Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Transportiranje stabalaca  (Posjeta: 109024 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DonQuijote

Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #75 : 21-03-2008, 21:21:34 »
 8) 8)

Offline helleborus

Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #76 : 22-03-2008, 10:09:54 »
Vjerujem da je torba mrak, ali još više me oduševljava odo plavo nebo. Kako lijepo vrijeme. Mi smo planirali na Žumberak. Ali već je na cesti 10 cm snijega, i ne prestaje padati. Sad ćemo izvaditi bor i kuglice. Naime mi ponovo slavimo Božić, a ne Uskrs.  :dunno:

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #77 : 22-03-2008, 11:02:31 »
Done hvala na torbi! Danas smo je prvi put isprobali i odlična je! :great:
Jel se meni to čini ili vidim još jednu Zeleniku u autu???!!! Niste li vi imali već nekih Zelenika doma?  :histerical:  :histerical:  :histerical:
 :love:
 :great:

Offline Marija

Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #78 : 22-03-2008, 11:09:54 »

Jel se meni to čini ili vidim još jednu Zeleniku u autu???!!! Niste li vi imali već nekih Zelenika doma?  :histerical:  :histerical:  :histerical:
 :love:
 :great:

što zar je to zelenika?  :lauhhing: :lauhhing: :question:

ajde ljudi što čekate, nađite kakve mugiće, pa se za 10-ak godina mijenjamo....
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Marija

Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #79 : 23-09-2008, 15:30:04 »
Ovo sam našao na netu i cijena je od nekih cca 60 pa do cca 100 $. To su alu okviri za transport plijena za lovce. Kažu da je dosta izdržljivo. Ako nekom koristi.. Pozdrav

Zvala sam dućan s vojnom opremom za raspitati se .... poslala sam im mailom slike onih američkih transportnih rusaka ... pa će mi javiti mogu li ih nabaviti .... raspitat će se kod dobavljača ...


Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #80 : 23-09-2008, 15:34:39 »
Ovo sam našao na netu i cijena je od nekih cca 60 pa do cca 100 $. To su alu okviri za transport plijena za lovce. Kažu da je dosta izdržljivo. Ako nekom koristi.. Pozdrav

Zvala sam dućan s vojnom opremom za raspitati se .... poslala sam im mailom slike onih američkih transportnih rusaka ... pa će mi javiti mogu li ih nabaviti .... raspitat će se kod dobavljača ...




Kaj onda da ne računam na vas za HBF-HRAM naprtnjaču?

Offline Marija

Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #81 : 23-09-2008, 18:19:57 »
Citat:
>dickssportinggoods
>hunting-backpacks
> cabelas.com

Mario, radije bih nešto od ovog gore ako se može nabaviti ....
Ne da mi se izmišljat kako nakalemit naramenice na okvir .... a i što god smislim, neće biti kao tvornički; ovo je provjereno, mekano i aluminijsko .... nadam se i dobavljivo  :zamisljen:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #82 : 24-09-2008, 08:13:00 »
Citat:
>dickssportinggoods
>hunting-backpacks
> cabelas.com

Mario, radije bih nešto od ovog gore ako se može nabaviti ....
Ne da mi se izmišljat kako nakalemit naramenice na okvir .... a i što god smislim, neće biti kao tvornički; ovo je provjereno, mekano i aluminijsko .... nadam se i dobavljivo  :zamisljen:

OK  :great:

Offline helleborus

Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #83 : 24-09-2008, 08:32:43 »
Ovo sam našao na netu i cijena je od nekih cca 60 pa do cca 100 $. To su alu okviri za transport plijena za lovce. Kažu da je dosta izdržljivo. Ako nekom koristi.. Pozdrav

Zvala sam dućan s vojnom opremom za raspitati se .... poslala sam im mailom slike onih američkih transportnih rusaka ... pa će mi javiti mogu li ih nabaviti .... raspitat će se kod dobavljača ...




Ovo izgleda super sa svim već gotovim. I meni se čini da bi bilo odlično kad bi se tak nekaj moglo nabaviti već gotovo a da ne moramo sami izmišljati i improvizirati. No, zar nije već netko prije tako nešto pronašao na netu pa su cijene bile urnebesne ili je ovo točno da je sve 100 $??

Offline Marija

Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #84 : 24-09-2008, 08:40:04 »
Ovo izgleda super sa svim već gotovim. I meni se čini da bi bilo odlično kad bi se tak nekaj moglo nabaviti već gotovo a da ne moramo sami izmišljati i improvizirati. No, zar nije već netko prije tako nešto pronašao na netu pa su cijene bile urnebesne ili je ovo točno da je sve 100 $??

Tražili smo i raspitivali se po lovačkim dućanima .... Tijek je pitao i u Sloveniji, ali nema.
Nismo pitali po dućanimanima s vojnom opremom   :tup: tek mi je sada palo na pamet....

Cijena je OK - ipak je to osnovna oprema.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #85 : 24-09-2008, 08:42:00 »
Ovo sam našao na netu i cijena je od nekih cca 60 pa do cca 100 $. To su alu okviri za transport plijena za lovce. Kažu da je dosta izdržljivo. Ako nekom koristi.. Pozdrav

Zvala sam dućan s vojnom opremom za raspitati se .... poslala sam im mailom slike onih američkih transportnih rusaka ... pa će mi javiti mogu li ih nabaviti .... raspitat će se kod dobavljača ...




Ovo izgleda super sa svim već gotovim. I meni se čini da bi bilo odlično kad bi se tak nekaj moglo nabaviti već gotovo a da ne moramo sami izmišljati i improvizirati. No, zar nije već netko prije tako nešto pronašao na netu pa su cijene bile urnebesne ili je ovo točno da je sve 100 $??

Sve je to super, no ja bi te proizvode volio vidjeti u živo. Van pameti mi je naručivati i kupovati nekaj kaj nije provjereno u branši yamadorilovaca. Pall ima nešto takvo i treba kontaktirati njega da da preporuku. Tu opet dolazimo do fenomenalnog poreza, dostave i carine. Jedino da netko donese u HR par komada.
Ja ću se zadovoljiti HBF-HRAM nosiljkom i za sad ne pomišljam na drugo  :chinaman:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #86 : 24-09-2008, 08:44:17 »
... ipak je to osnovna oprema.

Točno, no mora na sebi držati nešto vangabaritno i van zamišljenog težišta običnog ruksaka. Da mi se sve to popiga na 1h od auta, a več sam se namučio i krepan sam.... hvala ne! Trebam pouzdano. Dakle samo da opipam nekaj prije kupnje ili da mi netko iskusan da preporuku. Kajvi ne mislite tak?

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #87 : 24-09-2008, 08:50:45 »
... ipak je to osnovna oprema.

Točno, no mora na sebi držati nešto vangabaritno i van zamišljenog težišta običnog ruksaka. Da mi se sve to popiga na 1h od auta, a več sam se namučio i krepan sam.... hvala ne! Trebam pouzdano. Dakle samo da opipam nekaj prije kupnje ili da mi netko iskusan da preporuku. Kajvi ne mislite tak?
Ja sam pristalica HRAM-a i golog čelika. Ne znam za što su predviđeni ovi kupovni ruksaci ali znam da nije baš često da se u ruksaku na leđima nosi 50 ili više kila!!!!???? A neki naši primjerci su i teži. Moglo bi se lako dogodit da se sve strga i spiga. A ovaj čelik, em je čvrst, em bumo ga zavarili ili pojačali ak vidimo da crkava.

Offline Marija

Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #88 : 24-09-2008, 08:53:10 »
Ja sam pristalica HRAM-a i golog čelika. Ne znam za što su predviđeni ovi kupovni ruksaci ali znam da nije baš često da se u ruksaku na leđima nosi 50 ili više kila!!!!???? A neki naši primjerci su i teži. Moglo bi se lako dogodit da se sve strga i spiga. A ovaj čelik, em je čvrst, em bumo ga zavarili ili pojačali ak vidimo da crkava.

Ovo su okviri u kojima lovci prenose lovinu .... predviđeni za teške terete. Uostalom i Pall ima takvog - pogledaj prvu stranicu ove teme.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Transportiranje stabalaca
« Odgovori #89 : 24-09-2008, 08:54:42 »
... ipak je to osnovna oprema.

Točno, no mora na sebi držati nešto vangabaritno i van zamišljenog težišta običnog ruksaka. Da mi se sve to popiga na 1h od auta, a več sam se namučio i krepan sam.... hvala ne! Trebam pouzdano. Dakle samo da opipam nekaj prije kupnje ili da mi netko iskusan da preporuku. Kajvi ne mislite tak?
Ja sam pristalica HRAM-a i golog čelika. Ne znam za što su predviđeni ovi kupovni ruksaci ali znam da nije baš često da se u ruksaku na leđima nosi 50 ili više kila!!!!???? A neki naši primjerci su i teži. Moglo bi se lako dogodit da se sve strga i spiga. A ovaj čelik, em je čvrst, em bumo ga zavarili ili pojačali ak vidimo da crkava.

Nisam ni sumnjao  :ljub:
Zamišljam si nešto kao bigmugo na leđima  :nails: .....za to treba pouzdanost  :sumo:, a manje od toga me sve manje zanima  :mdr: