fizi

Offline LONICERA

Odg: Uradi sam - Nož
« Odgovori #1 : 16-10-2015, 21:58:09 »
Ti si se baš odlučio naoružati. :mdr:

Offline rerom

Odg: Uradi sam - Nož
« Odgovori #2 : 16-10-2015, 22:24:23 »
He, he   :lol:
U biti obožavam one rijetke  trenutke kad imam slobodnog vremena, pa ih iskoristim da iz ničega napravim nešto korisno/upotrebljivo vlastitim rukama..cool osjećaj  :whistle:
A ovaj moj ne odskače puno od ovih koje prodaju: http://www.kaizenbonsai.com/bonsai-wood-carving-dumpy-knife
'Slika je lijepa onda kada je možemo gledati bezbroj puta, a da joj se svaki puta iznova divimo.' M. Fizi

Offline LONICERA

Odg: Uradi sam - Nož
« Odgovori #3 : 16-10-2015, 22:37:49 »
Zvuči ustvari jako dobro ...čak izvedivo i za mene... Možeš li demonstrirati primjenu na komadu drva.

Offline rerom

Odg: Uradi sam - Nož
« Odgovori #4 : 16-10-2015, 22:45:44 »
Za demonstraciju moram najprije kupiti crno ninja odijelo   :haaaahaaaaa:
Budem kad bude kakva prilika za korištenje na kojem drvcu...a do tada moram napraviti/izmisliti futrolu.. :chinaman:
'Slika je lijepa onda kada je možemo gledati bezbroj puta, a da joj se svaki puta iznova divimo.' M. Fizi

Offline LONICERA

Odg: Uradi sam - Nož
« Odgovori #5 : 16-10-2015, 23:02:38 »
Već zamišljam  :sumo: :mac: :boxing: :histerical:

Offline alexhor

Odg: Uradi sam - Nož
« Odgovori #6 : 16-10-2015, 23:35:20 »
Dobro je ispalo :mac: