Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta  (Posjeta: 111810 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline helleborus

Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #30 : 12-03-2008, 09:34:51 »
Danas sam se vidio sa Sebom pa sam dobio kuke . Budući da pomalo kiparim u drvu, dobro mi je poznato kako rezbarski alat treba izgledati i mogu samo reći ovo je fenomenalno. Čvrsto ,toliko da će vjerovatno potrajati doživotno, oštro, odlično savinuto tako da može dohvatiti i nedohvatljive mjesta, vrlo oštro. Ma ukratko,  stvarno odličan alat za više nego prihvatljivu cijenu.
 Marija i Andrija hvala na preporuci i trudu, ja preporučujem dalje,. Svako ko misli rezbariti po drveću, ovo je nezaobilazan alat.

Mislim da je don zaboravio napomenuti jednu važnu stavku ovog alata. Vrlo je oštar.  :gigle:

Offline helleborus

Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #31 : 12-03-2008, 09:37:32 »
Što se dlijeta tiče, već smo vam rekli da je kovač bolestan.
Andrija se ipak u ponedjeljak dogovorio s njim, pa su naručeni kompleti za ljude koji su na konvenciji rekli da bi ih kupili. Daljnjih narudžbi više nema jer ga je jedva natjerao na ovo, osim toga pitanje je kada će i ovo biti gotovo, kroz mjesec, dva??

Čini se da sad treba naći kovača u ZGB pa mu odnijeti ova da po njima radi ista takva dlijeta.

Offline helleborus

Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #32 : 12-03-2008, 09:41:41 »
Pa jesi ti laborant ili kaj sad? I još imaš svoj mali privatni posjed...podforum? Jel?

Sve vas volim i sve ću napraviti za dobrobit svih, pa makar nekad ispao i smješan. Svijet nisu mjenjali ljudi koji šute, a svi dobro znate da ja nemrem šutiti  :mdr:



A tek kad zapjeva!!!! Sigurna sam da treba malo pričekati s pokusima. Naime, ako nađemo nekog kovača u ZGB da napravi komplete onima koji nisu usjeli uhvatiti ova dole, trebalo bi napraviti usporedbu. Lijepo svako dlijeto u svoju zip vrećicu i na promatranje.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #33 : 12-03-2008, 09:44:07 »
Pa jesi ti laborant ili kaj sad? I još imaš svoj mali privatni posjed...podforum? Jel?

Sve vas volim i sve ću napraviti za dobrobit svih, pa makar nekad ispao i smješan. Svijet nisu mjenjali ljudi koji šute, a svi dobro znate da ja nemrem šutiti  :mdr:



A tek kad zapjeva!!!! Sigurna sam da treba malo pričekati s pokusima. Naime, ako nađemo nekog kovača u ZGB da napravi komplete onima koji nisu usjeli uhvatiti ova dole, trebalo bi napraviti usporedbu. Lijepo svako dlijeto u svoju zip vrećicu i na promatranje.

Ajmo sad svi.... pjesmom kroz Zagreb, prigorje i Zagorje u potragu za kovačem  :ludilo:

Offline istefano

Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #34 : 12-03-2008, 10:01:16 »
Što se dlijeta tiče, već smo vam rekli da je kovač bolestan.
Andrija se ipak u ponedjeljak dogovorio s njim, pa su naručeni kompleti za ljude koji su na konvenciji rekli da bi ih kupili. Daljnjih narudžbi više nema jer ga je jedva natjerao na ovo, osim toga pitanje je kada će i ovo biti gotovo, kroz mjesec, dva??
kaj to znaci da ako sam ja pokusao naruciti jos jucer da nece moci napraviti jos jedan vise ... za mjesec dva tri

Offline Andrija Zokić

Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #35 : 12-03-2008, 10:05:34 »
Što se dlijeta tiče, već smo vam rekli da je kovač bolestan.
Andrija se ipak u ponedjeljak dogovorio s njim, pa su naručeni kompleti za ljude koji su na konvenciji rekli da bi ih kupili. Daljnjih narudžbi više nema jer ga je jedva natjerao na ovo, osim toga pitanje je kada će i ovo biti gotovo, kroz mjesec, dva??
kaj to znaci da ako sam ja pokusao naruciti jos jucer da nece moci napraviti jos jedan vise ... za mjesec dva tri

Ne samo ti nego itko. Takav imam dogovor sa čovjekom jer on mora na operaciju, i za ova dlijeta mi čini VELIKU uslugu. Ali to ti je već Marija napisala u PP, pa ja ne znam zašto moram ponavljati.
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #36 : 12-03-2008, 10:18:30 »
Nego ja vjerujem da niko nije sumnjao da ću na sam spomen potrebe za kovačem, istog i naći u roku od nekoliko min.
Obavio sam tel. razgovor sa jednim poznanikom koji je ujedno i kovač, koji je vrlo zainteresiran za naše kopije SiDiao dljeta.
Idem mu slat fotke da vidimo kaj bu rekel  :great:

Offline istefano

Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #37 : 12-03-2008, 10:22:04 »
sorry, nisam shvatio da je covjek tako ozbiljno bolestan,
vec cu se nekako snaci, pa nije jedini kovac u Hrvatskoj, sve 5  :verycool:

Offline helleborus

Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #38 : 12-03-2008, 10:22:51 »
Nego ja vjerujem da niko nije sumnjao da ću na sam spomen potrebe za kovačem, istog i naći u roku od nekoliko min.
Obavio sam tel. razgovor sa jednim poznanikom koji je ujedno i kovač, koji je vrlo zainteresiran za naše kopije SiDiao dljeta.
Idem mu slat fotke da vidimo kaj bu rekel  :great:

Ma ti si faca. Da te nema trebalo bi te izmisliti.  :love:

Offline Marija

Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #39 : 12-03-2008, 10:37:26 »
Nego ja vjerujem da niko nije sumnjao da ću na sam spomen potrebe za kovačem, istog i naći u roku od nekoliko min.
Obavio sam tel. razgovor sa jednim poznanikom koji je ujedno i kovač, koji je vrlo zainteresiran za naše kopije SiDiao dljeta.
Idem mu slat fotke da vidimo kaj bu rekel  :great:

Ekspeditivnost je tvoje srednje ime  :verycool:

Samo da napomenem da je druga tura narudžbe dlijeta koja je išla kod našeg kovača  - 4 kompleta:
1. Čajko
2. Mario pl. Laborant
3. Aleš
4. Janez
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #40 : 12-03-2008, 10:44:01 »
Nego ja vjerujem da niko nije sumnjao da ću na sam spomen potrebe za kovačem, istog i naći u roku od nekoliko min.
Obavio sam tel. razgovor sa jednim poznanikom koji je ujedno i kovač, koji je vrlo zainteresiran za naše kopije SiDiao dljeta.
Idem mu slat fotke da vidimo kaj bu rekel  :great:

Ekspeditivnost je tvoje srednje ime  :verycool:

Samo da napomenem da je druga tura narudžbe dlijeta koja je išla kod našeg kovača  - 4 kompleta:
1. Čajko
2. Mario pl. Laborant
3. Aleš
4. Janez

Kaj ja to na poklon dobivam jedan set ?  :dunno:  :love:
Ili sam u nekom pripitom stanju naručio isti ? (u ovo sumnjam)

Dobro nek to stoji.

Ostaje:
Gal
istefano
i neimenovani junaci koji još i ne znaju da im to treba, a javit će se

Offline Marija

Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #41 : 12-03-2008, 10:46:41 »
Kaj ja to na poklon dobivam jedan set ?  :dunno:  :love:
Ili sam u nekom pripitom stanju naručio isti ? (u ovo sumnjam)

Dobro nek to stoji.
Andrija je naručivao .... da nije za nekoga drugoga .... možda sam nešto pobucala  :tup:


Ostaje:
Gal
istefano
i neimenovani junaci koji još i ne znaju da im to treba, a javit će se

Gal je dobio komplet u Kaštelima  :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline MARKO

Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #42 : 12-03-2008, 12:25:55 »
Nema frke. ako bude viška uzet cu ja.. :great:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #43 : 19-03-2008, 15:55:28 »
U petak idem kod kovača, pa molim zainteresirane za dlijeta da se jave .

Offline MARKO

Odg: Kopija "SiDiao" - malih dlijeta
« Odgovori #44 : 19-03-2008, 17:36:43 »
Znaš li cca koliko bi mogle koštat da se znam pripremit..