Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Zagrebačka panorama  (Posjeta: 7378 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline hknezovi

Zagrebačka panorama
« : 07-09-2007, 08:17:12 »
Pozvani smo da se napravi prilog o Bonsai Klubu Zagreb i njegovim članovima. Da li ste zainteresirani za sudjelovanje :question:
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline DonQuijote

Odg: Zagrebačka panorama
« Odgovori #1 : 07-09-2007, 11:58:47 »
Pa trebalo bi se malo izreklamirati, privuči članstvo, zainteresirati ljude. To je u interesu svih nas jer što nas je više, lakše je prodobiti sponore lakše pribaviti materijale i opremu.
S tim bi sada trebalo opet do MBM-a usprkos klimavim iskustvima, i u toku emisije na vidno mjesto izvjesiti njihov logo, ili imati MBM majice na sebi, ili snimiti njihova drvca u obradi, ili već tako nešto da ih se izreklamira.
Ja sam spreman pomoći ali ne bi pred kameru jer se zblokiram i izgledam kao autistična krtica. Ti i Sebastijan ste blagoglagoljivi.

Offline hknezovi

Odg: Zagrebačka panorama
« Odgovori #2 : 07-09-2007, 16:17:34 »
U potpunosti se slažem što se tiče članstva i promocije. Upravo iz tog razloga će biti i napravljen prilog o klubu. Uz to postoji mogučnost i za nove početke sa jednim časopisom, ali trenutno smo u pregovorima pa ne želim ništa najavljivati.  :whistle:
Kako to misliš da si autističan :question: vidio sam ja tebe na djelu. Možda se malo  :blush: ali to je normalna stvar. Kad se navikneš svi bu ju oko tebe  :yupi:
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Zagrebačka panorama
« Odgovori #3 : 07-09-2007, 19:05:40 »
Pa trebalo bi se malo izreklamirati, privuči članstvo, zainteresirati ljude. To je u interesu svih nas jer što nas je više, lakše je prodobiti sponore lakše pribaviti materijale i opremu.
S tim bi sada trebalo opet do MBM-a usprkos klimavim iskustvima, i u toku emisije na vidno mjesto izvjesiti njihov logo, ili imati MBM majice na sebi, ili snimiti njihova drvca u obradi, ili već tako nešto da ih se izreklamira.
Ja sam spreman pomoći ali ne bi pred kameru jer se zblokiram i izgledam kao autistična krtica. Ti i Sebastijan ste blagoglagoljivi.
Mislim da ne smiješ na TV reklamirati neku firmu. Čak niti verbalno. To može biti samo plaćeni prilog, kužiš, kao reklamni program. Ovak to ne ide.

Offline DonQuijote

Odg: Zagrebačka panorama
« Odgovori #4 : 07-09-2007, 21:22:33 »
A da. Viš kak se zanesem. :nails:

Offline hknezovi

Odg: Zagrebačka panorama
« Odgovori #5 : 08-09-2007, 08:29:51 »
Mislim da ne smiješ na TV reklamirati neku firmu. Čak niti verbalno. To može biti samo plaćeni prilog, kužiš, kao reklamni program. Ovak to ne ide.

To je točno. Jedino se može reklamirati klub jer je prilog o njemu.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub