Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Grab ili bukva  (Posjeta: 11802 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline nix

Odg: Grab ili bukva
« Odgovori #15 : 16-03-2008, 14:56:44 »
 :wow: :surprised:      Sramota!!!!!!!!!!!!!!!     :loco:

Offline Andrija Zokić

Odg: Grab ili bukva
« Odgovori #16 : 16-03-2008, 18:13:45 »
Baš sam se danas  sjetio ove rasprave. Naime imao sam jednu bukvicu koju sam orezao u prirodi, jako lijepa krošnja, sitni listići, služila mi je za pokuse sa defolijacijom. Danas sam je išao obići i gle što sam našao. Toliko o parku prirode Sljeme. Kao da je pala atomska bomba. Iskrčili su sve. Ko zna zašto.

A mi danas išli vaditi zeleniku i baš govorimo kako ćemo je teško prenijeti jer je velika a nema puta do nje, i kad tamo ono napravili ovih dana cestu za auto koje ide 30m od nje. To se zove sreća! :smile:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline DonQuijote

Odg: Grab ili bukva
« Odgovori #17 : 16-03-2008, 19:18:12 »
Baš sam se danas  sjetio ove rasprave. Naime imao sam jednu bukvicu koju sam orezao u prirodi, jako lijepa krošnja, sitni listići, služila mi je za pokuse sa defolijacijom. Danas sam je išao obići i gle što sam našao. Toliko o parku prirode Sljeme. Kao da je pala atomska bomba. Iskrčili su sve. Ko zna zašto.

A mi danas išli vaditi zeleniku i baš govorimo kako ćemo je teško prenijeti jer je velika a nema puta do nje, i kad tamo ono napravili ovih dana cestu za auto koje ide 30m od nje. To se zove sreća! :smile:
Ha možda i ovo na Sljemenu neko radi cestu do Jamadorija :lol:

Offline MARKO

Odg: Grab ili bukva
« Odgovori #18 : 16-03-2008, 20:34:39 »
Baš sam se danas  sjetio ove rasprave. Naime imao sam jednu bukvicu koju sam orezao u prirodi, jako lijepa krošnja, sitni listići, služila mi je za pokuse sa defolijacijom. Danas sam je išao obići i gle što sam našao. Toliko o parku prirode Sljeme. Kao da je pala atomska bomba. Iskrčili su sve. Ko zna zašto.

A mi danas išli vaditi zeleniku i baš govorimo kako ćemo je teško prenijeti jer je velika a nema puta do nje, i kad tamo ono napravili ovih dana cestu za auto koje ide 30m od nje. To se zove sreća! :smile:

Rekoh ti da su najbolji primjerci uz cestu,, čak i ako nadješ dobar primjerak malo dalje od puta samo pricekaj, doć će tu cesta uskoro..  :mdr: :histerical: :histerical: :histerical:

Offline Marija

Odg: Grab ili bukva
« Odgovori #19 : 17-03-2008, 08:20:29 »
Rekoh ti da su najbolji primjerci uz cestu,, čak i ako nadješ dobar primjerak malo dalje od puta samo pricekaj, doć će tu cesta uskoro..  :mdr: :histerical: :histerical: :histerical:

koje proročanske riječi .... nažalost moram ti reći da si u pravu  :dunno:
Jučer smo išli vaditi u onu zonu gdje si nam pomogao sa vađenjem zelenike. Od donje ceste gdje si bio ostavio auto, pa sve do gore, kompletan put je proširen i nasut sa šljunkom .... nevjerovatno...  a koliko ste se vas dvoje nateglili s onim primjerkom  :tup: :tup:.
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai