Dobrodošli, Gost. Prijavite se ili registrirajte. Propustili ste aktivacijski email?

Autor Tema: Knjiga- Bonsai -stručnjak za vrt  (Posjeta: 6383 )

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline VedranC

Knjiga- Bonsai -stručnjak za vrt
« : 19-09-2008, 14:18:08 »
Pozdrav svima od mene novoga  :smile: .. evo da samo napišem, bio sada u Algoritmu ZG i uzeo sam jednu knjižicu, malog formata ( malo veći A5? )  i broja stranica (79), čini mi se čisto zgodno početničko štivo za upoznati se sa osnovnim pojmovima, prevedena je na Hr, autor je David Squire, a ovo pišem jer je tiskano ovog mjeseca ( Leo-commerce , rujan 2008) pa ako netko nije upoznat, evo  :dipl:
eh, da, 69 kn ...uzeo sam je ne radi cijene ili neke posebne atraktivnosti nego je bila jedina knjiga o Bonsaima u AvMallu  :dunno: a volim preko vikenda okretati stranice , a ne surfati :)

..apsolutni početnik...

Offline Anna

Odg: Knjiga- Bonsai -stručnjak za vrt
« Odgovori #1 : 18-05-2009, 13:08:37 »
Da, da...pročitala. Definitivno dobra za početnike, rađena u maniri slikovnice. Ima i o ''sobnom'' bonsaiju. Ali, po mom mišljnju, ako je ima u knjižnici posuditi, ako ne- bolje ne bacat tih 69 kn. Na ovom forumu ima daleko kvalitetnijih informacija.

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Knjiga- Bonsai -stručnjak za vrt
« Odgovori #2 : 18-05-2009, 13:15:12 »
... Na ovom forumu ima daleko kvalitetnijih informacija.

 :ljub:
Pa svaka čast  :great:
... napokon netko ko je išta pročitao od sile teksta na forumu, i dignuo se sa nivoa "..... koje je vrste moje drvo.....? "

Offline Anna

Odg: Knjiga- Bonsai -stručnjak za vrt
« Odgovori #3 : 18-05-2009, 13:23:33 »
Citat:
Pa svaka čast 
... napokon netko ko je išta pročitao od sile teksta na forumu, i dignuo se sa nivoa "..... koje je vrste moje drvo.....? "

 :love:
Pa kad volim drvooooooooo!!!!  :yupi:
Mislim da će administratori reći ''off topic''. Al eto morala sam se izjasniti  :love:

Offline Mario

  • Zaslužni član
  • *****
  • Postova: 6904
  • Lokacija: Zagreb
  • Total likes: 4
  • Yamadori Selektor
    • Mario yamadori selektor
Odg: Knjiga- Bonsai -stručnjak za vrt
« Odgovori #4 : 18-05-2009, 13:31:11 »
Citat:
Pa svaka čast 
... napokon netko ko je išta pročitao od sile teksta na forumu, i dignuo se sa nivoa "..... koje je vrste moje drvo.....? "

 :love:
Pa kad volim drvooooooooo!!!!  :yupi:
Mislim da će administratori reći ''off topic''. Al eto morala sam se izjasniti  :love:

Tko to može reći OT kad se pozitivno priča o ovom forumu.... da ga ja vidim  :sumo:

Offline Ivan B

Odg: Knjiga- Bonsai -stručnjak za vrt
« Odgovori #5 : 20-05-2009, 08:44:38 »
ja sam tu knjigu kupio u prvom mijesecu i savršena je za poćetnike :great: