Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: HELP!  (Posjeta: 6754 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Crickey

HELP!
« : 22-12-2007, 16:39:54 »
 Pozdrav ljudi!  :verycool: Pa, da krenem..Prije nekih mjesec dana sam kupila bonsai u bauhausu. (mmda, :sarcastic:) Sav je bio neki jadan, rahitičan i ne baš pun nade, ali sam ga ipak uzela jer mi se jako dopao. E, sad tu nastaje frka.Na deklaraciji piše serrisa seroides i neke upute kak se održava. Sve je bilo super, raslo je novo lišće i ćak neki mali bijeli cvjetići. :whoot: Ali, sad se skroz očerupao, listovi mu padaju i već je polugol :frown:. Malo sam pogledala po postovima za početnike i pronašla jedan topic pod naslovom "da li je mrtav ili..? " gdje je slika identičnog kao i moj. Na žalost, stavila bi fotku, ali mi ne šljaka usb ulaz.  :grrrrrr:
Znam da je teško ovako na ćoravo dati neki savjet, ali ne znam više što bi... :question:
Mislila sam ga presadit, da dobije možda svježu zemlju ili..Ne znam više.  :dunno:
Zato Vas lijepo molim da mi nešto preporučite kako bi moje drvce preživjelo. :chinaman:
P.s. I da, prskam ga svaki dan i zaljevam. Sad ne znam koliko je to učinkovito...

Offline Aleksa

Odg: HELP!
« Odgovori #1 : 22-12-2007, 18:06:38 »
Ako si ga svaki dan zalivala tu je problem. Zemlja mora da se osusi izmedju zalivanja.  :yes:

Offline Crickey

Odg: HELP!
« Odgovori #2 : 22-12-2007, 19:06:35 »
U zadnjih 2 tj, ga nisam zalijevala svaki dan, već svaka 2-3 dana. :question: Jel to prečesto? :verycool:

Offline Aleksa

Odg: HELP!
« Odgovori #3 : 22-12-2007, 21:18:25 »
U zadnjih 2 tj, ga nisam zalijevala svaki dan, već svaka 2-3 dana. :question: Jel to prečesto? :verycool:

U ovo doba godine jeste, precesto. Zemlja MORA da se osusi izmedju zalivanja.

Offline Crickey

Odg: HELP!
« Odgovori #4 : 22-12-2007, 21:32:16 »
Ok, hvala ti na savjetu! :mdr: