Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: PREDSTAVLJANJE)  (Posjeta: 7137 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BONSAJ POCETNIK

PREDSTAVLJANJE)
« : 21-02-2016, 16:56:21 »
Pozdrav svima...Moje ime je Nil (a ovo sve oko mene to je crno bijeli svijet  :hihihi:), monah sam, zhivim u jedan manastir u Grchkoj, inace sam makedonac. Bonsajem sam se zarazio otprilike pre godinu dana, slucajno videci fotografije po netu. Trazio sam da kupim jedan za sebe i kupio jedan mali ljiepi acer... Posle toga trazio informacije kako se bonsaj odrzava...i tako sam stigo do ovaj forum. Ovde moram da se zablagodarim svima koji ucestvuju ovde, osobito onima koji su sazdali i odarzavaju ovaj forum ili tachnije, ova Shkola Za Bonsaj. Tu sam upoznao i Sashka (mansa), koji mi daje saveti oko moje pokushaje sa yamadorija (pozdrav Sashe), al najvise za sada gnjavim Jurica (Hvala Igor). Moram osobito pozdraviti A&M, verovatno bez njih ne bi bilo nishta, po meni oni su najiskusniji i imaju najljepsha drva. Samo Sebastijan moze da se pohvali istim kvalitetom ( Sebo hvala za klipove). Zao mi shto nema Mario, sa njim forum je bio zhivlji.... Stvarno dobra ekipa ste ovde svi Sivac, Brko,Cajko, Adrian, Gal, Don... ima vas puno da vas ne nabrajam...Jos Drazhenku pozdravljam zato shto mi lajkuje na fejsu novoizvagena drva...
Al   sam se raspisao :smile:...
Slike od moih yamodorija cu da postavim negde drugde, po slobodno kazite shta mislite, dal imaju potencijal i kako mogu da se formiraju...naravno ako prezive ...       

Offline jurica

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #1 : 21-02-2016, 17:27:47 »
Ma ništa  ne gnjaviš , samo pitaj i ako ti mogu pomoći rado ću to učiniti a šta neznam uputit ću te na druge koji to sigurno znaju

Offline Marija

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #2 : 21-02-2016, 19:48:47 »
Baš mi je drago da sam te nagovorila da se registriraš na forum, ovdje je puno ljudi voljnih pomoći ... i mogu reći da mi pomalo nedostaje živahan razgovor kakav je ovdje bio prije.
Novi ljudi su uvijek osvježenje i poticaj na komunikaciju.  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline LONICERA

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #3 : 21-02-2016, 19:55:38 »
Dobro došao.

Offline BONSAJ POCETNIK

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #4 : 21-02-2016, 20:42:24 »
Ma ništa  ne gnjaviš , samo pitaj i ako ti mogu pomoći rado ću to učiniti a šta neznam uputit ću te na druge koji to sigurno znaju
  :worthy:

Offline BONSAJ POCETNIK

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #5 : 21-02-2016, 20:57:40 »
Baš mi je drago da sam te nagovorila da se registriraš na forum, ovdje je puno ljudi voljnih pomoći ... i mogu reći da mi pomalo nedostaje živahan razgovor kakav je ovdje bio prije.
Novi ljudi su uvijek osvježenje i poticaj na komunikaciju.  :mdr:
Ma nisam ja tako prichliv, nasuprot po prirodu sam stidljiv, al ovde citajuci forum, kao da vas znam godinama, pa se osecam slobodno... :smile:
U isti dan kad si me ti nagovarala i Sashko mi poslao poruku da stavim slike na forum, cak sam pomislio da nije neki dogovor:smile:
A pomoc svakako ocekujem...

Offline BONSAJ POCETNIK

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #6 : 21-02-2016, 20:59:39 »

Offline mansa12

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #7 : 21-02-2016, 22:06:56 »
Добредојде о.Нил,
ovo je pravo mesto za učenje i napredak, drago mi je da si se odlučio da se priključiš.

..U isti dan kad si me ti nagovarala i Sashko mi poslao poruku da stavim slike na forum, cak sam pomislio da nije neki dogovor:smile:
Nije dogovor, nego Božji znak  :mdr:

Offline grabar

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #8 : 22-02-2016, 05:29:01 »
Dobro nam došao na forum

Offline brko

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #9 : 22-02-2016, 14:19:24 »
  -dobrodošao na forum i drvca su ti baš lijepa 8).

Offline Lilia

  • ZONA
  • Zaslužni član
  • *
  • Postova: 521
  • Lokacija: Međimurska županija
  • Total likes: 21
Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #10 : 22-02-2016, 15:05:20 »
 :hvalaaa:  Dobrošao !!!

Da od novih koji zapitkuju (kao ja pred 2-3 godine)  :whoot: forum je bio življi ! Zbilja se dosta smirio !   :turpija: Ali ..... lajkanje Nilovih yamadorija na fejsu je dokaz da nisam zastranila i nestala ! Vrijedna sam, hej  učim, gledam filmiće !!  A kao što znate...padam na yamadorie......a oni su me i privukli na Nilovoj slici !!   :svetac:

Offline BONSAJ POCETNIK

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #11 : 22-02-2016, 18:40:42 »
Hvala svima na dobrodoslicu  :happy:

Offline sanjinko

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #12 : 22-02-2016, 20:46:56 »
pozdrav momče i svako dobro ti želim,i tlaći što više,barem ja jesam i još uvijek to radim

Offline alexhor

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #13 : 23-02-2016, 19:56:30 »
Dobrodošlica i od mene :) Uživaj :)

Offline DonQuijote

Odg: PREDSTAVLJANJE)
« Odgovori #14 : 25-02-2016, 08:31:36 »
Dobrodošao. Kakva savršena kombinacija, biti monah i baviti se bonsaiem. Ti ćeš definiciju unutarnjeg mira i ispunjenosti podići ne jednu sasvim novu razinu. Baš lijepo što si nam se pridružio.