Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016  (Posjeta: 30548 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #60 : 09-05-2016, 13:32:44 »
Evo još malo fotki. Svi zadovoljni, prema letcima koje smo podijelili pogledalo nas je malo preko 5000 ljudi. Organizatori sajma su utvrdili da je ovogodišnji Flora Centrum Mundi rekordan po broju posjetitelja i bila je stvarno gužva u cijelom gradu. U subotu i nedjelju nakon ručka oko dva je obično krenula kolona koja se naprosto nije prekidala do 20.30, ljudi su neprestano dolazili i dolazili, u nedjelju nam je nestalo letaka. Izregulirali smo kretanje "kružnim tokom" kako bi izbjegli nekontroliranu gužvu. Obogatili smo prostor ambijentalnom glazbom, tako da su neki moji ludbrežani dolazili po više puta kako bi iskoristili terapijski učinak :). Komentari su fenomenalni, prostor je savršen s vrlo dobrim potencijalom za još bolje stvari. Velik broj upita i zanimanja za hobi. Koga god smo mogli uputili smo gdje su im najbliži bonsaisti ako ih je zanimalo, ovisno o tome gdje žive. Tako da ako se netko novi javi istrijanima, splićanima, zenovcima bit će nam drago.
Posjetile su as dvije ekipe televizije, tri ekipe radija i 4 novinarske (novinari i portali).
Zahvaljujem Radovanu, Adrianu, Galu, Sandevu, Čajku, Liliji, Danijelu na drvima,  mojim volonterima Ian i Luki na pomoći oko informirannja i regulacije prometa, Gradu Ludbregu i turističkoj zajednici Ludbrega na podršci i logistici, Restauratorskom centru na prostoru dvorca Batthyany, te posebno na suradnji oko logistike (voda, toalet, sigurnost drveća, pomoćni materijali i rješenja prilikom postavljanja izložbe). I na kraju hvala svim ljudima koji su posjetili izložbu i pokazali interes za ovaj lijepi hobi.
Bonsai Ludbreg 2016 u brojevima:
Trajanje dana: 3 (8.00-20.00)
Broj drva: 49
Broj vrsta: 27
Broj izlagača: 7
Promotivni letci: 1500
Posjetitelja: 5000+

Evo još par fotki, video je u izradi pa će naknadno.
Zadnja fotka pokazuje kako je to tužno izgledalo zadnjeg dana,  u nedjelju oko 10 navečer. Minijaturni svijet je nestao a mi smo efektno i brzo vratili prostor u prvobitno stanje.
Počinjem razmišljati o novim idejama za Ludbreg 2017....



Offline Adrian

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #61 : 09-05-2016, 18:24:55 »
Pozdrav Sebi i Čajku.  5000 posjetitelja, uaaao... još malo i biti će ih više nego na Noelandersu.
Žao mi je što nisam bio tamo, al tako je ispalo, pa sam i ja imao nezaboravno iskustvo.
Prostor je jako lijep no treba razmisliti što ako baš ta dva dana pada kiša....?

Offline LONICERA

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #62 : 09-05-2016, 21:22:57 »
Alex, izložba je završila, a mi smo konačno informirani o svim , pa i tajanstvenim izlagačima :lol: Bilo je napeto kao u trileru  :girl:
Brojke su impozantne, uspjeh izložbe veseli, ali posebne čestitke bih uputila izlagačima debitantima. Samo naprijed ...bonsai scena raste.

Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #63 : 09-05-2016, 22:35:09 »
Uh, tajanstveni izlagači...pa nisam uopće bio svjestan da izlagači nisu poznati na forumu... evo, ispričavam se :) Dakle Seba i Čajko su se odlučili pred kraj, pa im osobno zahvaljujem na odazivu.
A debitanti...hehe...Lilia i ja, nismo loše prošli. Njezin jorgovan je htjelo kupiti bar desetak žena, a moj dud su toliko proučavali da su na njemu otkrili dva cvijeta koji niti sam nisam vidio :)

Offline gal

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #64 : 10-05-2016, 09:55:57 »
Ja se moram zahvaliti svima koji su podmetnuli svoja pleća oko organizacije, posebno Aci koji se sada brine za moja drva.
PS/Tako sam se veselio nedjeljnom druženju, ali prokleta kosilica... uh!

Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #65 : 10-05-2016, 12:39:46 »
O prilogu i sajmu cvijeća, kratko su odglumili: Galova bukva i smreka, Radovanov grab, te Lilijin jorgovan i žutika :)

Negdje oko 4:30...

! No longer available

Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #66 : 10-05-2016, 15:47:38 »
Evo lokalnih novina, Regonalni...
Moram malo i demantirati izjave oko namjere da izložba preraste u tradicionalnu da bi okupila bonsaiste "iz sjeverozapadne Hrvatske"... to teritorijalno ograničenje nikad nije bila niti ideja niti vizija pa je sigurno to nitko nije rekao (a posebno ne ja), ali tako je to kad u novinama ima premalo mjesta, pa je dužina informacije važnija od smisla.. Jedva čekam da se proširimo na druge krajeve Hrvatske, a nadam se da vas ima tamo koji razmišljate o sljedećoj godini.

Online izdanje: https://issuu.com/regionalnitjednik/docs/rt_625/1?e=1249314/35489996

Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #67 : 11-05-2016, 15:34:52 »
HRT studio Čakovec



Offline alexhor

Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #68 : 12-05-2016, 18:19:35 »
A moj prijatelj fotograf se malo poigrao svojom novom igračkom, pa je nastao ovaj promo...

! No longer available

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #69 : 13-05-2016, 19:16:05 »
Evo da se javim sa novog Lap-topa.Još da mi prikopčaju internet pa ću onda više komentirati.Što da kažem,živjeli mi sto godina pa dogurali do jubilarne 20 godišnjice.Aleks.. :bravoPrika:  :hvalaaa:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: 2. bonsai izložba Ludbreg 2016
« Odgovori #70 : 24-05-2016, 13:53:45 »
Sad kad je prošlo malo vremena kad su se emocije i dojmovi malo slegli,i kad na miru ponovo sve pogledam,mogu samo još jednom ustvrditi da smo dobro odradili posao.Visoko smo si podigli ljestvicu Aleks,za narednu 2017.godinu. :verycool:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!