Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Kako se meni spava!  (Posjeta: 11433 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Kako se meni spava!
« : 18-04-2008, 08:01:59 »
Trebalo bi ostat u krevetu, pod dekicom i slinit po jastuku. Koje kilavo vrijeme!
Još kad bi netko otišao kupit friškog peciva i skuhao čaj...recimo jedan Earl Grey, ubaciš žlićicu šećera i maaalo mlijeka i ostaneš tako ...u polusnu. Gdje je daljinski od telke...
petak...kao da je već vikend
baš pospano

Offline helleborus

Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #1 : 18-04-2008, 08:06:55 »
Činilo mi se da sam budna, ali kad ovo čitam olovni kapci počnu potezati. Kaj je ta gravitacijska sila na zelji porasla. E, da mi malo one mjesečeve, skakala bi ko... :whoot:  :ludilo:

Offline Marija

Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #2 : 18-04-2008, 08:22:40 »
Veselim se petku i nadolazećem vikendu.... ali sa dozom skepse ..... tako ljeva kiša da to nije normalno  :frown: :frown: :frown:

Pospana nisam .... već se nekoliko dana budim oko 6 i onda pokušavam ponovo zaspat do 7 - do zvonjave .....  :beurk: valjda me poremetila ova smjena godišnjih doba  :question:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #3 : 18-04-2008, 08:47:48 »
Mi smo planirali sutra na posljednje ovogodišnje kopanje bjelogorice. A zapravo mi se ne da. A zapravo bi želio iskoristiti taj zadnji vikend. Doslovno sam ga obilježio kao "radni kopački  dan". Trebalo bi ostat doma ujutro, u miru, u krevetu. A ne ono...probudiš se u 7 sati i van na hladno i vlažno, bez friškog peciva i s napola progutanim čajem, pa vožnja sat i pol, pa traži, kopaj tegli, vozi natrag, iskrcaj, pili i doradi korijenje, usađuj...tuširaj se, evo ti pola deset navečer...ode dan. Ako bude dobro drvo u vrtu, vrijedilo je. Al ipak...nekako mi se ne da

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #4 : 18-04-2008, 08:54:24 »
Ruku na srce, isto kako se zaželim kopanja kroz godinu i jedva dočekam sezonu, tako se i zasitim kada stvar zareda vikend za vikendom. Zato...nedjelja će biti slinava i spora...

Offline gal

Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #5 : 18-04-2008, 10:12:59 »
... nekog lupa jugo, nekog lumboishialgia, najbolje da zaključimo sezonu... zapravo ja ju jesam! Bila je bolja od predhodne i to je dovoljno!

Offline Marija

Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #6 : 18-04-2008, 10:28:23 »
... ja sam isto zaključila sezonu .... a kada sam došla s posla jučer Andrija me dočekao u vrtu sa još jednom planikom i to znate kakvom  :wow:  :inlove: Sadnju smo završili kad je taman kiša krenula....  :mdr:

..... ma dobra je ta smjena godišnjih doba i radova jer bi inače poludjeli .... pri kraju sezone sam redovito smoždena. Koliko god je čovjek sretan s novim i kvalitetnijim materijalom, valjda postoji i nekakav ograničeni kapacitet za sreću na kojeg nasjedne umor kao kočnica ....

Kod nas nema snijega .... tako da smo cijelu zimu (od 11 mjeseca) u akciji osim onih par vikendia kad je padala kiša .... obožavam fazu promatranja pupanja, listanja, cvjetanja dok ne nestanu svi bolovi iz tjela nakupljeni tijekom zime.  :gigle:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline DonQuijote

Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #7 : 18-04-2008, 12:39:12 »
... nekog lupa jugo, nekog lumboishialgia, najbolje da zaključimo sezonu... zapravo ja ju jesam! Bila je bolja od predhodne i to je dovoljno!

... a nekoga posao :wall:
ma i inaće sam odlučio da neću vaditi više od tri četri drva po sezoni, i da neću vaditi ništa što nije bitno bolje od već izvađenoga. E sad, koliko ću se toga držati budemo vidjeli :whistle:

Offline Andrija Zokić

Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #8 : 18-04-2008, 14:51:32 »
Još jedan hrast i onda je stvarno gotovo! I meni je lagano dosadilo kopanje ... hoću pit kavu i gledat listanje!
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline DonQuijote

Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #9 : 18-04-2008, 14:52:50 »
Dakle ove su godine hrastovi definitivno hit sezone. Moglo bi se reči da se nose hrastovi :mdr:

Offline Marija

Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #10 : 18-04-2008, 14:53:47 »
Dakle ove su godine hrastovi definitivno hit sezone. Moglo bi se reči da se nose hrastovi :mdr:

i planikeeeeeeeee..... ajme nitko me ozbiljno ne shvaća  :tup: :tup:
moram ih poslikat i stavit na forum  :beurk:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Andrija Zokić

Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #11 : 18-04-2008, 14:55:29 »
Dakle ove su godine hrastovi definitivno hit sezone. Moglo bi se reči da se nose hrastovi :mdr:

Mi ćemo samo taj jedan izvadit i to će nam biti jedini u vrtu ... da, ove sezone se u Hr. nosi hrastovina. :smile:
andbonsai.com ~ andbonsai studio

Offline Sandev

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 1808
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 11
  • Never underestimate the power of stupid people
Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #12 : 18-04-2008, 19:10:34 »
Dakleeeee.....ipak niš sutra od kopanja. Lijenost je prevladala, spavat će se ujutro. Dilema je pala. Između kopanja i odlaska u Austriju, odabrali smo spavanje i habanje videa. Eto...što ti je ljudska duševna i tjelesna dekadencija. Fućkaš ga.  :umm:  :dunno:

Offline Aleksa

Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #13 : 18-04-2008, 19:26:18 »
Dakleeeee.....ipak niš sutra od kopanja. Lijenost je prevladala, spavat će se ujutro. Dilema je pala. Između kopanja i odlaska u Austriju, odabrali smo spavanje i habanje videa. Eto...što ti je ljudska duševna i tjelesna dekadencija. Fućkaš ga.  :umm:  :dunno:

Isto tako i ja... Planirao sam da odem po jos neki yami, ali moracu da ostanem da vjezbam (o prokletu) matematiku...  :grrrrrr:

Offline Marija

Odg: Kako se meni spava!
« Odgovori #14 : 18-04-2008, 19:30:56 »
Dakleeeee.....ipak niš sutra od kopanja. Lijenost je prevladala, spavat će se ujutro. Dilema je pala. Između kopanja i odlaska u Austriju, odabrali smo spavanje i habanje videa. Eto...što ti je ljudska duševna i tjelesna dekadencija. Fućkaš ga.  :umm:  :dunno:

hmmm..... mi smo išli po hrast kad sam se vratila s posla.... vađenje je išlo brzo.... mislim da je to mogla biti dobra reklama za čalkomlat. Andrija je, kao da ga netko plaća po izgovorenoj rečenici, kad smo ga oslobodili ukrug kamenja, ponavljao "uh da je sada čajkomlat kargali bi ga u 2 poteza" .... u svakom slučaju izvadili smo ga sa ogromnom balom i kada smo je krenuli malo smanjti ispalo je ta je svo korijenje od nekakve trave  .... nevjerovatno  :frown: ... totalno malo površinskog korijenja..... presjekli smo žile koje idu do Kine .....

Eno ga tamo, u vrtu posađen je u čisti pumice, SEZONA JE DEFINITIVNO GOTOVA, i sada trebam poradit na bezrazložnom optimizmu  :umm:
A subota ujutro, spavanjeee za promjenu  :mdr:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai