Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: BONSAI FEST SAMOBOR  (Posjeta: 15502 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Željko Fresl

Odg: BONSAI FEST SAMOBOR
« Odgovori #30 : 31-10-2016, 15:19:33 »
Svaka čast Adriane! Hvala na podršci. A također hvala svima koji su nas podržali.
Drago nam je da su ljudi zadovoljni.. Također hvala i našim susjedima Slovencima bez kojih ne bi uspjeli napraviti ovakav lijepi event. Nebudem nabrajao imena da nekoga ne zaboravim i uvrijedim.  :smile:


Offline jurica

Odg: BONSAI FEST SAMOBOR
« Odgovori #31 : 01-11-2016, 18:44:33 »
Evo dojmovi su sjeli na svoje mjesto , odmorio sam se  , pa sada mogu reći svaka čast dečkima na trudu i odrađenom poslu.
Hvala dečkima iz udruge Zen na gostoprimstvu i svemu što su mi pružili a pogotovo na lijepom druženju.
Također ne znam po koji put se ponavljam al cure i dečki iz udruge imaju doista fascinantan materijal koji će za koju godinu biti ludilo.
Svaka čast i samo tako naprijed.

Offline zen

Odg: BONSAI FEST SAMOBOR
« Odgovori #32 : 01-11-2016, 23:39:43 »
Hvala Adrianu, hvala Jurici na podršci i sudjelovanju na bonsai izložbi, zahvalio bi se svima koji su sudjelovali i koji su nas podržali u ovom projektu. Naravno da nećemo sada stati već nastavljamo raditi punom parom kako na našim drvima tako i u pripremi budućeg bonsai festivala...

Ukoliko se želite pridružiti  našem timu i želite postati naš član slobodno nas kontaktirajte na naš mail: bonsai.udruga.zen@hotmail.com


Offline gal

Odg: BONSAI FEST SAMOBOR
« Odgovori #33 : 02-11-2016, 11:19:13 »
Kolko po objavljenom vidim bio je to lijep događaj na primjerenom nivou. Svaka čast na organizaciji....
Fala dečkima na slikama i filmićima,  nadam se da će ih biti još...  :great:

Offline zen

Odg: BONSAI FEST SAMOBOR
« Odgovori #34 : 02-11-2016, 18:17:22 »
 Gal hvala na podršci i drago mi je da si pored svojih privatnih obaveza uspio  izložiti svoja drva na prvom Bonsai festu. Želim ti brz oporavak  :great:

Offline Andrija Zokić

Odg: BONSAI FEST SAMOBOR
« Odgovori #35 : 02-11-2016, 22:40:18 »
Izgleda kao najbolja skupna izložba do sad. Čestitam :)
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: BONSAI FEST SAMOBOR
« Odgovori #36 : 03-11-2016, 16:11:56 »
Jako lijepo i dobro odrađeno. :great:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!