Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: prvi stayling  (Posjeta: 31315 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Marija

Odg: prvi stayling
« Odgovori #60 : 26-02-2016, 11:40:46 »
Ole  :jupije:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: prvi stayling
« Odgovori #61 : 26-02-2016, 13:38:49 »
Jako dobro.Jedino na zadnjoj slici bi možda bilo bolje da si ovaj utor radio sa unutarnje desne strane,pa dolje prema korjenu.Sada si malo poprečno prekinuo dotok sokova i postoji mogučnost da ti pojedini desni dijelovi oko utora odumru.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline sanjinko

Odg: prvi stayling
« Odgovori #62 : 26-02-2016, 21:05:33 »
Jako dobro.Jedino na zadnjoj slici bi možda bilo bolje da si ovaj utor radio sa unutarnje desne strane,pa dolje prema korjenu.Sada si malo poprečno prekinuo dotok sokova i postoji mogučnost da ti pojedini desni dijelovi oko utora odumru.
je radovan u pravu si,moguće,al da je bilo drugačije drilati,nebi dijelovalo prirodno.vijerujem da se neće dogodit odumiranje,al vidit ćemo.kažem škola,treba izdrilat ranu dvije i ako osijetiš umor ili počneš brljat,spremi alat i nastavak drugi dan.s obzirom da su ovo prvi radovi na drvima,a čekame još puno sličnih ja sam zadovoljan,i može biti samo bolje.

Offline Marija

Odg: prvi stayling
« Odgovori #63 : 28-02-2016, 22:22:53 »
Friško ... uz pozdrave od Milostivog  :mdr:

Stablo izvađeno lani. Zdravo.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline sanjinko

Odg: prvi stayling
« Odgovori #64 : 29-02-2016, 20:52:55 »
Friško ... uz pozdrave od Milostivog  :mdr:

Stablo izvađeno lani. Zdravo.
Mare zahvaljujem nema te,a ni do Milostivog.nije da podilazim,al šta se drilanja tiće mislim da je neprikosnoven u rvata i šire.dosta prirodno i diskretno on to napravi i ajmo reći "logično".puno pozdravi Milostivog i neka nam se ukaže koji put na foruma

Offline sanjinko

Odg: prvi stayling
« Odgovori #65 : 03-03-2016, 20:48:40 »
evo jedan orientalis koji je bio na radionici s Walterom u pazinu kod Igora.slika kad je izvadjen i sada.
izdrilani veliki ožiljci i ožicane primarne grane.ove druge su sve bile pretanke,tj.ja nisam imao tako tanku žicu da ih ožicam.pustio sam ih neka rastu i debljaju,dogodine ih žicam.
druga slika je ajmo reći prva strana.slike su koma,al u budučnosti ću se malo i oko toga potrudit

Offline sanjinko

Odg: prvi stayling
« Odgovori #66 : 03-03-2016, 20:49:33 »
i sadašnji izgled