Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Juniperus media (Pfitz) prije i poslije  (Posjeta: 5520 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Juniperus media (Pfitz) prije i poslije
« : 10-09-2008, 08:27:15 »
Goran mi je poklonio ovo drvo i odmah smo održali radionicu....konačno ožicavanje i stajling sam dogotovio sam jer se oteglo na drugi dan... mislim posla je na tom materjalu  :verycool:

Ja ga zovem krunatakaskada  :tlab:

Offline Marija

Odg: Juniperus media prije i poslije
« Odgovori #1 : 10-09-2008, 08:33:28 »
Goran mi je poklonio ovo drvo i odmah smo održali radionicu....

OFFTOPIC: nemoguće ... znatno je mršaviji .... zar je to Čajko?!  :wow:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Juniperus media prije i poslije
« Odgovori #2 : 10-09-2008, 08:51:34 »
Goran mi je poklonio ovo drvo i odmah smo održali radionicu....

OFFTOPIC: nemoguće ... znatno je mršaviji .... zar je to Čajko?!  :wow:

Eti i sad nek ja postam fotke drva .... koga to uopće zanima  :mad2:

OFFTOPIC: ...iz dana u dan kopni ko ljetni snjeg...  :tup:  :histerical:

Offline Marija

Odg: Juniperus media prije i poslije
« Odgovori #3 : 10-09-2008, 09:11:09 »
Eti i sad nek ja postam fotke drva .... koga to uopće zanima  :mad2:

Čajko je zanimljiviji od tog drva. Sorry, ali mi smo se takvih primjeraka iz vrta riješili još prije par godina  :love:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Juniperus media prije i poslije
« Odgovori #4 : 10-09-2008, 09:16:14 »
Eti i sad nek ja postam fotke drva .... koga to uopće zanima  :mad2:

Čajko je zanimljiviji od tog drva. Sorry, ali mi smo se takvih primjeraka iz vrta riješili još prije par godina  :love:

Drvo ima odličan potencijal za shohin ili čak nešto manje. U svakom slučaju, zanimljiv izazov za jednu malu kreaciju. Ne želim se ograničiti samo na velika drva, iako su ona prioritet i cilj traženja u yamadori lovovima, no izvadit ću i svaki zanimljivi "štapek" ako ima neku zanimljivu karakternu crtu.
Ovo drvo je poklon i drago mi je kao i svako drugo u mom vrtu.....sve ih volim  :love:

Offline Marija

Odg: Juniperus media prije i poslije
« Odgovori #5 : 10-09-2008, 09:20:40 »
Ne želim se ograničiti samo na velika drva, iako su ona prioritet i cilj traženja u yamadori lovovima, no izvadit ću i svaki zanimljivi "štapek" ako ima neku zanimljivu karakternu crtu.
Da, kužim. :smile:
Svatko radi u čemu uživa. Nama shohini nisu posebno zanimljivi, bili su ali su nastradali od bure. Teško ih je održavat bez plastenika. Tako da smo odustali, a i nemamo mjesta, pa smo morali napraviti selekciju u vrtu.  :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Juniperus media prije i poslije
« Odgovori #6 : 10-09-2008, 10:06:10 »
...a i nemamo mjesta,

E meni toga ne fali  :love:


Offline Goran

Odg: Juniperus media prije i poslije
« Odgovori #7 : 12-09-2008, 16:28:49 »
...   ali mi smo se takvih primjeraka iz vrta riješili još prije par godina  :love:
Nisam baš često u raznim komentarima, ali pratim redovito sve komentare ,prijedloge ...,i čini mi se kad god su u pitanju ovakvi ili slični primjerci da je vaš Marija komentar negativan. Naprotiv mislim da bi trebali komentirati o svim vrstama i različitih doba starosti drvima.Smatram da bi vi kao administrator ipak trebali dati pokoji dobar komentar i na takva drva ; neku podršku ili čak savjet sobzirom na vaše iskustvo. Ispričavam se što ovo možda nije mjesto za ovakav komentar.   :lol:

Iskreno mislim da je ovo dobar primjerak , trebat će još vremena da postane vrhunski primjerak ali ima sve dobre predispozicije.

Pozdrav Goran.

Offline Marija

Odg: Juniperus media prije i poslije
« Odgovori #8 : 12-09-2008, 21:31:33 »
...,i čini mi se kad god su u pitanju ovakvi ili slični primjerci da je vaš Marija komentar negativan. Naprotiv mislim da bi trebali komentirati o svim vrstama i različitih doba starosti drvima.Smatram da bi vi kao administrator ipak trebali dati pokoji dobar komentar i na takva drva ; neku podršku ili čak savjet sobzirom na vaše iskustvo.

Imam iskustva ali nisam jedina s iskustvom ovdje .... ovdje smo svi jednaki, to što sam admin znači samo da imam najviše posla oko održavanja foruma, a ne da mi to daje neku uzvišenu poziciju.
Cijeli forum i druženje na njemu i na konvencijama, brdima i planinama je u pozitivnom ozračju. Ti si očito nešto krivo shvatio, nema tu nikakve negative, ako malo bolje pogledaš Mario i ja smo u ovoj temi razmjenili pozamašnu količinu smajlova sa srcima ...  :hihihi:
Pozdrav, Marija
https://meledabonsai.com/ | Meleda Bonsai

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Juniperus media prije i poslije
« Odgovori #9 : 15-09-2008, 15:16:49 »
Pozdrav Goran.

Pozdrav i tebi Gorane!
Neki odnosi na forumu su toliko bliski da ih je teško razumjeti u iznesenim tekstovima postova. Hvala ti za mišljenje na moj juniperus, iskreno bi volio da nekaj od njega ispadne, prvenstveno jer je poklon dragog mi prijatelja  :great: