Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Tukaj je Slovenija!  (Posjeta: 23640 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.



Offline Andrija Zokić

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #2 : 12-06-2007, 12:46:15 »
Zanimljivo je vidjeti kako momak ekstremno brzo napreduje. Ovi yamadori na zadnjem linku su u najmanju ruku vrhunski materijali!

Bravo!!!
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Marija

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #3 : 12-06-2007, 13:00:58 »
Zanimljivo je vidjeti kako momak ekstremno brzo napreduje. Ovi yamadori na zadnjem linku su u najmanju ruku vrhunski materijali!

Bravo!!!

"Nisu", nego "će biti" vrhunski kad ih izvadi, a to je barem lako   :gigle:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Andrija Zokić

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #4 : 12-06-2007, 13:03:24 »
"Nisu", nego "će biti" vrhunski kad ih izvadi, a to je barem lako   :gigle:

Ne izgleda neizvadljivo, ali ... :dunno:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline gal

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #5 : 12-06-2007, 13:04:02 »
Ja pratim njihov forum od prvog dana, i mislim da je to samo vrh ledenog brijega...

Offline Andrija Zokić

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #6 : 12-06-2007, 13:05:29 »
mislim da je to samo vrh ledenog brijega...

???
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline gal

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #7 : 12-06-2007, 13:14:01 »
mislim da je to samo vrh ledenog brijega...

???

..mislim da puno više imaju (izvađenih kvalitetnih yamidorija) nego što žele pokazati.. Nedavno sam naletio na sliku tipa koji ima prepuno dvorište yamidorija, a da to nije nigdje objavio, i kad se uzme činjenica da žive u području alpa... Evo i jedan vrtni centar vadi yamadorije i prodaje ih kao takve...

Offline Andrija Zokić

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #8 : 12-06-2007, 13:17:32 »
mislim da je to samo vrh ledenog brijega...

???

..mislim da puno više imaju (izvađenih kvalitetnih yamidorija) nego što žele pokazati.. Nedavno sam naletio na sliku tipa koji ima prepuno dvorište yamidorija, a da to nije nigdje objavio, i kad se uzme činjenica da žive u području alpa..

Meni je bilo cudno kada je Tomaz negdje na forumu napisao da imaju problema sa nalaskom kvalitetnog materijala?! Ali to sto kazes i meni je logicno. Zive u odlicnom podrucju i samo je bilo pitanje vremena kada ce netko objavit ovakve fotografije. Isto tako cekam kada ce netko iz Rijeke nesto ovako pokazati. To je isto odlicna zona za yamadorije.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Marija

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #9 : 12-06-2007, 13:23:25 »
Stvarno je gušt vidjet nešto ovako kvalitetno  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Andrija Zokić

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #10 : 12-06-2007, 13:51:52 »
Evo i jedan vrtni centar vadi yamadorije i prodaje ih kao takve...

Uh! Ovo izgleda zanimljivo! :yipi:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Tijek

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #11 : 12-06-2007, 16:33:21 »
Pozdravljeni!

Oprostite da ne pišem v hrvaščini! Upam da me razumete, drugače pa naj nekdo prevede, ki mu jeziki bolj ležijo kot meni! V sloveniji imamo veliko primernih rastišč, vendar so težko dostopna. Tako da se veliko komu ne ljubi mučit z jamadoriji. V jeseni me čaka ogromno dela s kopanjem. Upam da bom imel veliko sreče s preživetvijo dreves. Če mi bodo preživela se bomo pa zmenili za kakšno menjavo materijala! Vidim da je tudi pri vas veliko dobrih jamadorijev!

Hvala za reklamo!   Lp Matija :chinaman:


Prijevod: Oprostite da ne pišem na hrvatskom! Nadam se da me razumijete, inače neka neko prevede, kome jezici leže bolje nego meni. U sloveniji imamo mnogo dobrih nalazišta, ali su teško dostupna. Tako da se mnogi ne vole mučiti sa yamadorijima. Na jesen me čeka mnogo posla oko kopanja. Vjerujem da ću imati puno sreće sa preživljavanjem drveća. Ako mi prežive dogovorit ćemo se za kakvu zamjenu materijala! Vidim da i kod vas ima puno dobrih yamadorija!

Hvala za reklamu!   Lp Matija :chinaman:


Preveo: Gal ;)

Offline Marija

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #12 : 12-06-2007, 18:08:28 »
Dobrodošao Matija!

Neka još par godina, pa će biti kvalitetnog materijala za mijenjanje. :yes:

Oni primjerci koji su još u prirodi su zaista vrhunski i želim ti puno sreće u njihovu vađenju.

Slobodno postaj na forumu, nije slovenski toliko nerazumljiv, a imamo i prevoditelja Gala, ako zapne  8)
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Andrija Zokić

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #13 : 14-06-2007, 14:39:13 »
Ako mi prežive dogovorit ćemo se za kakvu zamjenu materijala! Vidim da i kod vas ima puno dobrih yamadorija!

Samo ti nastavi u tom ritmu traziti i vaditi yamadorije pa ce sigurno u buducnosti biti razmjena na obostrano zadovoljstvo! :smile:

Pozdrav, i jako mi je drago sto si se javio!
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Tijek

Odg: Tukaj je Slovenija!
« Odgovori #14 : 13-08-2007, 07:17:00 »