Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima  (Posjeta: 73816 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Aleksa

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #45 : 09-04-2007, 19:11:20 »
Ja sam ga vec odstampao i pohvalio se svakom poznatom na kog sam naisao!

Offline Aleksa

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #46 : 17-04-2007, 22:03:49 »
Bas cu da odstampam 10ak primjeraka da ih izlijepim po gradu! Bas me interesuje kakav ce biti odziv! :rofl:

Kada sam pokazao plakat drugu, on je mislio da se Pall zove Kastel Luksic!  :histerical: :histerical: Odvalio sam se od smijeha!  :histerical: :histerical:

Offline Marija

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #47 : 17-04-2007, 22:06:46 »
Kada sam pokazao plakat drugu, on je mislio da se Pall zove Kastel Luksic!  :histerical: :histerical: Odvalio sam se od smijeha!  :histerical: :histerical:
:histerical:
sad ga na tu temu možeš zezat do kraja života
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #48 : 17-04-2007, 22:08:17 »
Kada sam pokazao plakat drugu, on je mislio da se Pall zove Kastel Luksic!  :histerical: :histerical: Odvalio sam se od smijeha!  :histerical: :histerical:
:histerical:
sad ga na tu temu možeš zezat do kraja života
:666:

Offline Aleksa

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #49 : 23-04-2007, 21:56:06 »
Je li neko od vas smislio pitanje koje bi postavio Big Brother Pallu?  :yupi:

Offline Aleksa

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #50 : 25-04-2007, 21:47:16 »
Mislim da cemo mi na demonstraciji u redovima izgledati otprilike ovako


                         :beurk: :beurk: :beurk: :beurk: :beurk: :beurk: :beurk: :beurk:
                          :beurk: :beurk: :beurk: :mdr: :beurk: :beurk: :beurk: :beurk:
                          :beurk: :beurk: :beurk: :beurk: :beurk: :beurk: :beurk: :beurk:


Offline DonQuijote

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #51 : 30-04-2007, 13:49:52 »
Već dugo se nisam nekom eventu tako veselio kao ovome. Još maaalo :yupi:


Offline Marija

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #52 : 02-05-2007, 10:05:03 »
Evo kratkih uputa kako s autoputa najlakše do Kaštel Lukšića ... jer ima radova i na magistrali i na Kaštelanskoj cesti - pa da ih zaobiđete.

1. s autoputa izađite na PRGOMETU - to je jedan izlaz prije Dugopolja (izlaz za Split i kraj autoputa)
2. i krenite se spuštat prema moru prema Trogiru, Kaštelima (trebate proći kroz mjesta Prgomet, Dalmatinski Labin i Plano)
3. nakon 15 ak minuta vožnje naći ćete se na križanju toga puta s magistralom. To trebate skrenuti lijevo za SPLIT i ne ići pravo za Kaštela i aerodrom ... jer je cesta gora i ima radova. Znači lijevo idete magistralom za Split.
4. nailazit ćete za na oznake za skretanja u svaki pojedini Kaštel. Pa tako prvo za K. Štafilić i K. Novi, pa za K. Stari. Nakon tog skretanja vidjet ćete INA- inu pumpnu stanicu nakon koje je skretanje za Kaštel Lukšić.

Vidimo se! :smile:


P.S. Naravno da se do Lukšića s auto puta može doći i s izlaza Dugopolje, pa pa se vratiti nazad za Kaštela, ali taj put je duži i od K. Sućurca do Gomilice je magistrala u radovima jer je šire na brzu cestu...
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline veljko

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #53 : 02-05-2007, 11:19:26 »
Pretpostavljam da je to put za kontinentalce, a nas koji dolazimo sa zapada starom magistralom, ko nas j..., jel? Lipo, lipo! :mdr:

Offline DonQuijote

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #54 : 02-05-2007, 12:01:04 »
Pa nećeš valjda po staroj Jadranskoj iz Rijeke? Treba ti 6-7-sati.
Zar ti ne bi bilo bolje kod Ogulina se priključiti na novi autoput?

Offline veljko

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #55 : 02-05-2007, 12:48:04 »
Rijeka - Split... 4 sata vožnje (ako ide sve po planu) po magistrali, a dionica Kikovica-Oštrovica je u rasulu, dozvoljena brzina je 60 km/h, pa ne znam koliko bi dobili da idemo prema Ogulinu.

Offline DonQuijote

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #56 : 02-05-2007, 13:00:49 »
Raskopano? To nisam znao. Zadnji put sam išao po Magistrali još prije izgradnje novog autoputa pa su mi ostale loše uspomene, nepregledne kolone.
 Da, sada je sigurno manja gužva a i pogled je neusporediv.  :yes:
Ovisi i o tome koji si tip vozača :mdr: Autoput je ciglu na gas i bori se da ne zaspiš a Jadranska može biti gušt za onoga ko gušta u Vožnji.

Offline Marija

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #57 : 02-05-2007, 13:44:57 »
Upute za mazohiste koji će putovati magistralom  :no:

- Nakon što magistralom prođete iznad Trogira, naći ćete se na onom istom križanju it točke 3. uputa za kontinentalce - nemazohiste. Dakle, na tom križanju trebate produžiti pravo za Split, a nikako skretati prema moru - desno, za Kaštela i Trogir.
Od tu vrijedi točka 4. i za vas
- nailazit ćete za na oznake za skretanja u svaki pojedini Kaštel. Pa tako prvo za K. Štafilić i K. Novi, pa za K. Stari. Nakon tog skretanja vidjet ćete INA- inu pumpnu stanicu nakon koje je skretanje za Kaštel Lukšić.

Od Rijeke vam bubrezi zamijeniti strane  :tup: :tup:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #58 : 02-05-2007, 15:45:37 »

Od Rijeke vam bubrezi zamijeniti strane  :tup: :tup:
A meni od Bara?  :histerical: Raspitivali smo se... 6 sati voznje 150 km/h.  :nails:

A koja uputstva ja da poslusam? Ona 1. pretpostavljam?

Offline Marija

Odg: 2007: Walter Pall ipak u Kaštelima
« Odgovori #59 : 02-05-2007, 15:50:28 »
A meni od Bara?  :histerical: Raspitivali smo se... 6 sati voznje 150 km/h.  :nails:

A koja uputstva ja da poslusam? Ona 1. pretpostavljam?

Ti dolaziš iz suprotnog smjera.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai