Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Kupnja plastična mrežica  (Posjeta: 13883 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zrine

Kupnja plastična mrežica
« : 17-01-2008, 08:48:36 »
Pozdrav!
Je li mi možete reći gdje kupujete plastične mrežice?

Hvala!

Offline Marija

Odg: Kupnja plastična mrežica
« Odgovori #1 : 17-01-2008, 09:06:27 »
Pozdrav!
Je li mi možete reći gdje kupujete plastične mrežice?

Hvala!

Ja kupujem plastičnu mrežicu za komarce i onda je kidam na komadiće kako mi odgovara  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Kupnja plastična mrežica
« Odgovori #2 : 17-01-2008, 09:39:53 »
Plastičnih mrežica imaš u MBM-u ali su bezobrazno skupe, pakiranje je 70-80 kn.
Ja, slično kao i Marija, mkoristim mrežu koja se koristi u građevinarstvu i stavlja se ispod fasade. Čitava bala od 50 metara dužine a   širine 1 m ne košta toliko ko ta mrežice iz MBM-a.
Plastična je i ne trune a ima raznih gustoča. Najbolje otići na neko gradilište i uzeti otpad od dva tri metra, to se baca tako da je besplatno.

Offline Marija

Odg: Kupnja plastična mrežica
« Odgovori #3 : 17-01-2008, 09:54:22 »
Plastičnih mrežica imaš u MBM-u ali su bezobrazno skupe, pakiranje je 70-80 kn.
Ja, slično kao i Marija, mkoristim mrežu koja se koristi u građevinarstvu i stavlja se ispod fasade. Čitava bala od 50 metara dužine a   širine 1 m ne košta toliko ko ta mrežice iz MBM-a.
Plastična je i ne trune a ima raznih gustoča. Najbolje otići na neko gradilište i uzeti otpad od dva tri metra, to se baca tako da je besplatno.

ova za komarce je mislim 1m2 - 20-ak kuna   :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline zrine

Odg: Kupnja plastična mrežica
« Odgovori #4 : 17-01-2008, 11:03:07 »
Puno hvala!

Offline istefano

Odg: Kupnja plastična mrežica
« Odgovori #5 : 17-01-2008, 11:54:03 »
Plastičnih mrežica imaš u MBM-u ali su bezobrazno skupe, pakiranje je 70-80 kn.
Ja, slično kao i Marija, mkoristim mrežu koja se koristi u građevinarstvu i stavlja se ispod fasade. Čitava bala od 50 metara dužine a   širine 1 m ne košta toliko ko ta mrežice iz MBM-a.
Plastična je i ne trune a ima raznih gustoča. Najbolje otići na neko gradilište i uzeti otpad od dva tri metra, to se baca tako da je besplatno.
  moram se ne slziti s ovim 18kn 5 kom 20x30 cm uopce nije skupo s tim da mozes kasnije ocistiti mrezicu i opet ju kristiti , a za komarce i nisam bas ziher

Offline DonQuijote

Odg: Kupnja plastična mrežica
« Odgovori #6 : 17-01-2008, 12:01:18 »
18 kn? Onda sam ja nešto pobrkao, skoro bi se kladio da je 70-80...ali sada si me pokolebao.
No, na stranu to, prednost građevinske mreže ili mreže za komarce je u tome što njome možeš pokriti čitavo dno velike tegle ili drvenog sanduka, što je u pripremnoj fazi bitno.
Meni široke tegle imaju po dvadeset rupa i kada bi svaku pokrivao pojedinačno, to ne bi imalo smisla. Ovako odrežem mrežu, pokrijem čitavo dno, preko stavim krupni šljunak i to je to.
Za prave bonsai posude je vjerovatno ipak bolje koristiti čvršću, originalnu mrežicu

Offline Marija

Odg: Kupnja plastična mrežica
« Odgovori #7 : 17-01-2008, 12:17:47 »
18 kn? Onda sam ja nešto pobrkao, skoro bi se kladio da je 70-80...ali sada si me pokolebao.
No, na stranu to, prednost građevinske mreže ili mreže za komarce je u tome što njome možeš pokriti čitavo dno velike tegle ili drvenog sanduka, što je u pripremnoj fazi bitno.
Meni široke tegle imaju po dvadeset rupa i kada bi svaku pokrivao pojedinačno, to ne bi imalo smisla. Ovako odrežem mrežu, pokrijem čitavo dno, preko stavim krupni šljunak i to je to.
Za prave bonsai posude je vjerovatno ipak bolje koristiti čvršću, originalnu mrežicu

da da, mi na drvenim kutijama čije je dno od dvije sastavljene daske trebamo prekriti cijeli taj procjep.  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline helleborus

Odg: Kupnja plastična mrežica
« Odgovori #8 : 17-01-2008, 12:45:19 »
Mi smo do sad stavljali samo na rupe, ali sad kad imamo dvorište u kojem možemo raditi sanduke planiramo početi s izradom i sigurna sam da će nam trebati puno mrežice. Ovo je odlična ideja građevinske mreže za fasadu. osim toga uskoro će nam i raditi fasadu...
Vjerujem da je i ona za komarce ok samo je mekša i savitljivija.

Offline Marija

Odg: Kupnja plastična mrežica
« Odgovori #9 : 17-01-2008, 12:46:29 »
Mi smo do sad stavljali samo na rupe, ali sad kad imamo dvorište u kojem možemo raditi sanduke planiramo početi s izradom i sigurna sam da će nam trebati puno mrežice. Ovo je odlična ideja građevinske mreže za fasadu. osim toga uskoro će nam i raditi fasadu...
Vjerujem da je i ona za komarce ok samo je mekša i savitljivija.

Nije to ona tanka za komarce, već deblja - stavit ću popodne sliku  :smile:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai