Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Novi na forumu  (Posjeta: 2710 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline gagabo

Novi na forumu
« : 03-07-2020, 13:19:07 »
Dobar dan! Evo i nas iz Bg. Postala sam vlasnik malenog drvceta, tacnije tri. Radi se o Carmoni koje su posadjene u forest formi, 3 kom u jednoj posudi. Kupio mi je moj 13-godisnji sin koji se i sam zainteresovao za bonsai. Otisao u cvecaru i kupio. E sad, sta nam je ciniti? Imamo ga vec mesec dana, tu su i cvetici.. bilo je nekih pelcera koji su naglo porasli 10-12 cm. Prvenstveno me interesuje prihrana i zalivanje. Hvala svima!

Offline alexhor

Odg: Novi na forumu
« Odgovori #1 : 03-07-2020, 14:02:31 »
Dobrodošla na forum. Tvoj upit je premješten iz teme predstavljanja ovamo kamo spada.
Pitanje je jednostavno, ali odgovor je kompleksan. Predlažem pretražitri forum za pojam "Carmona". Tu će se naći dosta materijala. Na forumu svi vole kad se objavi i kvalitetna fotografija, tako je lakše donositi bilo kakve zaključke temeljem postavljenih pšitanja.

Offline gagabo

Odg: Novi na forumu
« Odgovori #2 : 04-07-2020, 00:12:05 »
Hvala Vam na odgovoru! Evo fotografija.

Offline gagabo

Odg: Novi na forumu
« Odgovori #3 : 04-07-2020, 00:18:05 »
Procitala sam neke od postova na forumu i sada mi je jasno da sa ovim drugarima nece biti lako..ali, rodilo se, pa valja ga ljuljati, sto se kaze. Moj sin je bio odusevljen ovom malenom " sumicom" a i teta iz cvecare ga je ubedila da je bas to sto je zamislio. Pretpostavljam da ce nam otezati i to sto su tri biljke u jednoj posudi. Pokusacu da nadjem prihranu i odrzavam po uputstvima. Pozdrav! :hvalaaa: