Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Godišnji sastanak Kluba  (Posjeta: 19026 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Andrija Zokić

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #15 : 17-01-2008, 09:38:53 »
Onda? Kako je prošao sastanak? Jel bilo buke? :smile:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Goran Cajko

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #16 : 17-01-2008, 13:16:39 »
SRAMOTA !!!
Pojavio je jedan novi član, Hrvoje i ja. Mislim, krivica je apsolutno na meni kao tajniku jer nisam pozvao članove preporućenim pismom ispisanim zlatnim slovima.

Offline istefano

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #17 : 17-01-2008, 13:32:42 »
nemoj tako goran , ja definitivno bi dosao ali zbog gripe sam bio onemogucen ... :blush:
ali stvarno 2 dana ranije ljudi su imali mozda neke obaveze i to s jedne strane nije u redu
istina ja sam saznao ranije u petak jer smo se ja i hrvoje culi mob.i to u vezi odlaska do veljka
moras priznati da niste reagirali pravovremeno
neki su znam imali obaveze ,a neki iz principa , a neki kao ja i zbog bolesti

nemoj mo se bez potrebno svadjati i stvarati tenzije
ubuduce 2 tjedna ili mjesec ranije i tocka i tako nitko nece imati alibi za ne dolazak 

Offline Goran Cajko

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #18 : 17-01-2008, 13:56:01 »
Ovo piše na stranici kluba...

Godišnji sastanak kluba
Administrator     
Wednesday, 02 January 2008 
Godišnji sastanak Bonsai Kluba Zagreb za 2008, upis novih članova i obnova članstva održati će se 16.01.2008 u Pivnici Medvedgrad ( Savska ) sa početkom od 20:30. 
Zadnja Promjena ( Monday, 14 January 2008 ) 


Offline Goran Cajko

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #19 : 17-01-2008, 14:00:10 »
nemoj tako goran , ja definitivno bi dosao ali zbog gripe sam bio onemogucen ... :blush:
ali stvarno 2 dana ranije ljudi su imali mozda neke obaveze i to s jedne strane nije u redu
istina ja sam saznao ranije u petak jer smo se ja i hrvoje culi mob.i to u vezi odlaska do veljka
moras priznati da niste reagirali pravovremeno
neki su znam imali obaveze ,a neki iz principa , a neki kao ja i zbog bolesti

nemoj mo se bez potrebno svadjati i stvarati tenzije
ubuduce 2 tjedna ili mjesec ranije i tocka i tako nitko nece imati alibi za ne dolazak 

Ovo "IZ PRINCIPA" je presmješno!

Offline DonQuijote

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #20 : 17-01-2008, 14:19:30 »
Gorane, bez ikakve ljutnje, na zadnja tri sastanka koje smo održali u pivnici Medvedgrad, nismo se uopće čuli, niti smo bilo što uspjeli dogovoriti.
Ja na te sastanke dolazim zbog druženja, drago mi vas je vidjeti, popiti pokoje pivce i tako, ali tamo se ne može ozbiljno razgovarati niti bilo što dogovoriti. Zato ljudi ne dolaze.
Idemo ponoviti sastanak bilo gdje drugdje, u bilo kojem tišem kafiću ili restoranu ili kod nekoga doma. Ako se ljudima na vrijeme javi preko ovih foruma a ne preko stranica kluba, odaziv će biti veči. Ja stvarno volim taj hobi i želim doprinjeti radu kluba, ali nema previše smisla nadvikivati se u pivnici sa pijancima, bajkerima, slavljenicima  i tamburašima.

