Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Pomoć Supstrat u Ri  (Posjeta: 13955 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Alex88

Odg: Pomoć Supstrat u Ri
« Odgovori #15 : 10-01-2016, 16:12:00 »
Ja ovih dana intezivno trazim tenisit..i jedan covjek tu doslovno selo do mene ima teniski teren a s njegovim sinom sam imao bend paa mi je taj rekao kako svako proljeće mijenjaju tenisit i ovog imaju doslovno ne znaju gdje će s njim...ići ću sebi malo prosijat i tako to pa mozes ti sigurno pokusat tako kod nekog. budući da je riječ o moru dolje ima sigurno puno terena ;)  8)

Evo ja nasao covijeka tu u ck koji drzi teniske terene kaze da ima nesto sitnijeg i krupnijeg samo da kazem sta mi treba.Da kad god bude narucivao mogu doc uzet koliko mi treba  :mdr:

Offline josipivesic

Odg: Pomoć Supstrat u Ri
« Odgovori #16 : 10-01-2016, 18:34:23 »
Ja ovih dana intezivno trazim tenisit..i jedan covjek tu doslovno selo do mene ima teniski teren a s njegovim sinom sam imao bend paa mi je taj rekao kako svako proljeće mijenjaju tenisit i ovog imaju doslovno ne znaju gdje će s njim...ići ću sebi malo prosijat i tako to pa mozes ti sigurno pokusat tako kod nekog. budući da je riječ o moru dolje ima sigurno puno terena ;)  8)

Evo ja nasao covijeka tu u ck koji drzi teniske terene kaze da ima nesto sitnijeg i krupnijeg samo da kazem sta mi treba.Da kad god bude narucivao mogu doc uzet koliko mi treba  :mdr:


eto super :D  :bravoPrika: i ja sam ispipavao kod nekih tu. ako ništa uvijek mogu kupiti pola tone za 240kn :P

Offline sanjinko

Odg: Pomoć Supstrat u Ri
« Odgovori #17 : 10-01-2016, 19:13:40 »
Hvala
Vidis toga centra se nisam sjetio a najveci je :)
Hvala ti
Znaci sad imam koga pitati ako bude jos kakvih pitanjca?? Hahah
Pozdrav
ono šta ja znam,a i ja sam na početku(malo dužem)ja ti prenesem,ali ti je na ovom forumu toliko iskusnijih i jaćih od mene da nemaš straha,a još su tako ok ljudi da žele podijelit informaciju.ali sve ovisi o tebi

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Pomoć Supstrat u Ri
« Odgovori #18 : 10-01-2016, 19:37:50 »
Evo kako se ljudi lako nađu,već su dva iz Crikvenice a i Sanjin je blizu.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!