Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Održiva uporaba pesticida - polaganje ispita  (Posjeta: 10897 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jurica

Odg: Održiva uporaba pesticida - polaganje ispita
« Odgovori #15 : 30-03-2016, 15:22:29 »
Ponovo ćemo mi koji smo tu bliže do Trsta i kupiš što god ti treba bez ikakve kartice i ispita, nažalost je tako !

Offline gal

Odg: Održiva uporaba pesticida - polaganje ispita
« Odgovori #16 : 31-03-2016, 10:43:46 »
Ne da mi se grintat po pitanju ovoga ..... nekakva edukacija treba, a ne na babe doziraju otrove čepima i truju ljude hranom ....
Ovaj te zakon neće spasit od toga  :zabezeknut:
Baš tak, baba će platit ispit znaći da će i položit (još niko nije pao), a i dalje će po svom, na čepove i odoka, upute čitat neće jer su sitne i jadna ne vidi, a i valjda ona zna, tablica koncentracija, šprica na mililitre i vaga na grame za nju su ionako nuklearna fizika, karenca je za nju vrsta posude.... Sve to gledam jer živim na selu i nemrem si pomoć osima da grintam....

Offline sivac68

Odg: Održiva uporaba pesticida - polaganje ispita
« Odgovori #17 : 04-04-2016, 13:05:43 »
od sada i "crveni sivac" ide samo uz dozvolu :mdr:

btw ovih dana krčkam novu turu pa ako treba nekome neka javi na pp
ZDRAVI BILI !!!

Offline rerom

Odg: Održiva uporaba pesticida - polaganje ispita
« Odgovori #18 : 23-04-2016, 12:42:30 »
Upravo se vratio sa zadnjeg predavanja i ispita Održive uporabe pesticida. Danas na predavanju saznao od predavačice da postoje registrirana sredstva za koje nije potrebna dozvola za kupovinu, pa čisto da znate da se nešto može kupiti i bez dozvole. Evo link, potrebno je sam staviti kvačicu za ' Amatersku uporabu ' i izbacit će navedena sredstva koja se mogu kupiti bez dozvole....navodno ih je u sloveniji čak 70tak na popisu  :smile:

https://fis.mps.hr/trazilicaszb/

A ovo pokažite u poljoapoteci ako vam kojim slučajem ne žele prodati materijal sa popisa  :nono:

http://fisportal.mps.hr/hr/sredstva-za-zastitu-bilja/obavijesti/31-obavijest-poljoljekarnama
'Slika je lijepa onda kada je možemo gledati bezbroj puta, a da joj se svaki puta iznova divimo.' M. Fizi