Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Divlja maslina #5  (Posjeta: 23392 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Odg: Divlja maslina #5
« Odgovori #30 : 15-01-2014, 20:58:58 »
i opet ja zaboravio jedno pitanje za MiA.ajte nam donesite slika sa izlozbe ako imate m..a :happy2:.za one koji nisu ukljuceni organizator i vise njegovih suradnika su odlucili da zabrane strogo slikanje stabala.po mom misljenju nesto sto mi ne ide u cuturu.zamislite da imaju ti isti kotrolu nad suncem vjerovatno bi ga ugasili zbog stetnih uv zraka.

Kako nema slika, morat ćete nam vjerovat da idemo sa stablom na izložbu.  face  :lol:
Časna pijonirska :blink:


Da, i meni isto. Pozvan sam naime kao Special guest star i jedan veliki dio izložbe će biti posvećen mojim drvima. Šteta što to nećete vidjeti jer nema slikanja :mdr:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Divlja maslina #5
« Odgovori #31 : 15-01-2014, 21:25:17 »
Ako je istina to što pišete onda je to stvarno žalosno.Nije mi jasno čega se organizator boji.Ili je teška komercijala i profit ili imaju slaba drva pa se boje da to netko ne poslika.A možda silni blicevi smetaju da drvca ne propupaju-globalno zatopljenje.. :zabezeknut:
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Hrvat

Odg: Divlja maslina #5
« Odgovori #32 : 15-01-2014, 22:49:56 »
uvijeren sam da je pitanje novca,moguce ja da ona LIJEPA SVIJETLO PLAVA NAPA stara koliko i izlozba pocela gubit boju pa je i to mozda razlog.moj poznanik i izlozitelj Philippe Masard je povukao problem na forumu Parlon Bonsai ,poslije je zavsilo na IBF.ako ne vijerujete evo oglas.
nije vazno gledadi,vec vidjeti

Offline Marija

Odg: Divlja maslina #5
« Odgovori #33 : 05-10-2016, 17:51:36 »
 kofi
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Divlja maslina #5
« Odgovori #34 : 11-10-2016, 18:32:45 »
Wooow :jezik: