Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Raseljka  (Posjeta: 8687 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline istefano

Raseljka
« : 07-02-2007, 19:33:27 »
Evo slike raseljke koju mi je poklonio BonsaiZG(hvala) i sad imam ja vec neke ideje kako je oblikovat, ali bih zelio cuti i vase misljenje

Bonsai ZG

  • Gost
Odg: Raseljka
« Odgovori #1 : 07-02-2007, 19:58:12 »
Eto kao bivši vlasnik. Posadi je u zemlju, možeš zajedno sa posudom, i pusti da slobodno raste barem dvije godine. Eventualno reži višak grana, koje smatraš nepotrebnim za budućnost.
Ako nemaš gdje ju posaditi u zemlju, ondak postupi na isti način samo u ovoj posudi. Barem dvije godine do nekog iole ozbiljnijeg obikovanja.
Nadam se da te nisam razočarao.
Ja sam je dobio od prijatelja sa Širokog prije 3 godine. Bila je tanka ko šibica. Prošle godine su je umalo crveni pauci dokrajčili, stoga pripazi na beštije.

Offline Marija

Odg: Raseljka
« Odgovori #2 : 07-02-2007, 20:20:41 »
Mala je i nije razgranata, pa nemaš neku opciju nego pustit koju godinu da se zgusne i ojača ...  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline istefano

Odg: Raseljka
« Odgovori #3 : 08-02-2007, 08:35:07 »
Eto kao bivši vlasnik. Posadi je u zemlju, možeš zajedno sa posudom, i pusti da slobodno raste barem dvije godine.
e bas kao bivsi i bas t briga hoce li mi je neko copit ili pak oni iz zrinjevca mi je posisat ili oni blasavi cucki ispisat :mdr: sala sala , ma nemam ju dit posadit vani ,ali cu napraviti ono kaj si mi reko u vecu posudu s vise škrte zemlje pa da se malo zbuca
a kaj se tice prihrane koju bih mogao za nju koristiti da malo ojaca korijen...