Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Bonsai Thuja Starter Kit  (Posjeta: 2833 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline kova04

Bonsai Thuja Starter Kit
« : 23-09-2016, 19:16:00 »
Pozdrav svima,
Početnik sam u Bonsai svijetu i imam dosta pitanja. Dobio sam Bonsai Starter Kit Thuja (ne piše koja točno) kao poklon, u paketu je humus i sjeme, prijedlog u uputama je dodati malo šljunka na dno. Zanima me da li je sada pravo vrijeme za posijati sjeme i eventualno neki drugi savjet za sami početak.
Unaprijed zahvaljujem

Offline mihaljkovic.danijel

Odg: Bonsai Thuja Starter Kit
« Odgovori #1 : 25-09-2016, 13:15:11 »
Ja se brinem kako cu se 10 god nacekat dok od yamadorija ne dobijem bonsai. Samo cu ti reci da od sjemena bonsai tek za 100 godina.

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk


Offline DonQuijote

Odg: Bonsai Thuja Starter Kit
« Odgovori #2 : 26-09-2016, 08:32:31 »
i eventualno neki drugi savjet za sami početak.
Unaprijed zahvaljujem
Ukoliko se želiš baviti bonsaiem najbolji savjet u ovom trenutku je da taj starter kit pokloniš nekome kao baš simpatičan poklon i onda se prihvatiš čitanja ovog foruma, pogotovo onog djela namijenjenog početnicima. Situacija , kao ova tvoja,  je mnogo puta opisana.  Te će te spoznaje duboko potresti i nekoliko dana ćeš biti u stanju šoka :)
Možda ti ovo zvuči grubo, možda si ljut što  ti nitko ne daje savjete koje si tražio, ali ovdje se ljudi bave bonsaiem i nitko ne uzgaja drveće iz sjemenja pa zapravo ovdje i nije najbolje mjesto za traženje savjeta tog tipa.