Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Laboratorio d´Arte Bonsai  (Posjeta: 5994 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zen

Laboratorio d´Arte Bonsai
« : 12-01-2016, 21:20:41 »
U veljači ove godine održati ćemo bonsai radionicu s Talijanskim instruktorom Lucom Bragazzi. Jel ima netko s foruma da se želi priključiti radionici?

Offline mihaljkovic.danijel

Odg: Laboratorio d´Arte Bonsai
« Odgovori #1 : 13-01-2016, 16:08:31 »
Ja bi htio vidjeti ali nist ne mogu obecati. Sve ovisi kak bude situacija na poslu i koja smijena.

Offline StariHrast

Odg: Laboratorio d´Arte Bonsai
« Odgovori #2 : 13-01-2016, 17:57:04 »
Ima li jos mjesta? I ja bih volio doci na radionicu

Offline Goran

Odg: Laboratorio d´Arte Bonsai
« Odgovori #3 : 15-01-2016, 11:19:05 »
Ja sam za. Kad se mogu znati pojedinosti?

Offline zen

Odg: Laboratorio d´Arte Bonsai
« Odgovori #4 : 15-01-2016, 19:19:05 »
Moram priznati da sam se ugodno iznenadio kad sam vidio da ima zainteresiranih za radionicu  :surprised:
Navest ću neke okvirne informacije vezane za radionicu, ukoliko imate bilo kakvih nejasnoća slobodno me kontaktirajte preko foruma ili na kontak@bonsai-zen.hr

Radionica je namjenjena za iskusnije bonsaiste koji posjeduju svoje drvo ( možete donijeti jedno ili više drva).
Potrebno je donijeti sa sobobom alat (ako nemate svoj alat pošaljite nam upit pa ćemo vam posuditi naš), žica raznih dimenzija (ako je nemate nije strašno, možete koristiti našu).

Okviran program je da bi započeli sa teorijom te onda bi se bacili na rad. Luca je agronom s specijalizacijom iz fitopatologije tako da možete iskoristiti priliku za postavljnje pitanja iz područja biljnih bolesti :)
Obzirom da će radionica potrajati cijeli dan možemo se dogovoriti oko pauze za ručak ( pizza, sendvić, kompletan ručak...)
I na kraju, možda i najvažnije... radionica bi se trebala održati 13.02.2016.god.

Offline mihaljkovic.danijel

Odg: Laboratorio d´Arte Bonsai
« Odgovori #5 : 15-01-2016, 19:27:05 »
nist od mene. nemam jos svoje drvo cekam proljece a i taj datum zauzet. dobar provod puno naucite

Offline zen

Odg: Laboratorio d´Arte Bonsai
« Odgovori #6 : 15-01-2016, 19:36:36 »
Šteta  :frown:

Ukoliko se odlučiš navratiti kao gost slobodno me kontaktiraj  ;)

BTW. Imat ćemo ovih dana osnovnu radionicu u udruzi. Osnovna radionica uključuje drvce, posudu, supstrat, priručnik  i žicu... alat posudiš od nas ;)

Offline StariHrast

Odg: Laboratorio d´Arte Bonsai
« Odgovori #7 : 15-01-2016, 19:49:19 »
Super, zapisi me da dolazim :D

Hoce li se na radionici raditi samo oblikovanje, ili mozemo donjeti drva na kojima se trebaju raditi posebni zahvati i tehnike? (npr. Nacjepljivanje, jako savijanje, iscrtavanje zive linije)

Offline zen

Odg: Laboratorio d´Arte Bonsai
« Odgovori #8 : 25-01-2016, 18:38:44 »
Ja sam za. Kad se mogu znati pojedinosti?

Gorane, jel dolaziš na radionicu ili ne?

Offline Goran

Odg: Laboratorio d´Arte Bonsai
« Odgovori #9 : 25-01-2016, 20:27:55 »
Sory kaj se tek sad javljam , nisam pratio temu a forum me tek danas obavjestio o odgovoru u tvojoj temi .Napisao sa da sam za .Sory ak sam se krivo izrazio. Nadam se da jos ima mjesta.

Offline zen

Odg: Laboratorio d´Arte Bonsai
« Odgovori #10 : 26-01-2016, 20:51:33 »
Mjesta ima pa ako je još netko zainteresiran, recimo pripremiti drvca za izložbu u svibnju  ;), slobodno neka se javi.