Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Orezivanje  (Posjeta: 12852 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Orezivanje
« Odgovori #15 : 02-04-2017, 15:43:01 »
Ja ću tebi i dalje odgovarati na konkretna pitanja,jer ti želim samo pomoći.Ako te put kad odnese prema Čakovcu možeš svratiti i do mene da vidiš kako izgledaju drvca koja su 20 godina u uzgoju.Uživo se najbolje ući.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline DanielGrgurinovic

Odg: Orezivanje
« Odgovori #16 : 04-04-2017, 09:50:01 »
Bio sam nedavno kod gospona Adriana Horvata nisam bas imo pretjerano vremena navratiti kod svi ali nekom prilikom cu navratiti. Trenutno mi ni auto nije bas u najboljem stanju pa nebi htio riskirati da zapnem negdi tamo nija mi bas blizu za slepanje hahah . A i zena mi treba roditi svaki dan. Ali kada budem u prilici javim se pa navratim drage volje. Stvarno me zanima u detalje sve pa i imam puno pitanja sobzirom da slabo znam o tome . Trenutno imam dva drva za eksperiment nadam se da ce od njih biti nesto. Primarni cilj mi je da ih odrzim na zivotu kad savladam to i dohranjivanje i te finese onda lako mogu otici u potragu za savrsenim nebarijem i strukturom debla trenutno sam zadovoljan sa ovim sto imam iako nisam sasvim siguran sto je u pitanju. Ali saznat cu za koji dan. :dipl: