Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Drvo iz sume u plitku teglu  (Posjeta: 40944 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DanielGrgurinovic

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #30 : 20-02-2017, 20:29:25 »
Znaci samo zaljevam

Offline DanielGrgurinovic

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #31 : 20-02-2017, 20:32:14 »
Pa nije bas ko slapa ovi listovi su ko dlan bez prstiju

Offline jurica

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #32 : 20-02-2017, 21:00:15 »
Pa nije bas ko slapa ovi listovi su ko dlan bez prstiju
Super , sada zamisli drvo veličine 50-60 cm sa listovima veličine dlana , dali će to biti približno onome na slici ?

Offline DanielGrgurinovic

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #33 : 20-02-2017, 21:12:56 »
 face neman pojma stacu ja sa time sad jeli postoji nacin da se listovi smanje hahah

Offline DanielGrgurinovic

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #34 : 20-02-2017, 21:14:13 »
Jeli mi moze ko pokazati sliku svojeg najveceg uspjeha hahah volio bi vidjeti

Offline alexhor

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #35 : 20-02-2017, 22:09:32 »
Gle, s obzirom da ti je hahah u svakoj rečenici drago mi je da ti je zabavno. Ako misliš da te mi ovdje vučemo za nos siguran sam da ćeš naći još mjesta za učenje, no ovo će ti nedostajati. Bez zamjere, ali podsmjehom ćeš samo smanjiti broj ljudi koji su ti voljni pomoći na putu. Ništa od ovog što smo rekli nije zlonamjerno, samo ima svrhu skratiti ti početničko vrijeme na razumnu mjeru. Ne bi se trebao tome rugati...ok? :)

Offline DanielGrgurinovic

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #36 : 20-02-2017, 22:13:54 »
Niko se ne ruga nisam mislio nista lose sa hahah to je meni kao vama taj smajlic na kraju recenice.Zao mi je da se osjecate izrugivano.Nisam imao niti imam tu namjeru.Do sad nikad nisam imo primjedbu na to niti se iko uvrjedio zao mi je.

Offline alexhor

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #37 : 20-02-2017, 23:07:48 »
A onda ok, kad čovjek čita tekst ne vidi se da namiguješ. Drago mi je da dakle nemamo problema hahah :)

Offline DanielGrgurinovic

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #38 : 20-02-2017, 23:19:52 »
Stvarno cjenim vase misljenje od svakoga od vas na forumu .Iz razloga da nesto naucim i jesam tu.sad stalno razmisljam dali ce mi se ovo drvo primiti ili nece uopce neznam kolike su sanse z to nije meni cilj da odma napravim savrsen primjerak nego da na tim losim drvcima ucim kako d aprezive. :dipl:

Offline DanielGrgurinovic

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #39 : 20-02-2017, 23:25:14 »
Gospodin Adrian me pozvao da dojdem kod njega u cakovec da mi pokaze svoja drvca i malo poduci. Prvom prilikom idem kod njega.

Offline DanielGrgurinovic

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #40 : 20-02-2017, 23:35:46 »
Gospon Alex bas mam gledo tamo neku sliku na forumu od vaseg javora i sve mi se cini da ovo moje drvo nije javor. baren ne ta vrsta neznam vase drvo ima nekako uze listove i puno tamniju koru.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #41 : 21-02-2017, 09:47:40 »
Planinski javori su lijepi na proljeće kad im je lišće još malo i bez lišća,ako su dobro formirani.Dosta veliki problem je postići i sitno grananje.Znaju imati vrlo lijep i jak nebarij.A lišće je veliko kako kaže i Alex.Ja ih imam dva.Tokom ljeta porežem svo veliko lišće da izgledaju malo normalnije.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #42 : 21-02-2017, 09:54:05 »
Gospodin Adrian me pozvao da dojdem kod njega u cakovec da mi pokaze svoja drvca i malo poduci. Prvom prilikom idem kod njega.
Kad budeš kod njega možeš navratiti i do mene,ja imam malo više listopadnog drveća.A od Adriana do mene ti je 4 km.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline alexhor

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #43 : 21-02-2017, 11:01:02 »
Gospon Alex bas mam gledo tamo neku sliku na forumu od vaseg javora i sve mi se cini da ovo moje drvo nije javor. baren ne ta vrsta neznam vase drvo ima nekako uze listove i puno tamniju koru.
Teško ti je to sad uspoređivati, slika drveta se mijenja kroz godinu, ne znam koju si sliku vidio, ali među javorima ima more vrsta. Moj je gorski ili planinski (Acer pseudoplatanus) koji ima nešto manje lišće od onog Mliječa (Acer platanoides). Taj potonji ima svijetliju koru i prilično duge peteljke na listovima tako da je prava umjetnost imati bilo kakvu kontrolu nad krošnjim. Ne znam jel itko u Hrvatskoj uopće ima Mliječa kao bonsai.
Osim onih lijepih japanskih, u našem podneblju je najčešći klen ili poljski javor, ima najsitnije lišće od naših vrsta, ali ima zato druge nedostatke.
Kad se vraćaš od Adriana i Radovana svrati kroz Ludbreg :)

Offline DanielGrgurinovic

Odg: Drvo iz sume u plitku teglu
« Odgovori #44 : 21-02-2017, 15:05:22 »
Ok vidjet cemo.