Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: inicijativa za osnivanje BONSAI SAVEZA HRVATSKE?  (Posjeta: 31606 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline helleborus

Odg: inicijativa za osnivanje BONSAI SAVEZA HRVATSKE?
« Odgovori #45 : 18-01-2008, 12:00:05 »

Ma to ti se ona meni samo malo ulizuje. Ko zna kaj će tražiti večeras, ufff  :nails:  :nails:  :nails:

Eto sad znamo tko je Presjednica vašeg Saveza  :lauhhing:  :love:

Znaš ti Mare ovu staru... iza svakog uspješnog muškarca stoji još uspješnija žena. Tek toliko da ne zaborave.
A ja sam predsjednica unutar naša 4 zida (mislim spavače sobe).

Offline Pinus

Odg: inicijativa za osnivanje BONSAI SAVEZA HRVATSKE?
« Odgovori #46 : 19-01-2008, 16:23:03 »
Evo primjera, možda svi ne znaju za to .... ali lani u jeku priprema za Palla me ničim izazvan, nazvao Seba i pitao treba li nam sponzor i još novaca .... nakon malo telefoniranja i njegovog posredovanja kod direktora Algoritma DBK je dobio 2000 kn.  :verycool: Ti novci su među ostalim svima nama, ne samo DBK-u i nesamo hrvatskim bonsastima, nego i šire omogućili učenje na "Danima bonsaija u dvorcu Vitturi"....

To što je napravio Seba nije napravio za DBK, a nije ni za sebe, nego za svih nas! Trebalo bi više razmišljanja na taj način, u svim pravcima .... ali naravno to dolazi spontano, a ne na silu


Da znamo, a ne znam dali znate da je to učinio na Hrvojevu inicijativu da vam da tu lovu. Ja osobno sam bila protiv da novci idu iz našeg kluba.

Offline hknezovi

Odg: inicijativa za osnivanje BONSAI SAVEZA HRVATSKE?
« Odgovori #47 : 22-01-2008, 09:28:45 »
Pa koliko je meni jasno tek smo na početku i zasigurno će potrajati cijelokupni proces od ideje do ostvarenja. Naravno da se nadam da će kroz to vrijeme klubovi biti sa većim članstvom a time će biti i više aktivnih članova. Kao što i svi govorite zasad to nije ostvarivo, ali je pitanje koje se treba postaviti kako bi u datom trenutku bili spremni to odraditi.

Ukoliko netko smatra da imam ambicije prema predsjedničkom mjestu saveza, to slobodno možete zaboraviti jer prvenstveno sam trenutno posvećen Bonsai Klubu Zagreb ( njegovu razvoju i sređivanju financiskog stanja ). Kako je bivši predsjednik već rekao prvo treba urediti klubove, a poslije možemo realizirati i savez jer će biti nužan za daljnji razvoj.
Bonsai forever
Hrvatski Bonsai Klub

Offline Marija

Odg: inicijativa za osnivanje BONSAI SAVEZA HRVATSKE?
« Odgovori #48 : 22-01-2008, 09:38:59 »
Pa koliko je meni jasno tek smo na početku i zasigurno će potrajati cijelokupni proces od ideje do ostvarenja. Naravno da se nadam da će kroz to vrijeme klubovi biti sa većim članstvom a time će biti i više aktivnih članova. Kao što i svi govorite zasad to nije ostvarivo, ali je pitanje koje se treba postaviti kako bi u datom trenutku bili spremni to odraditi.

Ukoliko netko smatra da imam ambicije prema predsjedničkom mjestu saveza, to slobodno možete zaboraviti jer prvenstveno sam trenutno posvećen Bonsai Klubu Zagreb ( njegovu razvoju i sređivanju financiskog stanja ). Kako je bivši predsjednik već rekao prvo treba urediti klubove, a poslije možemo realizirati i savez jer će biti nužan za daljnji razvoj.

Do ostvarenja ideje Saveza DBK je otvoren za suradnju klubova i zajedničko djelovanje i pomaganje ukoliko je to moguće.... to je kao nekakva "generalna proba" za Savez  ;)

Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: inicijativa za osnivanje BONSAI SAVEZA HRVATSKE?
« Odgovori #49 : 22-01-2008, 09:48:50 »
... proces od ideje do ostvarenja. ...
...a poslije možemo realizirati i savez jer će biti nužan za daljnji razvoj.

Ideja nije osnova i vodilja do saveza, savez će se sam nametnuti kad za to bude potrebe. U tom trenutku ćemo svi biti spremni i organizirati se najbolje. Ovaj post sam po sebi govori da još nema potrebe za savezom, a prije svega treba ujediniti bonsai scenu u HR, tek to je osnova za savez, velim samo osnova. Do tad slušajmo Gala i krampajmo i rintajmo, a najviše uživajmo u drvima koja izvadimo.

Offline Aleksa

Odg: inicijativa za osnivanje BONSAI SAVEZA HRVATSKE?
« Odgovori #50 : 24-01-2008, 21:04:44 »
Eh, tek ste se sad sjetili. Znate li vi otkad postoji Bonsai Savez Crne Gore?  :mdr:

Offline Marija

Odg: inicijativa za osnivanje BONSAI SAVEZA HRVATSKE?
« Odgovori #51 : 24-01-2008, 21:13:45 »
Eh, tek ste se sad sjetili. Znate li vi otkad postoji Bonsai Savez Crne Gore?  :mdr:

 :sheep:

Da ti baba nije preCjednik??
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Aleksa

Odg: inicijativa za osnivanje BONSAI SAVEZA HRVATSKE?
« Odgovori #52 : 24-01-2008, 21:51:26 »
Eh, tek ste se sad sjetili. Znate li vi otkad postoji Bonsai Savez Crne Gore?  :mdr:

 :sheep:

Da ti baba nije preCjednik??

Kako si pogodila? :mdr: A ja sam potpredsjednik koji je truje godinama kako bi dosao na celo vlasti!  :666:

Offline Davor

Odg: inicijativa za osnivanje BONSAI SAVEZA HRVATSKE?
« Odgovori #53 : 11-03-2008, 23:02:10 »
Mislim naravno ako smijem!!! da je to ok i da glavni mislioci što se tiće znanje trebaju pomoć nama manjini kako bi ojačali znanje bez obzira bo savez ili ne!!!! Kad nas bude više sigurno će sve biti lakše!!!! Skupiti i lovu i ostalo od sponzorstva!!!
Marija je prekrasna osoba spremna na to??? Jel Marija??? Pomaže i zna puno!!! Nitko nezna sve....
Ali ućimo svi.. mi mali i veliki!!!! Ja imam strast za mazdom mx5 i reći ću Vam da savez naših ljubitelja je puno dostigao ne samo u Hrvatskoj nego i vani (Austrija i Njemačka itd...) tu su najveći obožavatelji da ne prićam o UK ili Americi koji su dolazili na druženja... Jednom riječju  može se!!!!!
Nije bitno tko je kaj!!! svi trebaju uložiti trud!!! Vjerujte vrlo je ljepo kad se skupi 463 vozila ili obožavatelja na jednom mjestu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mogu dokumentirati slikom ako mi ne vjerujete!!!

Volja je sve!!!