Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Bjelograbić- Što sa njim?  (Posjeta: 21588 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline veljko

Odg: Bjelograbić- Što sa njim?
« Odgovori #30 : 05-03-2007, 23:32:19 »
Nema frke, ljudi smo griješimo, a našem godištu polako već trebaju i đozle :mdr: :great:

Offline veljko

Odg: Bjelograbić- Što sa njim?
« Odgovori #31 : 01-04-2007, 11:22:27 »
Ovaj grab sam već pokazao na forumu.
Savjetovano mi je da ga režem odmah iznad sada desne najdoljnje grane. Skratio ga jesam, ali ne tako radikalno, pa eto...molim komentar.

Offline veljko

Odg: Bjelograbić- Što sa njim?
« Odgovori #32 : 01-04-2007, 11:25:59 »
Još da nadodam, donju desnu granu mislim skratiti, kao i večinu grana, (neke u potpunosti skratiti), kad se pojave novi pupovi, pa neke nisam ni ožičavao.

Offline DonQuijote

Odg: Bjelograbić- Što sa njim?
« Odgovori #33 : 01-04-2007, 20:14:57 »
Bilo ti žao jelda? :lol: Tak i meni dodje krivo iako bi realno bilo najbolje odrezati baš tamo gdje su ti savjetovali. Imam isti problem s ovom bukvicom. Idealno bi bilo ostaviti samo desnu stranu ali nemam srca...sakupljam hrabrost :mdr:

Offline veljko

Odg: Bjelograbić- Što sa njim?
« Odgovori #34 : 01-04-2007, 20:26:49 »
Ma nije mi žao, samo mislim da će drvo na ovaj način isto tako dobro izgledati. Inaće i nisam pobornik kretkih i debelih debala, nego težim ka prirodnosti. Grab inaće u prirodi raste kao vitko deblo, čija središnjica je više manje iste debljine...ma mislim da će bit OK za par godina. ( iako sam razmišljao i o onoj ideji, no za nju još uvijek ima vremena, najprije da vidim što će se sad desit).