Offline istefano

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #21 : 17-01-2008, 14:24:21 »
znam da je smijesno, ali sto ljudi sto cudi ili ti 200 sisa
i meni su principi smijesni ,ali cijenim takve ljude vise nego one koji se okrecu kako vjetar puse
a to kaj se naslovi na web starnici na kojoj neka obavijest svane svakih 3 mjeseca, koliko vidis i nema nekog ucinka
moramo se drukcije organizirati postoje ljudi s internetom ,a postoje i oni bez
eto znam da one dvije tete kaj su bile zadnji puta na sastanku ziher nemaju internet
to se mora rijesiti

Offline Goran Cajko

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #22 : 17-01-2008, 14:35:24 »
znam da je smijesno, ali sto ljudi sto cudi ili ti 200 sisa
i meni su principi smijesni ,ali cijenim takve ljude vise nego one koji se okrecu kako vjetar puse
a to kaj se naslovi na web starnici na kojoj neka obavijest svane svakih 3 mjeseca, koliko vidis i nema nekog ucinka
moramo se drukcije organizirati postoje ljudi s internetom ,a postoje i oni bez
eto znam da one dvije tete kaj su bile zadnji puta na sastanku ziher nemaju internet
to se mora rijesiti

Koji je tvoj prijedlog? Kak da to riješimo?

Offline hknezovi

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #23 : 17-01-2008, 14:59:55 »
Moj savijet je da se napravi poštena baza podataka u kojoj su svi članovi te da ih se pismeno obavijesti o održavanju sastanka ( naravno time bi članovi bili dužni o javiti promjeni adrese stanovanja ukoliko žele sudjelovati u radu kluba )
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Goran Cajko

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #24 : 17-01-2008, 16:31:07 »
Moj savijet je da se napravi poštena baza podataka u kojoj su svi članovi te da ih se pismeno obavijesti o održavanju sastanka ( naravno time bi članovi bili dužni o javiti promjeni adrese stanovanja ukoliko žele sudjelovati u radu kluba )

Prije bi ja da plate članarinu kako bi imao za poštanske marke. :threatening:

Offline istefano

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #25 : 17-01-2008, 17:34:38 »
Moj savijet je da se napravi poštena baza podataka u kojoj su svi članovi te da ih se pismeno obavijesti o održavanju sastanka ( naravno time bi članovi bili dužni o javiti promjeni adrese stanovanja ukoliko žele sudjelovati u radu kluba )

Prije bi ja da plate članarinu kako bi imao za poštanske marke. :threatening:
:lol:
baza je odlična ideja s brojevima telefonima, mob., adresama i e-mail :yes:
kopiju uplatnice s žiro računom stavite na internet i napisite da promijene pozivni broj i svhru uplate kako za koju godinu ili priliku za članstvo, sponzorstvo ili bilo što slično... tako da ljudi znaju da moraju kupiti opću uplatnicu ili slično
to bi naravno bilo za nove članove ,a za nas starkelje djombe šaljete čestitku za blagdane :gigle: s uplatnicom
to bi kostalo ...
uplatnica 0,50kn
koverta 0,50kn
čestitka 3kn
markica 2,70ln
sveukupno: 6,70kn
s tim da mozda se moze proci i jeftinije ako budete kreativni s čestitkama  :chinaman:

 

Offline DonQuijote

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #26 : 17-01-2008, 19:20:56 »
 Evo, mučen grižnjom savjesti što nisam bio na sastanku,  :no: imam prijedlog za klupsko organiziranje početničkog tečaja. Mogu pokušati organizirati prostor u MBM-u. Sa gazdaricom smo u koliko toliko korektnim odnosima.
 Na taj način ćemo ubiti dvije muhe jednim udarcem. Poraditi na drvima kojima je nužno proljetno presađivanje i orezivanje što smo ionako obečali, početnici će vidjeti kako se radi na gotovim drvcima, odmah ćemo ih zainteresirati za kupovinu materijala, alata i drvaca u MBM-u i na taj način opet imamo dvostruku korist. Em svi možemo dobiti nekakav popust na količinu, em će gazdarica vidjeti da postoji interes pa će biti sklonija donacijama i sponzoriranju kluba i nekih događanja koja planiramo... zapravo tri muhe, treća je prostor za demonstracije i početnički tečaj... zapravo četiri muhe jer će onda i neko iz MBM-a moći prisustvovati tečaju što je u interesu gazdarici da joj drveće ne umire onako bezveze.
 Iako se ovaj post pretvorio u post o muhama mislim da je osnovna ideja dobra pa molim da se izjasnite o prijedlogu kako bi odmah mogli u pregovore.

Offline Goran Cajko

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #27 : 18-01-2008, 10:05:54 »
Evo, mučen grižnjom savjesti što nisam bio na sastanku,  :no: imam prijedlog za klupsko organiziranje početničkog tečaja. Mogu pokušati organizirati prostor u MBM-u. Sa gazdaricom smo u koliko toliko korektnim odnosima.
 Na taj način ćemo ubiti dvije muhe jednim udarcem. Poraditi na drvima kojima je nužno proljetno presađivanje i orezivanje što smo ionako obečali, početnici će vidjeti kako se radi na gotovim drvcima, odmah ćemo ih zainteresirati za kupovinu materijala, alata i drvaca u MBM-u i na taj način opet imamo dvostruku korist. Em svi možemo dobiti nekakav popust na količinu, em će gazdarica vidjeti da postoji interes pa će biti sklonija donacijama i sponzoriranju kluba i nekih događanja koja planiramo... zapravo tri muhe, treća je prostor za demonstracije i početnički tečaj... zapravo četiri muhe jer će onda i neko iz MBM-a moći prisustvovati tečaju što je u interesu gazdarici da joj drveće ne umire onako bezveze.
 Iako se ovaj post pretvorio u post o muhama mislim da je osnovna ideja dobra pa molim da se izjasnite o prijedlogu kako bi odmah mogli u pregovore.

Jako dobro. Ja sam za. Oces ju kontaktirat?

Offline Goran Cajko

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #28 : 18-01-2008, 10:14:10 »
Gorane, bez ikakve ljutnje, na zadnja tri sastanka koje smo održali u pivnici Medvedgrad, nismo se uopće čuli, niti smo bilo što uspjeli dogovoriti.
Ja na te sastanke dolazim zbog druženja, drago mi vas je vidjeti, popiti pokoje pivce i tako, ali tamo se ne može ozbiljno razgovarati niti bilo što dogovoriti. Zato ljudi ne dolaze.
Idemo ponoviti sastanak bilo gdje drugdje, u bilo kojem tišem kafiću ili restoranu ili kod nekoga doma. Ako se ljudima na vrijeme javi preko ovih foruma a ne preko stranica kluba, odaziv će biti veči. Ja stvarno volim taj hobi i želim doprinjeti radu kluba, ali nema previše smisla nadvikivati se u pivnici sa pijancima, bajkerima, slavljenicima  i tamburašima.

Apsolutno je jasno da ova varijanta u pivnici katastrofalna. I ovaj je put bilo isto tako, no pristojno se javiti na bilo koji naćin da je osoba sprijećena dolaskom i se izjasniti da
zbog toliko neprimjerenog prostora ne želite prisustvovat sastanku.

Offline DonQuijote

Odg: Godišnji sastanak Kluba
« Odgovori #29 : 18-01-2008, 10:59:16 »
Evo, mučen grižnjom savjesti što nisam bio na sastanku,  :no: imam prijedlog za klupsko organiziranje početničkog tečaja. Mogu pokušati organizirati prostor u MBM-u. Sa gazdaricom smo u koliko toliko korektnim odnosima.
 Na taj način ćemo ubiti dvije muhe jednim udarcem. Poraditi na drvima kojima je nužno proljetno presađivanje i orezivanje što smo ionako obečali, početnici će vidjeti kako se radi na gotovim drvcima, odmah ćemo ih zainteresirati za kupovinu materijala, alata i drvaca u MBM-u i na taj način opet imamo dvostruku korist. Em svi možemo dobiti nekakav popust na količinu, em će gazdarica vidjeti da postoji interes pa će biti sklonija donacijama i sponzoriranju kluba i nekih događanja koja planiramo... zapravo tri muhe, treća je prostor za demonstracije i početnički tečaj... zapravo četiri muhe jer će onda i neko iz MBM-a moći prisustvovati tečaju što je u interesu gazdarici da joj drveće ne umire onako bezveze.
 Iako se ovaj post pretvorio u post o muhama mislim da je osnovna ideja dobra pa molim da se izjasnite o prijedlogu kako bi odmah mogli u pregovore.

Jako dobro. Ja sam za. Oces ju kontaktirat?
Hoču, ako se i drugi slože,  idući tjedan, kada bi to radionice trebale biti?