Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: kaskada - juniperus  (Posjeta: 5833 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran Cajko

kaskada - juniperus
« : 05-06-2008, 12:51:05 »
malo sam se jučer poigrao s ovim, pa navalite...

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: kaskada - juniperus
« Odgovori #1 : 05-06-2008, 12:59:13 »
Gornji dio mi se čini vrlosuper, ovo u crvenom krugu baš i ne, ko da si nekaj sprčkal.... no ja ne znam kaj .

Offline Goran Cajko

Odg: kaskada - juniperus
« Odgovori #2 : 05-06-2008, 13:15:50 »
Ima par felera, to sigurno. Općenito je drvo vrlo mlado i nije dokraja razrađeno, pogotovo taj donji dio kako kažeš, al su to vrlo mlade grane koje su dobile svoj početni položaj. Za početak najdonja desna grana mora ić niže i recimo najgornju lijevu granu sam previše skratio, tak da sad izgleda ko balon. Ono što posebno buni je mali višak tih najdonjih grana. Njih ću eutanazirat kroz godinu dve.

Offline gal

Odg: kaskada - juniperus
« Odgovori #3 : 05-06-2008, 13:18:30 »
...izvezeni žito i makovi, i uvezeni junip... ili su uvezeni izvezeni žito i makovi, a junip je domaći ... ili je sve domaće??? Štogod bilo, lijepa kompozicija! Možda malo predubok za njegovu debljinu... inaće  8)

Offline DonQuijote

Odg: kaskada - juniperus
« Odgovori #4 : 05-06-2008, 13:23:01 »
Da i meni se čini predubok ali to si već rekao maknuti. Imam jedno pitanje, zašto si oblačiće toliko forsirao prema dolje? Ne bi li izdignutiji davali bolji utisak?

Offline tomislav

Odg: kaskada - juniperus
« Odgovori #5 : 05-06-2008, 13:28:46 »
ja bih to možda nekako ovako......... da grane više idu prema gore, izgleda mi nekako prirodnije............ :smile:

Offline Goran Cajko

Odg: kaskada - juniperus
« Odgovori #6 : 05-06-2008, 13:33:13 »
Da i meni se čini predubok ali to si već rekao maknuti. Imam jedno pitanje, zašto si oblačiće toliko forsirao prema dolje? Ne bi li izdignutiji davali bolji utisak?

Ovo kaj veliš za oblačiće, oni će se sami izdić kad malo poraste zelena masa (kao na prvim slikama) ak si to mislio. Ak ne, neznam kak to postić.?!

To kaj velite da je predubok. Neznam, meni se sviđa ovak, ali ima i opcija skračivanja koju ste mi nagovjestili...

ta da...

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: kaskada - juniperus
« Odgovori #7 : 05-06-2008, 13:36:40 »
...Možda malo predubok za njegovu debljinu... inaće  8)

Možda je i mene to pikalo samo nisam ciljao u tom smjeru.
Slažem se, bolje je kraće! No nek sad bude ovak, ko zna kaj nam još padne na pamet  :tup:

Offline DonQuijote

Odg: kaskada - juniperus
« Odgovori #8 : 05-06-2008, 14:02:06 »

ta da...
Eh, sad iz krajnosti u krajnost. Negdje na pola puta bi bilo idealno