Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Moj prvi pokusaj  (Posjeta: 3286 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Martin00

Moj prvi pokusaj
« : 08-05-2018, 03:43:01 »
Pozdrav. Pre otprilike mesec ipo dana sam odlucio da presadim u posudu moje prvo stabalce. Tacnije presadio sam 2 stabalca. Parvo je koliko mi je deda rekao Jasen a drugo je Hrast. Mislim da sam pogodio pravo vreme kad sam ih izvadio i presadio u posudu, posle 2 nedelje od presadjivanja su procvetali mislim da je to znak da su se primili.
1. imam problem sa hrastom listovi su veliki bar mislim i na krajevima su poceli da se suse i da se izjedaju. Da li neko moze da mi kaze u cemu je problem kako to da sprecim i zbog cega je nastalo?
 
2. Hteo sam takodje da pitam za savet i da mi neko ukaze da li negde gresim. Postavicu slike kako je vremenom napredovalo.

Slike ne mogu postavit jer su prevelike ako neko zeli moze da me kontaktira pa da mu posaljem preko FB ili kako god.
Hvala unapred  :hihihi:

Offline Radovan

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1967
  • Lokacija: Nedelišće, Čakovečka 13
  • Total likes: 86
    • Donator foruma
Odg: Moj prvi pokusaj
« Odgovori #1 : 08-05-2018, 15:54:51 »
To što se ti suše rubovi lista mogu biti ožegotine od sunca,jer možda nisi dosta ili na vrijeme zalijao,a drvce ti je na suncu.Za izjedanje ima puno krivaca,gusjenice leptiri ili kukci.Trebaš malo pratiti pogotovo noću kad te beštije izlaze i hrane se.
Med Murom i Dravom Međimurski je cvetnjak!

Offline Martin00

Odg: Moj prvi pokusaj
« Odgovori #2 : 09-05-2018, 12:37:08 »
Hvala puno na odgovoru 😊