Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Poznanik od prije 5g.  (Posjeta: 4641 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Poznanik od prije 5g.
« : 20-07-2007, 12:19:38 »
Hrast koji sam obrezao prije 5-6 g. i zaboravio na njega, barem zaboravio obilaziti. Potjerao je obilno i zdravo, no sve u vrhu. Da sam ga redovitije obilazio ili bolje orezao, bilo bi vjerojatno i po deblu novih grana. Jučer sam ga malo podšišao iako nemam još neku viziju. Imate li kakvih prijedloga u vezi krošnje? Nebari mu je ogroman i pruža puno mogučnosti. Možda bi se neko od 3 debla moglo i ukloniti. Ne namjeravam ga još vaditi, a možda neki vaš prijedlog ili savjet to promjeni.

Offline Aleksa

Odg: Poznanik od prije 5g.
« Odgovori #1 : 20-07-2007, 12:33:54 »
Ja bih mu skinuo ono skroz lijevo stablo, i skratio bih ono desno, a najvjerovatnije bih uklonio sve sem onog stabla u sredini i od njega probao da napravim nesto!

Auh, kako sam bio precizan!  :histerical:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Poznanik od prije 5g.
« Odgovori #2 : 20-07-2007, 12:38:23 »
Ja bih mu skinuo ono skroz lijevo stablo, i skratio bih ono desno, a najvjerovatnije bih uklonio sve sem onog stabla u sredini i od njega probao da napravim nesto!

Auh, kako sam bio precizan!  :histerical:

To mi je bila prvobitna namjera prije 5g. ali ostavio sam lijevo i srednje deblo. Desnog sigurno nije bilo, njega sam ostavio jučer. Čak si razmišljam da ako ostavim samo srednje stablo, ostavim krošnju kakva je sad, a da mu samo uredim osnovne grane koje su sad isprepletene. Teško mi je sad biti realan, al čini mi se da se srednji hrast duplo zdebljao.
Možda neko drugi ima još neki prijedlog?

Offline Aleksa

Odg: Poznanik od prije 5g.
« Odgovori #3 : 20-07-2007, 12:42:23 »
Lijevo i srednje stablo su skoro iste debljine i to mi se nekako i ne ide... :no:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Poznanik od prije 5g.
« Odgovori #4 : 20-07-2007, 12:48:32 »
Lijevo i srednje stablo su skoro iste debljine i to mi se nekako i ne ide... :no:

Ljevo već vidim ko neki niski suharak  :great: