Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: MBM  (Posjeta: 49675 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hknezovi

Odg: MBM
« Odgovori #45 : 07-08-2007, 07:47:15 »
Gotovo je sa radom. :ange:
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline DonQuijote

Odg: MBM
« Odgovori #46 : 07-08-2007, 15:59:58 »
Sad preostaje onaj teži dio  :rules: :tlab:

Offline DonQuijote

Odg: MBM
« Odgovori #47 : 07-08-2007, 22:06:32 »
 :yupi: :yupi: :yupi:
Kako smo to majstorski odigraliiiiiiiiiiii :yupi: :yupi: :yupi:
 Danas sam cijeli dan razmišljao kako prezentirati radove da se dobije ozbiljno sponzorstvo i da se niko ne osjeti zakinutim. Samo što nisam pred ogledalom uvježbavao prezentaciju. :lol: I mogu vam reći da je prezentacija bila uspješna :love:
 Ukratko, napravili smo veliki uspjeh i dobili 20 000 kn za obavljene radove.
10 000 kuna ide na račun kluba, time smo riješili dobar dio troškova za event u 5. mjesecu iduće godine. Još 10 000 smo dogovorili u robi MBM-a  što će uzeti oni koji su posao odradili. Kada se sve podjeli, oduzme, zbroji i pomnoži :mdr: ako smo dobro izračunali, a provjeriti ćemo još,ispada da je svako od nas po radnom poslijepodnevu  zaradio točno 555 Kn.
Dakle, svako si pomnoži broj odrađenih dana sa 555 kn i za toliko novaca može uzeti robe u MBM-u. Recimo  ko je odradio tri dana, slijeduje ga, 1665 kn.
 I još jedna dobra vijest. Iste takve  poslove treba obaviti i u Splitu, pa će i prijatelji iz Dalmatinskog bonsai kluba riješiti jedan dio troškova oko organizacije dolaska Waltera Palla. U Rijeci na žalost nemaju bonsaie, pa će Riječki klub ostati zakinut...ali naći će se nešto i za njih ako nam se svi planovi ispune kako treba i kako planiramo :yupi:
.... sve u svemu, danas sam si baš ponosan i sretan  :yupi: :yupi:

Offline Marija

Odg: MBM
« Odgovori #48 : 08-08-2007, 07:03:29 »
Značajni novci, vjerujem da ćete ih uložit pametno :tlab:

Done, puuuuuuuno hvala što si nas se sjetio  :love: :love: :love:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: MBM
« Odgovori #49 : 08-08-2007, 08:50:57 »
Tek sad sam u frci, kaj uzeti za tu lovu  :surprised:  :mdr:
Ugodno sam iznenađen ovom suradnjom i krajnjim rezultatom.
MBM je po meni prepoznao naš entuzijazam i vrlo korektno ga nagradio. Osjećam neki poriv da svaku svoju iduču nabavku obavljam u MBM-u i tim nastavim početak ove ugodne suradnje.
Čujem da od kad smo počeli raditi na drvima, svaki dan prodaju jedno drvo, fenomenalno !

Čestitke Hrvoju i Donu za uspješnu prezentaciju i zalaganje za dobrobit BKZ i članova !!!

Offline Andrija Zokić

Odg: MBM
« Odgovori #50 : 08-08-2007, 08:59:07 »
Bravo za dobar posao! :great:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline hknezovi

Odg: MBM
« Odgovori #51 : 08-08-2007, 09:47:36 »
Hvala svima,

jer ipak moram napomenuti da bez članova kluba koji su žrtvovali svoje slobodno vrijeme ovo nikada nebi uspjeli ostvariti. Stoga sve vas puno 
:love: :love: :love: :love: :love:

Ukoliko Vas zanima koliki je Vaš dio dovoljno je prijaviti se na stranice bonsai kluba zagreb i pogledati pod dokumentima.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Aleksa

Odg: MBM
« Odgovori #52 : 08-08-2007, 19:39:25 »
:yupi: :yupi: :yupi:
Kako smo to majstorski odigraliiiiiiiiiiii :yupi: :yupi: :yupi:
 Danas sam cijeli dan razmišljao kako prezentirati radove da se dobije ozbiljno sponzorstvo i da se niko ne osjeti zakinutim. Samo što nisam pred ogledalom uvježbavao prezentaciju. :lol: I mogu vam reći da je prezentacija bila uspješna :love:
 Ukratko, napravili smo veliki uspjeh i dobili 20 000 kn za obavljene radove.
10 000 kuna ide na račun kluba, time smo riješili dobar dio troškova za event u 5. mjesecu iduće godine. Još 10 000 smo dogovorili u robi MBM-a  što će uzeti oni koji su posao odradili. Kada se sve podjeli, oduzme, zbroji i pomnoži :mdr: ako smo dobro izračunali, a provjeriti ćemo još,ispada da je svako od nas po radnom poslijepodnevu  zaradio točno 555 Kn.
Dakle, svako si pomnoži broj odrađenih dana sa 555 kn i za toliko novaca može uzeti robe u MBM-u. Recimo  ko je odradio tri dana, slijeduje ga, 1665 kn.
 I još jedna dobra vijest. Iste takve  poslove treba obaviti i u Splitu, pa će i prijatelji iz Dalmatinskog bonsai kluba riješiti jedan dio troškova oko organizacije dolaska Waltera Palla. U Rijeci na žalost nemaju bonsaie, pa će Riječki klub ostati zakinut...ali naći će se nešto i za njih ako nam se svi planovi ispune kako treba i kako planiramo :yupi:
.... sve u svemu, danas sam si baš ponosan i sretan  :yupi: :yupi:

Cestitam!  :great:

Ahm.. A koji je to 'event' u 5. mjesecu sledece godine?

Offline DonQuijote

Odg: MBM
« Odgovori #53 : 08-08-2007, 19:50:38 »
Planiramo nešto, ništa spektakularno, neke demonstracije, pozvati nekog majstora  i slično. Više će ti znati reći Hrvoje, ali za sada je sve još u sferi planova.

Offline Marija

Odg: MBM
« Odgovori #54 : 09-08-2007, 07:27:40 »
Usput, što je s Kupom?
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline hknezovi

Odg: MBM
« Odgovori #55 : 10-08-2007, 09:49:18 »
Ove godine Bonsai Kup Zagreb se neće održati
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline helleborus

Odg: MBM
« Odgovori #56 : 20-08-2007, 13:39:43 »
O kako sam neupucena. Nemam baš vremena, i godišnji... Baš mi je bilo mrak čitati o tome kaj ste radili preko ljeta. Sebastijan mi je nešto natuknuo o vašem radu. Dečki i cura odlični ste. Bravo!!!!

Kako je lijepo imati tako aktivne članove u klubu.  :yes:



Offline istefano

Odg: MBM
« Odgovori #57 : 20-08-2007, 16:24:28 »
Ovo kaj je napravio Hrvoje je za svaku pohvalu , ali ja sam i sam rekel ja bi delal i za djabe
Vazno je da se druzimo usput razmijenimo iskustva a i dosta toga se da i nauciti.
Ja vec imam neka kljesta koja bum copil , a Mario mi veli i da su voljni nam i dati rabat , samo treba nabacit koji odbar komentar za frizuru i tete su voljne dati cak i do 30% rabata  :mdr:

Offline helleborus

Odg: MBM
« Odgovori #58 : 21-08-2007, 13:08:16 »
Sigurno vam je bio mrak!! Znam jel nam je uvijek tako kad se nađemo i radimo oko biljaka. Pomalo vam zavidim na takvom krasnom druženju.

Offline hknezovi

Odg: MBM
« Odgovori #59 : 28-08-2007, 15:42:24 »
Nije potrebno da nam toliko zavidiš. Svi te mi  :love: te se nadamo da ćeš nam se pridružiti tokom jesenskih radova.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub