Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Posjet bonsaistima u Međimurju  (Posjeta: 13251 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jurica

Posjet bonsaistima u Međimurju
« : 11-01-2016, 09:19:43 »
Dio prošlog tjedna bio sam u Međimurju , pa mi se pružila prilika da odmah posijetim i bonsaiste koji žive u tom dijelu Lijepe Naše.
Posjetio sam Adriana,Radovana i Draženku.
Evo par slika iako je bilo sve pod snijegom osim Radovanovih drva koja su u zimovalištu.Kod Draženke sam zaboravio slikat  :tup:
Hvala svim Međimurcima na lijepom prijemu i nadam se da se brzo ponovo vidimo.
 :hvalaaa: :hvalaaa: :hvalaaa: :hvalaaa: na svemu.

Offline brko

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #1 : 11-01-2016, 10:14:39 »
  bravo dečki tako treba,što više druženja i razmjene iskustava ima puno koristi i uvijek se nešto novoga nauči,može biti i neka sitnica,pa i sitnice život znače 8).

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #2 : 11-01-2016, 10:47:17 »
Jurice hvala na promiđbi nas Međimuraca.Zapad i sjever lijepe naše-prozor i vrata u sve,po svemu. :hvalaaa:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline sanjinko

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #3 : 11-01-2016, 21:16:11 »
dečkić zavidim ti na lijepim trenucima,al posijetit ću i ja naše Međimurce ako bog da!i može te biti sram da nisi slikao draženkine pothvate,SRAMI SE!

Offline Marija

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #4 : 12-01-2016, 11:22:20 »
dečkić zavidim ti na lijepim trenucima,al posijetit ću i ja naše Međimurce ako bog da!i može te biti sram da nisi slikao draženkine pothvate,SRAMI SE!

ima nekih u Dalmaciji koju očekuju  posjetu dua Dečkić & Dečko  :diablo:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline jurica

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #5 : 12-01-2016, 14:09:54 »
može te biti sram da nisi slikao draženkine pothvate,SRAMI SE!
Je Dečko ,stvarno se sramim. Jelena mi je bila zadužena za slikanje a ona je kod Draženke bila zauzeta sa slikanjem i igranjem sa Draženkinim psima Pekinezerom Pašom i Stafordskim terijerom Donom. Kad je blizu pasa zaboravi na sve pa tako i na obaveze koje sam joj dao . :ashamed: :ashamed:
Valjda će mi Draženka oprostiti taj veliki propust.

Offline jurica

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #6 : 12-01-2016, 14:17:29 »
dečkić zavidim ti na lijepim trenucima,al posijetit ću i ja naše Međimurce ako bog da!i može te biti sram da nisi slikao draženkine pothvate,SRAMI SE!

ima nekih u Dalmaciji koju očekuju  posjetu dua Dečkić & Dečko  :diablo:
Za Dečka neznam , ali Dečkić ima u planu ove godine otići sa obitelji do Dalmacije. Kada točno još ništa nije definirano ali negdije početkom ljeta ili krajem ljeta.
Familija je već obaviještena da imaju dva dana za razgledavanje Splita i okolice a ja ta dva dana mislim provest u društvu sa vama dvoje i vašim drvima  :mdr: . Je dovoljno da ponesem samo radno odijelo ili treba i alat ?

Offline Marija

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #7 : 12-01-2016, 18:31:17 »
Za Dečka neznam , ali Dečkić ima u planu ove godine otići sa obitelji do Dalmacije. Kada točno još ništa nije definirano ali negdije početkom ljeta ili krajem ljeta.
Familija je već obaviještena da imaju dva dana za razgledavanje Splita i okolice a ja ta dva dana mislim provest u društvu sa vama dvoje i vašim drvima  :mdr: . Je dovoljno da ponesem samo radno odijelo ili treba i alat ?

 :haaaahaaaaa: :gigle:

Gledaj, dalmatinci koji iole drže do sebe ljeti ne rade ništa  :lol:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline brko

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #8 : 12-01-2016, 19:23:09 »
Za Dečka neznam , ali Dečkić ima u planu ove godine otići sa obitelji do Dalmacije. Kada točno još ništa nije definirano ali negdije početkom ljeta ili krajem ljeta.
Familija je već obaviještena da imaju dva dana za razgledavanje Splita i okolice a ja ta dva dana mislim provest u društvu sa vama dvoje i vašim drvima  :mdr: . Je dovoljno da ponesem samo radno odijelo ili treba i alat ?

 :haaaahaaaaa: :gigle:

Gledaj, dalmatinci koji iole drže do sebe ljeti ne rade ništa  :lol:

  -Tako je Marija,tradiciju treba ođržati :mdr:.

Offline jurica

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #9 : 12-01-2016, 20:53:35 »
:haaaahaaaaa: :gigle:

Gledaj, dalmatinci koji iole drže do sebe ljeti ne rade ništa  :lol:
Ajde dobro, ali dat ćeš mi da odrežem bar jednu grančicu na jednom drvu da se mogu hvalit da i ja imam udjela u stajlingu vaših remekdjela.

Offline sanjinko

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #10 : 12-01-2016, 21:15:34 »
Za Dečka neznam , ali Dečkić ima u planu ove godine otići sa obitelji do Dalmacije. Kada točno još ništa nije definirano ali negdije početkom ljeta ili krajem ljeta.
Familija je već obaviještena da imaju dva dana za razgledavanje Splita i okolice a ja ta dva dana mislim provest u društvu sa vama dvoje i vašim drvima  :mdr: . Je dovoljno da ponesem samo radno odijelo ili treba i alat ?
Mislim da bi i Dečko ove godine na lito mogao doći u taj svjetski vrt!al Mare ja za razliku od Igora dolazim u razgledavanje,gradele,bumba i čakula,a ako se daj bože dole nadjemo svi zajedno onda neka Istrijan dela,a mi(i ja imam dalmatinske krvi)će mo se držati dalmatinskogljetnog pravila

Offline sanjinko

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #11 : 12-01-2016, 21:18:38 »
može te biti sram da nisi slikao draženkine pothvate,SRAMI SE!
Je Dečko ,stvarno se sramim. Jelena mi je bila zadužena za slikanje a ona je kod Draženke bila zauzeta sa slikanjem i igranjem sa Draženkinim psima Pekinezerom Pašom i Stafordskim terijerom Donom. Kad je blizu pasa zaboravi na sve pa tako i na obaveze koje sam joj dao . :ashamed: :ashamed:
Valjda će mi Draženka oprostiti taj veliki propust.
lopve jedan sigurno Jela ne čita forum pa si sve na nju svalio,a ako se s pasićima igrala(znaš da sam na njih slab)onda joj je sve oprošteno!

Offline Marija

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #12 : 13-01-2016, 21:19:07 »
Mislim da bi i Dečko ove godine na lito mogao doći u taj svjetski vrt!al Mare ja za razliku od Igora dolazim u razgledavanje,gradele,bumba i čakula,a ako se daj bože dole nadjemo svi zajedno onda neka Istrijan dela,a mi(i ja imam dalmatinske krvi)će mo se držati dalmatinskogljetnog pravila

Skroz pošteno  :gigle:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline alexhor

Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #13 : 14-01-2016, 10:55:19 »
Eto, tako su meni međimurci vratili milo za drago. Jer ni ja nisam njih obavjestio kad je brko bio kod mene u Ludbregu. Ajde, sad smo 1:1. Idemo od početka :)  :lol:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Posjet bonsaistima u Međimurju
« Odgovori #14 : 14-01-2016, 13:03:39 »
Ma nije se Jurica nešto dugo zadržavao kod nas.Prevenstveno je došao u toplice Sveti Martin na odmor sa obitelji.Da je to bio kakav dernek već bi te mi obavjestili. :tlab:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!