Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Pozdrav podno medvedgrada  (Posjeta: 3821 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zgb neron

Pozdrav podno medvedgrada
« : 23-01-2008, 01:03:14 »
prvo bi vam cestitao na dobrom forumu, :ludilo: pa bi usput pozdravio sve clanove  :verycool:
jos se bas i ne snalazim ali sa vremenom bu bolje nisam nasao temu pozdravi ili upoznavanja pa sam to strpal tu ako grijesim maknite.
Malo o meni iz Zagreba sam bonsai sam zavolio kao klinacod 11g i tada sam poceo uzgajati prve bonsae.
Nakon nekoliko god uspjesnog rada  :yupi: sa bukvama grabrovima lijeskom i hrastovima dosla je :666: siva pljesan i sve je palo u vodu :grrrrrr: u to vrijeme nije se moglo kupiti preparat u malim kolicinama :loco: a komunjare u sjemenarama :sumo: mi nisu htjele otvarati vrece (50kg)Itako sav razocaran iutucen kao dijete  :frown: prekidam vezu sa bonsaima sve do prije 3 god.Ponovo se vratila  :love: ljubav prema umjetnosti i evo me tu. Trenutno imam svega par bonsai drvca za svoj gust , :yes:
poteklih podno medvedgrada .
 :lol: :lol: Jos jednom svima skupa lijep pozdrav od moje malenkosti. :lol: :lol:
vuckova rastina ,prijevarisce,sivec,kucer,pijescani breg,komesec-pozdrav podno medvedgrada

Offline Marija

Odg: Pozdrav podno medvedgrada
« Odgovori #1 : 23-01-2008, 08:49:40 »
Pozdrav i dobrodošao na forum http://img252.imageshack.us/img252/4615/welcome6ld.gif
Pozdrav podno medvedgrada
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Pozdrav podno medvedgrada
« Odgovori #2 : 23-01-2008, 09:45:18 »
Dobrodošao susjed.
Znadeš li da se posebno plaća korištenje smajlića na forumu? Ti ćeš zasigurno imati popust na količinu :mdr:

Offline zgb neron

Odg: Pozdrav podno medvedgrada
« Odgovori #3 : 24-01-2008, 10:34:12 »
Dobrodošao susjed.
Znadeš li da se posebno plaća korištenje smajlića na forumu? Ti ćeš zasigurno imati popust na količinu :mdr:



bos sused a  sa kojeg si ti brega ja s Bijenika.
vuckova rastina ,prijevarisce,sivec,kucer,pijescani breg,komesec-pozdrav podno medvedgrada