Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Iskusni početnik  (Posjeta: 3313 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Peraja

Iskusni početnik
« : 11-02-2016, 11:55:21 »
Pozdrav svima na forumu. Što se tiče bonsaia nisam baš početnik (nešto kao iskusni početnik). Nekoliko godina sam pomagao gospodinu Sivcu68 tražiti i vaditi yamadorie , tako da sve što znam o yamadorima, naučio sam od njega (ovim
putem mu se zahvaljujem ).Vrijeme će pokazati dali sam nešto naučio. Sada sam odlučio napravit neku moju malu kolekciju , i za početak sam pronašao nekoliko primjeraka. Pošto na forumu ima dosta dobrih znalaca , svakako će mi trebati njihovi savjeti.

Offline jurica

Odg: Iskusni početnik
« Odgovori #1 : 11-02-2016, 13:18:14 »
Vidi se da si imao dobrog učitelja , drva mi se sviđaju :likee:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Iskusni početnik
« Odgovori #2 : 11-02-2016, 13:20:40 »
Dobro je, naročito prvi grab i drijen.Vidi se da si sa Sivcem imao poduku. 8)
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Peraja

Odg: Iskusni početnik
« Odgovori #3 : 11-02-2016, 14:25:17 »
Hvala na komentarima. Na ovim slikama se slabo i vide .Bolje izgledaju u posudama. Poslikat ču kada bude malo bolje vrijeme .Što se tiče drijena bio mi je dobar u prirodi pa sam ga izvadio a da nisam ni znao koja je vrsta. Kasnije sam našao na netu šta je.

Offline Helio

Odg: Iskusni početnik
« Odgovori #4 : 11-02-2016, 15:13:00 »
Vidi se da si imao dobrog učitelja , drva mi se sviđaju :likee:

Nisam siguran u ovo, naime na prvoj slici je čovik radia po uputama Waltera,a na drugoj po uputama Sivca  :happy2:

Peraja  :great:


Offline Peraja

Odg: Iskusni početnik
« Odgovori #5 : 11-02-2016, 16:17:21 »
 :lol: :ludilo: , Pozdrav. Za prvu sliku si u pravu , a za drugu mislim da sam ja bija glavni za roštilj.

Offline LONICERA

Odg: Iskusni početnik
« Odgovori #6 : 11-02-2016, 19:07:59 »
Sivac te je već predstavio tvojim drvcima, a sad mi je drago da si i ti ovdje na forumu.  L. P.

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: Iskusni početnik
« Odgovori #7 : 11-02-2016, 19:36:30 »
I ja sam 3 puta zagledala prvi grab !! :haaaahaaaaa: Lijepi pozz iz Međimurja! :smile:

Offline Bruno

Odg: Iskusni početnik
« Odgovori #8 : 11-02-2016, 19:49:40 »
Pozdrav Peraji ,roštilj je bio odličan,stabla su isto dobra.Kad vidim terenske slike zaželija sam se 'grabovine' ,nadam se da ču uspit skočit malo do krša.
 U međuvremenu sam iskopao nešto zelenika.

Offline sanjinko

Odg: Iskusni početnik
« Odgovori #9 : 11-02-2016, 21:15:55 »
pozdrav dečkina,drva su ti dobra nema šta.svi hvale učitelja,al djaba uljevat vodu u bocu ako je šupa :dipl:.ako je ućenik slabiji nema pomoći tu nikakve pa lipo da je i Walter osobni mentor,zato perajica :worthy: