Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Kako odebljati granu?  (Posjeta: 11208 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Kako odebljati granu?
« Odgovori #15 : 25-09-2007, 09:19:07 »
Ovo sve mi sad ima smisla i jedino kaj mogu reči je da ću prihvatiti i primjeniti uputstvo ovog tvog opširnog teksta!  :love:
Hvala ti puno !!!

Offline helleborus

Odg: Kako odebljati granu?
« Odgovori #16 : 25-09-2007, 14:43:14 »
Ovo sve mi sad ima smisla i jedino kaj mogu reči je da ću prihvatiti i primjeniti uputstvo ovog tvog opširnog teksta!  :love:
Hvala ti puno !!!

Nema na čemu. I drugi put. Sad će biti najbolje da lijepo kad izvadiš drvo, npr. onu bukvu, zaboraviš na nju slijedeće bar dvije godine. Dakle, zakoraš je u vrt u otvorenu zemlju i ne misliš na nju. Povremeno zaliješ preko ljeta. I onda odlučiš koje grane treba maknuti, i dalje graditi krošnju. I s drugim drvcima koja su prilično neformirane krošlje isto. Zaboraviš na njih neko vrijeme. Znam da je to sad kad si se ponovo bacio u posao možda nestimulativno i da želiš stalno nekaj raditi, ali pokušaj se suzdržati.  :sleep:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Kako odebljati granu?
« Odgovori #17 : 25-09-2007, 15:17:58 »
Ovo sve mi sad ima smisla i jedino kaj mogu reči je da ću prihvatiti i primjeniti uputstvo ovog tvog opširnog teksta!  :love:
Hvala ti puno !!!

Nema na čemu. I drugi put. Sad će biti najbolje da lijepo kad izvadiš drvo, npr. onu bukvu, zaboraviš na nju slijedeće bar dvije godine. Dakle, zakoraš je u vrt u otvorenu zemlju i ne misliš na nju. Povremeno zaliješ preko ljeta. I onda odlučiš koje grane treba maknuti, i dalje graditi krošnju. I s drugim drvcima koja su prilično neformirane krošlje isto. Zaboraviš na njih neko vrijeme. Znam da je to sad kad si se ponovo bacio u posao možda nestimulativno i da želiš stalno nekaj raditi, ali pokušaj se suzdržati.  :sleep:

Evo sad dobivam odgovore na pitanja koja su me zanimala  :mdr:
Znači drvo vadim van, kak ti veliš, a ja sam si mislil, i ne zakapam ga u posudu već u vrt. Lako ću na drvo zaboraviti jedno 2-3 g. kad su tereni puni drugih drva koja moram potražiti  :great:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Kako odebljati granu?
« Odgovori #18 : 26-09-2007, 11:39:43 »
Nije dugo trebalo, jučer sam nabasao na bukvu koja se potrudila i dobrano zadebljala grane od tla pa prema gore. Vrlo ozbiljan primjerak mi je dao odgovor na pitanje "Kako odebljati granu?", jednostavno nađeš bukvu, drvo, koje je to več samo napravilo  :yupi:

Ako se slučajno sjetim uzeti fotić kad krenem prema bukvi, budem je malo pofotkal pa poslal fotke  :great: